Facebook Google+ Twitter

Kaczyński o expose Tuska: Bardzo zręczne, sprytne, cwane takie

Jarosław Kaczyński skomentował expose premiera Donalda Tuska: "Bardzo zręczne. Bywają wystąpienia zręczne i niezręczne. Zręczny tzn. sprytny. Cwany taki". Pierwsze komentarze polityków po expose Donalda Tuska.

Prezydent Bronisław Komorowski również odniósł się do expose premiera Donalda Tuska. Zdaniem prezydenta było ono uczciwe, ponieważ zostały w nim przedstawione zarówno interesy obywateli jak i interesy państwa. Prezydent podkreślił konieczność podjęcia ważnych reform.

Mniej optymistycznie do expose odniósł się Eugeniusz Kłopotek z PSL, który nie chciał zgodzić się z propozycją zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. Zapowiedział, że o reformie KRUS można rozmawiać.

Beata Szydło z PiS oceniła expose premiera jako lepsze niż to sprzed czterech lat. Według niej, większość tego co proponuje premier Donald Tusk od dawna mówiło już Prawo i Sprawiedliwość.

Źródło:
tvn24.pl

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kazimierz
  • Kazimierz
  • 18.11.2011 21:22

Temu cholernemu rządowi nie chodzi o Polaków !Oni chcą nas wykończyć i Polskę !
Młody człowiek wyjedzie za granicę aby inne narody miały lepiej a ich kraje się rozwijały .Bezrobotny , powiedzmy taki jak ja po 55 roku , niech wpada wpierw w stres a później w depresje .Może się targnie na swoje życie !!Jego dotychczasowe składki na emeryturę i rentę przepadną !Starzy ludzie ci po sześćdziesięciu latach życia są już wyeksploatowani -WIEKSZOŚC - i nie dotrwają do emerytury .Ich składki PRZEPADNA ..
Rząd , politycy i kler będzie się bawił i żył sobie w sielance i z pieniędzy -WŁASNIE TYCH CO NIE DOŻYLI DO EMERYTURY .
PIERDO,,,LIĆ TA POLSKĘ I TEN OSZUKANY KRAJ .DOBRZE POWIEDZIAŁ KTOŚ JUZ DAWNO, ŻE TO JEST BĘKART EUROPY .CZY NIE MIAŁ RACJI ??!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.