Facebook Google+ Twitter

Kaczyński o badaniu stanu psychicznego: To komunistyczne metody

Dwóch biegłych będzie sprawdzać czy stan psychiczny Jarosława Kaczyńskiego pozwala na uczestniczenie w rozprawie przed Sądem Rejonowym w Warszawie.

 / Fot. Łukasz Gdak/W24Do pisma w tej sprawie dotarło TVN. Proces wytoczył Kaczyńskiemu Janusz Kaczmarek, za nazwanie go "agentem śpiochem".

"Wydano postanowienie o dopuszczeniu dowodu z opinii dwóch biegłych lekarzy psychiatrów celem odpowiedzi na pytanie, czy stan zdrowia psychicznego oskarżonego Jarosława Kaczyńskiego pozwala na udział w postępowaniu sądowym" - możemy przeczytać w piśmie, do którego dotarli dziennikarze.

Paweł Graś, rzecznik rządu: Kaczyński i Ziobro przed trybunał, ale w następnej kadencji


Rzecznik sądu powiedział, że nie wiadomo na jakiej podstawie biegli wydadzą opinię. Możliwe jest zbadanie prezesa PiS, jak i analiza zebranej dokumentacji.

Mariusz Błaszczak z PiS nie krył oburzenia sprawą. Stwierdził, że to hucpa polityczna oraz przekroczenie norm obyczajowych, które nie powinno mieć miejsca w demokratycznym kraju.

W sprawie zabrał też głos sam Jarosław Kaczyński. "Skandaliczna szykana nie mająca żadnych podstaw" - mówił prezes PiS. Stwierdził również, że strach PO przed przegranymi wyborami powoduje, że partia sięga po komunistyczne metody.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (107):

Sortuj komentarze:

myNaród
 • myNaród
 • 26.06.2011 19:59

to nie sztuka poddać badaniom. przed badaniami należy ustalić wzorzęc normalnego OSOBNIKA i do niego odnosić badania., np
1. NIESIOŁ - wzorzec normalności tylko od czasu do czasu wymaga starcia jadu z ust; JESZCZE NICZEGO DOBREGO NIE ZROBIŁ, a poza tym OK. WZORZEC DO SKALOWANIA WZORCÓW.
2. PALIGŁUP - TEŻ WZORZEC -lata z GUMOWYM FIUTEM i PISTOLETEM, a w przerwać obciąga z gwinta alkoholowe buteleczki. WZORZEC IDEALNY
3. TUSK - leń aż cuchnie i do tego kłamca
- obywatele mieli wracać, gruszki miały być na wierzbie, cud, podatki niższe, jedno okienko no i ponad 100 takich kłamstw. IDEALNY WZORZEC.
4. KLUZIK - idealny WZORZEC WIERNOŚCI DANEMU PRZYRZECZENIU.

DOPIERO PO USTALENIU I UZGODNIENIE WZORCÓW MOŻNA WZIĄĆ PEJCZ I ZAGANIAĆ "DO BADZAŃ" - NP DO KOMISJI CZUMY, SEKUŁY I KUCA

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof Grabski
 • Krzysztof Grabski
 • 26.06.2011 12:19

A może poddać badaniom psychiatrycznym całą Polskę?


Pan Arciszewski słusznie prawi.

Do polityków dodałbym także dziennikarzy którzy także mają wpływ na społeczeństwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jaś
 • Jaś
 • 23.06.2011 21:40

Czy można podawać rękę człowiekowi który toleruje młodych ludzi przychodzących pod pretekstem obrony konstytucji demonstrować pod krzyżem,w obejściu włości pana prezydenta Bronisława Komorowskiego?Można,ale tylko młodzi ludzie będący pod wpływem narkotyków i schlani jak nie przymierzając stado trolli,pozwolili by sobie na gaszenie zniczy tym czym jedynie mogli przeciwstawić się patriotyzmowi pana premiera Jarosława Kaczyńskiego,moczem.Z kolei pan premier Donald Tusk użył przeciw protestujących stoczniowców w obronie miejsc pracy,w Warszawie,w czasie wizyty pani Kanclerz Niemiec wody z żółtą farbą.Czy ludzie załatwiający swoje żywotne interesy na ulicy ,w taki sposób są godni by im podawać rękę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojsik
 • wojsik
 • 23.06.2011 19:55

Czy w pełni sil fizycznych i władz umysłowych jest polityk dużej partii,który po przegranych wyborach prezydenckich zwalnia lub dosłownie wyrzuca ze swej organizacji cały Sztab Wyborczy łącznie z PRZEWODNICZĄCĄ Sztabu.?
Czy w pełni sił fizycznych i władz umysłowych jest polityk który ostentacyjnie nie podaje ręki zwycięzcy wyborów i nie przychodzi na RBN bo przewodniczy mu zwycięzca wyborów,a losy Kraju są Mu całkowicie obojętne.?
Czy w pełni sił fizycznych i władz umysłowych jest polityk który " JAK DIABEŁ ŚWIĘCONEJ WODY" obawia śię badań lekarskich i wizyty u psychologa. Wymyślił nawet że jest to zamach na Jego wolność osobistą ,czyli swoisty zamach na Opozycję.
ps.na świecie modne jest poddawanie się badaniom okresowym przez polityków,aby wytrącić konkurentom wszelkie argumenty. PANIE PREZESIE CO PAN NA TO ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 23.06.2011 19:50

nikt w polsce gdzie demokracja nie zmusza do konkretnego głosowania powodzenie po wynika z szaleństwa przeciwników i obawy totalitaryzmu a badanie to decyzja czy widzimisie sadu niezawisłego

