Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

191 miejsce

Kaczyński: nie zrezygnuję, bo to mnie witają okrzykami "Jarosław Polskę zbaw"

Jarosław Kaczyński tłumaczył na konferencji PiS dlaczego nie zrezygnuje z funkcji prezesa partii, chociaż "obiecał" to w 2008 roku. - To mnie witają słowami Jarosław Polskę Zbaw - mówił lider Prawa i Sprawiedliwości.

Sonda

Czy potrzebujesz "zbawienia"?

 / Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczW 2008 roku, Jarosław Kaczyński stwierdził, że jeśli PiS nie wygra kolejnych wyborów w 2011 roku, to będzie to "za dużo" i "oczywiście pozostawi miejsce innym, pewnie młodszym".

Kaczyński: jeśli przegramy wybory w 2011 roku, to oczywiście odejdę


Dlaczego prezes PiS nie odejdzie z partii? - Ze względu na trzy lata doświadczeń. Pewną, a nawet kluczową rolę odegrała katastrofa smoleńska i to co działo się po niej. To mnie ludzie witają okrzykami "Jarosław Polskę Zbaw". Można to różnie oceniać, ale nie warto tego marnować - tłumaczył na konferencji Kaczyński.

Lider PiS nawiązał również do swojej wcześniejszej wypowiedzi o tym, że w Polsce będzie "Budapeszt". Kaczyński stwierdził, że na Węgrzech również domagano się odejścia Viktora Orbana, a i tak udało mu się zostać premierem.



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (137):

Sortuj komentarze:

PIS? No please
  • PIS? No please
  • 16.10.2011 19:42

Amen!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz W.
  • Tomasz W.
  • 16.10.2011 12:43

Jak ja "nie trawię" ludzi z mniemaniem bycia kimś bez kogoś świat się zawali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sęk
  • Sęk
  • 16.10.2011 12:05

Na wielu kapliczkach przydrożnych z ubiegłych wieków mozna spotkać napis "Boże, zbaw Polskę" i często dalej od ognia,zarazy,głodu,wojny itp.Czyżby Jarek uwierzył w swą moc ponad ludzką i poczuł sie zbawcą "ociemniałego" ludu. Zbawcami ludzi ogłaszało się wielu, a co z tego wynikało ? najczęściej izolacją zbawcy a bywało,że i nieszczęściem dla całego naiwnie łatwowiernego narodu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
von
  • von
  • 15.10.2011 12:15

Czepcie się trole waszych "bohaterów". Ps. Dlaczego moje wpisy są usuwane? Natomiast inne chamstwa przechodzą jak gdyby nigdy nic. Symptomatyczne i tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iran europy
  • Iran europy
  • 15.10.2011 11:48

Jarosław Polskę zdław !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widać jego dobre samopoczucie myśli tylko o sobie jaki to on jest mądry a ci co go tak witają to ludzie widzący tylko pasemko przed sobą i tak samo jak im każe o Rydzyk on też myśli tylko o sobie i swoim majątku.Dobry pasterz to dba o swoje owieczki duchowo a nie majątkowo bo pan Jezus chodził boso i pieszo a nie jeździł luksusowymi samochodami.Niektórzy powiedzą że wtedy nie było samochodów,ale pan Jezus nie kazał się nosić w lektyce jak to robili inni ważni notable jak siebie uważa pan Jarosław nie jest zbawcą i niech go nie porównują do Jezusa,który jest zbawcą tego świata bo to jest ciężki grzech i to o sobie mówi pan Jarosław.Pan Jarosław to nadęte monstrum samochwalstwa co to nie Ja a tak myślą ludzie egoiści lub chorzy na władzę Boże uchowaj nas od takich władców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widać jego dobre samopoczucie myśli tylko o sobie jaki to on jest mądry a ci co go tak witają to ludzie widzący tylko pasemko przed sobą i tak samo jak im każe o Rydzyk on też myśli tylko o sobie i swoim majątku.Dobry pasterz to dba o swoje owieczki duchowo a nie majątkowo bo pan Jezus chodził boso i pieszo a nie jeździł luksusowymi samochodami.Niektórzy powiedzą że wtedy nie było samochodów,ale pan Jezus nie kazał się nosić w lektyce jak to robili inni ważni notable jak siebie uważa pan Jarosław nie jest zbawcą i niech go nie porównują do Jezusa,który jest zbawcą tego świata bo to jest ciężki grzech i to o sobie mówi pan Jarosław.Pan Jarosław to nadęte monstrum samochwalstwa co to nie Ja a tak myślą ludzie egoiści lub chorzy na władzę Boże uchowaj nas od takich władców.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 13.10.2011 21:35

Najgłośniej krzyczy p Joanna spod baldachimu na Krakowskim ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Przemysław
  • Przemysław
  • 13.10.2011 20:57

Panowie posłowie miejcie sie na baczności przed zalotami Biedronia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz
  • Kazimierz
  • 13.10.2011 18:49

Po chamskich wpisach widać, że ich autorami sa lemingi z PO, a o ich "inteligencji" świadczy 7 ocen pochlebnych i 0 negatywnych pod postem Bronka z wczoraj godz 19:04. Każdy, nawet mało rozgarnięty odczytał by grubymi nićmi zawarty sarkazm w tym poście - dla lemingów to zbyt trudne. Pomyśleli pewnie ,że to wpis pierwszego w III RP gajowego, a jemu wierzą tak samo jak Szechterowi.