Facebook Google+ Twitter

Kaczyński niewpuszczony do strefy VIP na Powązkach? Pilnował go strażnik

Według Marka Suskiego, w tym roku urzędnicy otrzymali zakaz wpuszczania przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości pod pomnik "Gloria Victis" na wojskowych Powązkach. Poseł PiS twierdzi, że Jarosława Kaczyńskiego "pilnował osobiście" jeden ze strażników miejskich.

Jarosław Kaczyński na wojskowych Powązkach / Fot. PAP/Jacek TurczykWedług posła PiS Marka Suskiego, podczas obchodów rocznicy powstania warszawskiego, przedstawiciele PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele zostali wpuszczeni pod pomnik Gloria Victis dopiero wtedy, gdy zakończyła się "Platformerska oficjałka". Wcześniej byli oni blokowani przez straż miejską. "Urzędnicy mieli zakaz wpuszczenia posłów Prawa i Sprawiedliwości pod pomnik "Gloria Victis". Jarosław Kaczyński stał za barierkami i czekał aż wszyscy oficjele wyjdą ze strefy ograniczonej płotkami. Strażnik miejski pilnował osobiście, aby Premier Kaczyński nie wszedł zanim wszyscy się nie rozejdą" - pisze na swoim blogu Suski.

Marek Suski opisuje też, jak wraz z Antonim Macierewiczem przedzierał się przez kordon ochroniarzy, aby oddać cześć powstańcom. Poseł PiS podkreśla, że z wejściem do strefy VIP nie miał problemu premier Donald Tusk oraz otoczony "łysymi jegomościami" prezydent Bronisław Komorowski, chociaż chwilę wcześniej pilnująca wejścia na ogrodzony teren Agnieszka Pawelec podkreślała, że jest to uroczystość miejska, a nie państwowa. Suski z zadowoleniem wspomina również, że składającego kwiaty Tuska przywitały gwizdy, a Kaczyńskiego - gromkie brawa. Posła PiS dziwi także fakt, że... "dziękowano telewizji TVN za jakąś pomoc".

Suski kończy swój wpis słowami: "Dziś modliłem się również na cmentarzu Powązkowskim przy grobie mojego stryja, który zginął w powstaniu o to, aby w przyszłości pod pomnikiem powstańców kwiaty mogli oficjalnie składać potomkowie powstańców, a nie Wehrmachtu. Panie Boże spraw!".

W rozmowie z Gazetą.pl, rewelacje posła Marka Suskiego zdementowali rzeczniczka Straży Miejskiej Monika Niżniak oraz oraz rzecznik miasta Bartosz Milczarczyk. Według nich, żaden strażnik miejski nie blokował byłego premiera, a posłów Suskiego i Macierewicza po prostu nie było na liście zaproszonych na obchody. Okazuje się również, że Jarosław Kaczyński otrzymał od miasta specjalne zaproszenie, ale... z niego nie skorzystał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Pani Jadwigo , ta partia lubi się przedzierać .Pamiętam skok przez barierkę pani Kempy , która za wszelką cenę chciała zrzucić z konia Księcia J Poniatowskiego :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Magdo , w moim komentarzu [ + 15 ] 14 : 37
o żelazie nic nie piszę .
Proszę czytać ze zrozumieniem .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie tylko dziwi dlaczego media cytują kłamliwe wpisy posła Suskiego , który intelektem nie błyszczy .- a mnie dziwi skąd przy niektórych komentarzach tyle plusików. :)))))A po drugie ta opinia, pani Elu.....fe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przedzierali się, aż sie przedarli; ileż całusów pieknych pań zebrał bohaterski Maciarewicz po tym przedarciu! Ileż rączek wielbicielkom swej urody obcmokał!
I jaki odpór dostała "żadnapolka" od "prawpolek"!
http://www.youtube.com/watch?v=7WnZuUcmcao

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to nie wpuszczony??było tak-najpierw normalni oficjele a potem reszta.To oczywista oczywistość żeby prezesowi nie stała się krzywda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejny przykład dzielenia społeczeństwa przez Tuska i Komorowskiego. Niedopuszczenie Jarosława Kaczyńskiego do złożenia kwiatów , to zwykłe draństwo świadczy o małości tych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ponownie świńska zagrywka, to się w głowie nie mieści. Komu ma służyć takie podjudzanie elektoratu? :)
''Niezależne'' media odtrąbiły przecież ''niezależne'' składanie kwiatów przez wielkiego wodza w samotności, po wszystkich, podobno dostojniej :). Nie przyniosło to widać oczekiwanego aplauzu, więc poseł poszedł w ''reżimową'' tematykę uciśnienia prezesa :)
To nawet nie jest już żenujące :).
Cos się zmieniło w mózgu posła Suski od upału? :)

Tak naprawdę to nie jest śmieszne, bo to ponowne granie na negatywnych emocjach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ochrona za milion i nie dała rady jednemu strażnikowi miejskiemu wstyd niech Jarosław wymieni ochronę na taką za dwa miliony

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie tylko dziwi dlaczego media cytują kłamliwe wpisy posła Suskiego , który intelektem nie błyszczy .
Ochrona jest po to aby chronić oficjalnych gości .Takie są procedury . Kaczyński z zaproszenia nie skorzystał bo woli pokazówki .Mógł odczekać chwilę i złożyć spokojnie kwiaty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.