Facebook Google+ Twitter

Kaczyński o badaniu stanu psychicznego: To komunistyczne metody

Dwóch biegłych będzie sprawdzać czy stan psychiczny Jarosława Kaczyńskiego pozwala na uczestniczenie w rozprawie przed Sądem Rejonowym w Warszawie.

 / Fot. Łukasz Gdak/W24Do pisma w tej sprawie dotarło TVN. Proces wytoczył Kaczyńskiemu Janusz Kaczmarek, za nazwanie go "agentem śpiochem".

"Wydano postanowienie o dopuszczeniu dowodu z opinii dwóch biegłych lekarzy psychiatrów celem odpowiedzi na pytanie, czy stan zdrowia psychicznego oskarżonego Jarosława Kaczyńskiego pozwala na udział w postępowaniu sądowym" - możemy przeczytać w piśmie, do którego dotarli dziennikarze.

Paweł Graś, rzecznik rządu: Kaczyński i Ziobro przed trybunał, ale w następnej kadencji


Rzecznik sądu powiedział, że nie wiadomo na jakiej podstawie biegli wydadzą opinię. Możliwe jest zbadanie prezesa PiS, jak i analiza zebranej dokumentacji.

Mariusz Błaszczak z PiS nie krył oburzenia sprawą. Stwierdził, że to hucpa polityczna oraz przekroczenie norm obyczajowych, które nie powinno mieć miejsca w demokratycznym kraju.

W sprawie zabrał też głos sam Jarosław Kaczyński. "Skandaliczna szykana nie mająca żadnych podstaw" - mówił prezes PiS. Stwierdził również, że strach PO przed przegranymi wyborami powoduje, że partia sięga po komunistyczne metody.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (107):

Sortuj komentarze:

warszawiak
  • warszawiak
  • 21.06.2011 16:37

Na stanie psychiatrycznym tego człowieka można sie doktoryzować , z drugiej strony moze warto mieć żółte papiery przed procesem w sprawie Blidy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakie niszczenie opozycji? Skoro pan Kaczyński publicznie wypowiadał się, że nie wiedział co robi bo był w ciężkim stanie i na lekach, które ograniczały mu świadome podejmowanie decyzji, to nie można go postawić przed sądem bez ustalenia w jakim stanie jest aktualnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mag-el
  • mag-el
  • 21.06.2011 16:23

tak kaczor na badaniach wyjdzie ze jestes obywatelem Wolski i pare innych rzeczy wiec sie boisz

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 21.06.2011 16:23

Prezes jest naprawdą chory !!! Ma proces z powództwa prywatnego o zniesławienie i co Tuskowi do Tego ? Ja wiem ,że szykany zna pan z autopsji bo je stosował . To jest obsesja mieć Tuska na kołnierzu . Już takie dyrdymały opowiada dziennikarzom ,że trzeba go koniecznie zbadać .TROCHĘ TO POTRWA BO JUŻ ZDĄŻYŁ złożyć wniosek o zmianę składu sędziowskiego. Będzie tak długo zmieniał aż trafi na swoich ? Jakie to prawo jaka sprawiedliwość ? Masakra!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 21.06.2011 16:11

Ćwir!Ćwir! Świr!Świr! ćwierkają ptaszki

Komentarz został ukrytyrozwiń

> W sprawie zabrał też głos sam Jarosław Kaczyński. "Skandaliczna szykana nie mająca żadnych podstaw" - mówił prezes PiS. Stwierdził również, że strach PO przed przegranymi wyborami powoduje, że partia sięga po komunistyczne metody.

Po tym co powiedział prezes PiS można wnioskować, że bardziej niż PO przegranych wyborów, on boi się, że coś w tym strasznym komunistycznym badaniu wyjdzie nie tak jak trzeba. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
JM
  • JM
  • 21.06.2011 16:05

Jak nie można inaczej zniszczyć opozycji w naszym kraju,to sięga się do metod sprawdzonych wczesniej z lat PRLu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.