Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Niemcy biją Polaków w Święto Niepodległości

"W środku Warszawy, w Dniu Niepodległości, Niemcy bili Polaków tylko dlatego, że nosili jakieś oznaki narodowe. Polacy we własnym kraju, w dniu własnego święta nie mogli chodzić w mundurach historycznych"- powiedział oburzony prezes PiS.

Jarosław Kaczyński skomentował wydarzenia, do których doszło podczas Święta Niepodległości. Wyraził swoje oburzenie faktem, iż polskie władze nie zapobiegły zamieszkom wywołanym przez cudzoziemców.

Kaczyński zapewnił, że gdyby PiS było u władzy ci ludzie zostaliby zawróceni na granicy. Powiedział również, że ta sytuacja jest niezwykle charakterystyczna dla rządu Donalda Tuska. Efektem tej polityki są wydarzenia z 11 listopada, kiedy w święto Polaków, Niemcy atakowali obywateli polskich w ich kraju.

Według Kaczyńskiego bandyci niemieccy pod względem psychologicznym przypominają bojówki, dzięki, którym Adolf Hitler doszedł do władzy.

Prezes PiS odniósł się również do wybryków chuligańskich młodzieży prawicowej. Zadeklarował, że jego partia, całkowicie potępia wszelkie postawy, które są niezgodne z prawem.

Spotkanie zakończyło się pewnym incydentem. Dziennikarz Polskiego Radia zapytał szefa największej partii opozycyjnej, czy spróbuje wysłać notę dyplomatyczną do kanclerz Merkel. Kaczyński zareagował śmiechem, ale potem wyraził swoje zdziwienie tym, że tacy ludzie pracują w Polskim Radiu i odmówił odpowiedzi tłumacząc, że nie zwykł odpowiadać na niepoważne pytania.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (44):

Sortuj komentarze:

efqq
 • efqq
 • 16.11.2011 01:31

tego nie zobaczysz w telewizji...
oto prawdziwa historia święta 11.11.11

http://www.youtube.com/watch?v=pKC2yQODZU8&

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dochodzę do wniosku, że warszawski sad miał racje. Kaczyńskiego należy przebadać psychiatrycznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 13.11.2011 21:42

a rzeczywisie rokita awanturował sie w samolocie i wrzeszcał bija mnie niemcy teraz to samo skandalicznie powtarza kaczynski

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędrzej
 • jędrzej
 • 13.11.2011 18:22

a ja pamiętam modlącą sie moherową co z pazurami rzuciła sie na policjanta i mało co nie wydrapała mu oczu przecież wiecie jaka może być grożna rozwścieczona nawiedzona! a inny coś mamrotał o wbiciu krzyża w pierś temu co go ruszy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 13.11.2011 16:59

Znowu Kaczyńskiego okłamali doradcy ? Jak Niemcy mogli bić Polaków jak od 12 w południe siedzieli w więzieniu a burdy z udziałem skrajnej prawicy zaczęły się między godziną 14-15 .Dziennikarze radykalnej prawicy się kompromitują i to oni będą podpalać kościoły i prowokować .PiS do delegalizacji , to się robi niebezpieczne dla Polski. Znowu ma się zacząć od Polski ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
www.bocian.ugu.pl
 • www.bocian.ugu.pl
 • 13.11.2011 15:41

dawniej myślałem, że Donek matołek to cwaniak ale terhaz widzę, że to po prhostu przede wszystkim idiota jakiś jest. niech dalej POrządzi dekrhetami kanclerhskimi rhodem z Berhlina a będzie miał tutaj następną wojnę bałkańską

Komentarz został ukrytyrozwiń
ptaszynski
 • ptaszynski
 • 13.11.2011 15:02

najlepiej powiedzieć jak PIS ruscy strącili samolot w smolensku a w warszawie bojówki niemieckie wywołały zamieszki ale chała

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 13.11.2011 14:59

to prawda demontaz państwa zaczął sie od PIS poprzedni prez.kaczynski jeżdził tylko do gruzji czy ukrainy a sprawy krajowe leżały zresztą i polityka zagraniczna musiał naprawiać sikorski

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 13.11.2011 14:57

pamietam pijanych lewakow sikajacych do zniczy pod palacem prezydenckim,pamietam jak ublizali modlacym sie ludziom i skopali emeryta.Co jedrzej nie powiedzieli ci o tym w TVNie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędrzej
 • jędrzej
 • 13.11.2011 14:07

a pamietacie niedawne bójki i awantury pod pałacem prezydenta wsczynane przez PIS jak moherowe rzucały sie na policja i dziennikarzy to szcyty hipokryzji zeby zwalać teraz na [palikota czy niemców itp ale takie pokrętne jest PIS

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.