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adaś
 • Adaś
 • 23.06.2011 18:51

PO utworzyło nową świecką tradycję,partia Donka zawsze i wszędzie na szczytach list sondaży poparcia nie ważne co by uczyniła,albo czego by zaniechała.Kto by to kwestionował będzie w ten czy inny sposób poddawany badaniom psychiatrycznym.Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie.W końcu społeczeństwo zacznie myśleć poprawnie politycznie zgodnie z oczekiwaniami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elcordobez
 • elcordobez
 • 23.06.2011 18:47

Badania psychiatryczne powinny być obowiązkowe dla wszystkich zabiegających o funkcje państwowe a badania okresowe (np. półroczne) dla pełniących te funkcje; Wykluczy to możliwość asymilacji idiotów do aparatu państwa. Na co dzień widzimy i słyszymy bełkot debili którzy poprzez fakt wkręcenia się do polityki (vide - kupowanie miejsc, handel głosami etc.) natychmiast uznają się za "zdolnych i doświadczonych, polityków" . W ten sposób trafiają nałogowi alkoholicy, ćpuny i szaleńcy aferzyści. Przykłady ? Życie w bieżącym wymiarze - autostrady, stadiony, hazard - czyli Ryśki, Wacki i cała otoczka Rosołów - początkujących -"zdolnego młodego narybku". Naturalnie badania prowadzić powinni lekarze i prokuratorzy, celem podniesienia jakości profilaktyki. Tu nie ma się co oburzać tylko sprawę popierać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uważam, że każdy polityk przed objęciem ważnego urzędu winien poddać się badaniu lekarskiemu, w tym w zakresie zdrowia psychicznego. Powinno to być ustawowym wymogiem, pozwalającym na eliminowanie z rządzenia osób niezrównoważonych,dewiantów . Obywatele Polski mają prawo tego wymagać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alladyn
 • Alladyn
 • 23.06.2011 10:23

To My jako Naród wybraliśmy klasę polityczną klasy Platformy Obywatelskiej,pod wpływem zabiegów pijarowskich, zkomercjalizowanych i prywatnych mediów postępujemy jak narkomani którym PO pozwala zażywać amfetaminę (już możemy ją posiadać na własny użytek),tak obficie wylewającą się z ekranów telewizorów,i Gazety Wyborczej. Teraz już komercjalizowana i prywatyzowana służba zdrowia ,a zwłaszcza psychiatrzy będą oceniać w prywatnych gabinetach stan zintegrowania społeczeństwa z prywatną (oficjalną) politykom pana premiera Donalda Tuska (konserwy post peerelowskiej,usankcjonowanej "Nocną zmianą"),a komercjalizowany i wkrótce już w pełni zprywatyzowany wymiar sprawiedliwości, mający w swojej nazwie "Niezależny",oceni czy nasz pogląd polityczny zgadza się z oficjalną linią PO.
Pan premier Jarosław Kaczyński miał niezależne zdanie,jak mógł,i proszę oto co go spotkało,przecierz niezależny jest tylko Sąd mający w swojej nazwie słowo "Niezależny".

Komentarz został ukrytyrozwiń
ministrateg
 • ministrateg
 • 23.06.2011 07:41

CO NARÓD WIEDZIEĆ POWINIEN
Treść opinii:

Nasza "klasa polityczna" przeżyła szok, chory psychicznie może być każdy i każdego dnia ale żeby polityk, parlamentarzysta , wybraniec narodu -,nigdy ,tego już za wiele. Można codziennie zamykać setki ludzi w psychiatrykach ale my parlamentarzyści jesteśmy poza wszelkimi podejrzeniami. Niektórzy "obrońcy praw człowieka " do kamery straszą sędziego aby wymóc na nim zmianę decyzji. Co za hipokryzja i co za praworządność. Właśnie naszych polityków trzeba koniecznie badać przed umieszczeniem na listach do głosowania aby w przyszłości uniknąć kłopotów państwa . Ileż to razy w historii bywało ,że państwem rządził psychopata od Nerona poczynając, poprzez Hitlera ,który całą wojnę był pod wpływem amfetaminy po czasy współczesne. Wspomnę tylko ,że i pana Leppera próbowano zamknąć w psychiatryku za jego wizje lądowania talibów w Klewkach - i co kto miał rację? Pan Kaczyński sam powinien poddać się badaniu i opublikować jego wyniki albo całkowicie zrezygnować z życia publicznego i nie chodzi o to co było i kiedy było , chodzi o to jaki jest stan jego psychiki na dziś. TYLE NARÓD MA PRAWO WIEDZIEĆ.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.