Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

101563 miejsce

Kaczyński nie przyjdzie na spotkanie z Komorowskim. Został oszukany?

Już wiemy, że nie dojdzie do spotkania prezydenta Bronisława Komorowskiego z Jarosławem Kaczyńskim. Czy prezydent oszukał szefa opozycji?

Sonda

Czy Bronisław Komorowski oszukał Kaczyńskiego?

 / Fot. PAP/Tomasz GzellAdam Hofman, jak podaje TVN24, powiedział, że szef PiS umawiał się z głową państwa na prywatną rozmowę przy udziale ekspertów. Dzisiaj okazało się, że na spotkanie zostali zaproszeni liderzy innych partii. W związku z tym, Jarosław Kaczyński zrezygnował ze swojego udziału w spotkaniu. Według rzecznika PiS prezydent złamał obietnicę i nie dotrzymał słowa.

Z kolei Sławomir Rybicki z Kancelarii Prezydenta powiedział, że nikt nie gwarantował prezesowi PiS tego, że to będzie spotkanie dwustronne: pomiędzy liderem PiS i prezydentem.

Wczoraj Jarosław Kaczyński stwierdził, że jest gotowy spotkać się z prezydentem Komorowskim.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (60):

Sortuj komentarze:

myNaród
  • myNaród
  • 02.06.2012 17:53

niezależnie od tematu, niezależnie od wagi sprawy
jest dobrym zwyczajem rozmawiać ze wszystkimi naraz,
jest bardzo dobrym zwyczajem rozmawiać z każdym oddzielnie

lecz najgorszym zwyczajem jest umawiać się i i łamać umowę
jest to albo głupota albo prowokacja.
swego czasu Erich Maria Remarque napisał "Na Zachodzie bez zmian"
Gdyby Remarque żył dzisiaj w Polsce i widział tę sytuację odnosząc ją do Cyby w Łodzi i roku 2010
zapewne napisałby smutną powieść
"W PO i u Prezydenta Komorowskiego bez zmian. Polak przed szkodą i po szkodzie GŁUPI"

Komentarz został ukrytyrozwiń
jozwa
  • jozwa
  • 02.06.2012 12:02

a wincenty widze znowu swinskie ryjki podkarmia zeby mialy o czym chrząkac, a siano na przerzucenie od wczoraj na wincentego czeka

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 02.06.2012 11:43

to typowy przykład jak
Polak Polaka nabija w butelkę.
Pan Jarosław wykazał się dużą dozą naiwności wierząc prezydentowi Komorowskiemu.
Albo głęboką wiarą, że czas nawet takich nieprzemakalnych jak bul zmienia
Z góry założenie było takie, zaprosić do prezydenta po to aby usłyszeć PODPISUJĘ.
Ci którzy przyszli mogli tylko powiedzieć
Dzień Dobry panie sekretarzu
Jestem obecny (po wywołaniu nazwiska)
Do Widzenia Panie Prezydencie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wincenty
  • wincenty
  • 02.06.2012 06:56

jaroslaw zbawiciel chce rozmawiac.ciekawe o czym.na jaki temat mozna z nim porozmawiac .na gospodarce sie nie zna.sportem sie nie interesuje.glaskanie po glowie to dla niego seks.o wiarze niebardzo nie wiadomo jakiego jest wyznania.moze o ..kotach...palikotach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby pan Komorowski chciał zaprosić na rozmowę w cztery oczy pana Kaczyńskiego - to byłoby ok, i nie byliby potrzebni eksperci.
Ale -
zaprasza PREZYDENT.
I nie istnieje, a chyba nawet jest niedopuszczalne, aby o sprawach wagi państwowej rozmawiać "w cztery oczy" z jednym z przedstawicieli ugrupowania sejmowego.
Prezes , jak zwykle, w dobrze znanym stylu znalazł powód aby zachowując (rzekomo) zapowiedziany spokój prze EURO - dokopać kolejny raz człowiekowi, którego władzy nie uznaje.

Jak zwykle, cwane i jak zwykle - subtelne jak walec drogowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 01.06.2012 20:32

Kaczyński chciał rozmawiać o lepszym rozwiązaniu dla Polaków niż ta pseudoreforma.Niestety , Komorowski zachował się jak rozwydrzony dzieciak i skorzystał z okazji aby z niego zadrwić.A przyszli emeryci??Komorowski ma ich gdzieś.Głupcy i tak mu "ufają".Ostatnio 70 %.Naprawdę imponujące.Poważnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Eliza
  • Eliza
  • 01.06.2012 20:20

Brawo panie Prezydencie tak trzymać niech nie myślą ci z z tej sekty PiS ,że to oni rządzą.
Był jeden prezydent , był.On meldował Jaroslavowi objecie stanowiska głowy w RP ale to tylko on zrobił .Tą uległość wobec brata bliźniaka może przypłacił życiem .Niestety przez a uległość i braku swojego samodzielnego zdania poleciał do Smoleńska w tak fatalnych warunkach atmosferycznych.Co gorsz ,że próbował wyładować .Zginęło w tym samolocie 96 osób ale winny jest jeden Prezydent i Zwierzchnik Wszystkich Rodzajów Sił Zbrojnych, Lech Kaczyński .Jego brat jest współwinny tej , gdyż pozwładł swego brata i mu nakazał robić to co Prezyd3ent musi robić samodzielnie gdyż odpowiada nie tylko za siebie ale za Rzeczpospolita Polskę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 01.06.2012 20:07

@@@ Nalewaj !!!.....Słuchaj niezależnych mediów, a nie tylko rządowych,a dowiesz się jak postąpił Komorowski!. Media rządowe są tylko dla niedorozwiniętych ,takich jak ty Nalewaj!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech sobie przypomni pan Kaczyński jak postąpił z pielęgniarkami nie wyszedł do nich tylko przetrzymywł nie pozwalając się komunikować z koleżankami.W tej chwili ma pretensje do prezydenta że go samego nie przyjął a co on sobie myśli że prezydent to może Hofman i musi to robić co jaśnie pan K.każe .Pan prezydent postąpił słusznie że tego pana nie przyjął sam na sam bo w2tedy dopiero mogli by sobie podskakiwać jak to załatwili prezydenta.Pan prezydent mądrze postąpił,zresztą nie Kaczyński będzie rządził prezydentem a prezydent Kaczynskim bo jest głową państwa a nie zwykłym posłem i to poseł podlega prezydentowi a nie żeby prezydent robiłto co chce upierdliwy poseł PiSu.Brawo panie Prezydencie tak trzymać niech nie myślą że to oni rządzą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obraziłem się
  • obraziłem się
  • 01.06.2012 17:33

Książe Jarosław Mały się obraził,jak można traktować go jak innych posłów,przecież on jest kimś(tylko kurcze kim?)