Facebook Google+ Twitter

Kaczyński o ACTA: W przeciwieństwie do premiera umiem przyznać się do błędu

Prawo i Sprawiedliwość krytykuje rząd za chęć podpisania kontrowersyjnego dokumentu ACTA, ale samo nie ma w tej sprawie czystego sumienia.

 / Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczOkazuje się, że europarlamentarzyści PiS, zagłosowali przeciwko rezolucji krytykującej dokument ACTA. Prezes PiS tłumacząc tę decyzję stwierdził, że
projekt był przeżarty komunistyczną ideologią i dlatego poparli dokument Partii Ludowej, do której należy PO. "W przeciwieństwie do premiera umiem przyznać się do błędu i przeprosić" - powiedział Jarosław Kaczyński.

Poinformował również, że między innymi z tego powodu, PiS zreorganizuje klub, aby więcej jego partia nie popełniała takich błędów - czytamy w Polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (30):

Sortuj komentarze:

były solidar.
  • były solidar.
  • 26.01.2012 21:27

Panie Kaczyński to napraw Pan ten błąd.A swoją drogą widac jak wygląda demokracja w UE co robią przedstawiciele poszczególnych narodów.Głosują jak barany w imieniu narodów.Dokładnie tak samo jak w naszym sejmie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rysz
  • rysz
  • 26.01.2012 17:20

Pan Kaczyński nie ma za co przepraszać, bo nie ma pojęcia o czym mówi. Gdyby nie wielki protest internautów nie odezwał by się ten hipokryta.

Komentarz został ukrytyrozwiń
policzmy głosy
  • policzmy głosy
  • 26.01.2012 13:22

@ania cieszkowska Uł Dzisiaj 13:06

Dla niektórych aferzyści stają się bohaterami narodowymi !

Komentarz został ukrytyrozwiń
ania cieszkowska Uł
  • ania cieszkowska Uł
  • 26.01.2012 13:06

Kaczor ty przeklęty obłudniku jak śmiesz tak kłamać w żywe oczy. Mówisz to co ci wygodnie. W przeciwieństwie do ciebie Donald Tusk umie wziąść odpowiedzialność za swoje czyny i jest dla mnie Bohaterem narodowym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
TUSKI
  • TUSKI
  • 26.01.2012 10:01

HER TUSK wstyd i wstyd jak złożysz premierostwo to spieprzaj co sił oj NARÓD PAMIĘTA zapytaj bolka razem w piłkę będziecie grać

Komentarz został ukrytyrozwiń
ryś
  • ryś
  • 26.01.2012 10:01

Czytając te wpisy zastanawiam się czy aby pan Jarosław nie miał racji w swej wypowiedzi z przed paru lat na temat internautów?Za taką wolnośc to ja dziękuję.Człowiek powinien brac odpowiedzialnośc za swoje słowa nawet wtedy gdy jest anonimowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
platforma
  • platforma
  • 26.01.2012 09:40

BRAWO TUSK ZOSTAŁEŚ najlepszym premierem wszech czasów a POLACY najgłupszym narodem no ale do czasu wyborów !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
boob
  • boob
  • 26.01.2012 09:34

pRZYZNAĆ SIĘ KTO GŁOSOWAŁ NA TUSKA NIECH SOBIE CHWALI SWÓJ TĘPY INTELEKT Kaczorek się niepodobał ha ha ja tuska dopieto zaczynam doceniać jest sprytny wyroluje wszystkich będziemy chodzić nie jak Szwajcarski zegarek a raczej gotowi na rozkaz jak w Niemieckim wojsku brawo HER TUSK Ps ciekawe co jeszcze ma her tusk w rękawie !!??

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 26.01.2012 01:00

jw23-może i masz rację ,ale Jaro Zbawiciel jak się narodził to po prostu wypadł lekarzowi z ręki i upadł na posadzkę ,i kto ma większy uszczerbek na zdrowiu ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 25.01.2012 21:44

Oczywiście -wszystko co Ju-es-ej ,to usypia czujność opozycji! Pewnie nie ostatni raz?