Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Nie mam żadnych niepokojów

Jarosław Kaczyński opowiada ''Rzeczpospolitej'' o minionych wyborach do PE oraz tych nadchodzących: na prezydenta Warszawy i Polski.

Jarosław Kaczyński / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C5%82aw_Kaczy%C5%84ski''Nie martwię się chwilowym odpływem młodych ludzi do PO. W połowie lat 90. niektórzy analitycy twierdzili, że prawica w Polsce się nie rozwinie, tylko będzie funkcjonować przy PSL-u. Dziś może to tylko bawić. Okazało się, że wyborcy chętnie przerzucają się z jednej partii na drugą. Na młodzież silnie oddziałuje kultura masowa. A że media nieustannie nas atakują, wmawiając młodym ludziom, że bycie sympatykiem PiS to obciach, to nie możemy mieć zbyt wielu zwolenników w tej grupie wyborców. Zmiana tej sytuacji będzie możliwa dopiero, gdy radykalnie zostanie zmodyfikowana rzeczywistość medialna, tak jak to się stało przy okazji afery Rywina'' - mówi prezes PiS.

Cały wywiad czytaj na stronie: rp.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

trend nie chwilowy, tylko trwały; efekt finalny kompromitacji politycznej, a stołeczki też uciekają;
głupią miną nie da się nic naprawić
good bye my love good bye

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chwilowym, chwilowym. Tylko że odpływ skąd? Nie wdając się w dyskusję z JarKaczem mówię tylko: Agnieszko, fajnie, że wyłapałaś ten wywiad.
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"chwilowym" ???? - Panie Jarku to jeszcze "chwilowo" Pan jest na scenie politycznej ale już niedługo w przyszłym roku stracicie urząd Prezydenta RP , stołki w wyborach samorządowych 2010 , a w 2011 w wyborach do Sejmu przekroczycie próg wyborczy by zniknąć w 2015 roku - czas na emeryturę polityczną Panie Jarku - i to mówię ja szary obywatel , zobaczymy kto ma rację już niedługo - ukłony dla Pana "spin doktorów"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.