Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12845 miejsce

Kaczyński nie należy do układu

Ile razy ja słyszałem, że PiS i PO to jedno zło, dwie strony tego samego medalu- że to jeden okrągłostołowy układ.

Prawica niepisowska wielokrotnie podkreślała, że PiS nie jest żadną alternatywą dla rządów PO. W tych wypowiedziach często pojawił się zarzut zdrady Polski, czym według niej było głosowanie za ratyfikacją traktatu lizbońskiego. Prawica niepisowska zarzuciła partii Jarosława Kaczyńskiego, że to przy Okrągłym Stole postanowiono, iż PiS będzie miał monopol na patriotyzm oraz prawicowość. Czy ci ludzie naprawdę tak uważają czy mówią tak dlatego, iż wymaga tego arytmetyka polityczna?

Każdy kto pamięta czasy rządów PiS z lat 2005-2007 nie może mieć wątpliwości- PiS nie należy do układu okrągłostołowego. Gdyby było inaczej media establishmentu III RP nie zwalczały by go tak brutalnie. Nie rozpętywały by takiej nagonki i histerii. Czy pamiętamy tą duszną atmosferę IV RP, nie było wtedy niemal czym oddychać.

A teraz co mamy? To samo, tylko wielokrotnie intensywniej. Mamy ludzi na ulicach i groźbę interwencji w Polsce sił obcych państw. Czy dlatego się tak dzieje, gdyż PiS należy do układu okrągłostołowego. Chyba nie? Gdyby tak było to Kaczyński nie demontował III Rzeczpospolitej założonej przy Okrągłym Stole. Janusz Korwin-Mikke mówi, że PO z PiS-em umówiło się, aby odgrywać dobrego i złego glinę. Czy naprawdę to wszystko co się dzieje to teatr i udawane emocje? Moim zdaniem dzieją się bardzo ważne rzeczy, najważniejsze od 1989 roku i spór jest autentyczny. Niemal cały Sejm poza Kukizem i PiS-em, broni III RP i jej status quo, a Kaczyński próbuje obalić ją przeprowadzając w kraju rewolucję. Dlatego jest tak potężny wrzask; kończy się bowiem czas pewnej formacji, która zajmowała wysoką pozycję w kraju i sądziła, że Polska jest ich własnością. A że nie mogą się z tym pogonić, to biegają do obcych państw naskarżyć na nowy rząd. Nie po raz pierwszy w polskiej historii dzieją się takie rzeczy, zazwyczaj kończyły się one dla nas tragicznie.

Kaczyński jest atakowany z wielu stron- zarówno przez polską prasę jak i zagraniczną. To najlepszy dowód, że nie należy do żadnego układu. To polski patriota, przywódca polskiego obozu niepodległościowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.