Facebook Google+ Twitter

Kaczyński o expose Tuska: Bardzo zręczne, sprytne, cwane takie

Jarosław Kaczyński skomentował expose premiera Donalda Tuska: "Bardzo zręczne. Bywają wystąpienia zręczne i niezręczne. Zręczny tzn. sprytny. Cwany taki". Pierwsze komentarze polityków po expose Donalda Tuska.

Prezydent Bronisław Komorowski również odniósł się do expose premiera Donalda Tuska. Zdaniem prezydenta było ono uczciwe, ponieważ zostały w nim przedstawione zarówno interesy obywateli jak i interesy państwa. Prezydent podkreślił konieczność podjęcia ważnych reform.

Mniej optymistycznie do expose odniósł się Eugeniusz Kłopotek z PSL, który nie chciał zgodzić się z propozycją zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. Zapowiedział, że o reformie KRUS można rozmawiać.

Beata Szydło z PiS oceniła expose premiera jako lepsze niż to sprzed czterech lat. Według niej, większość tego co proponuje premier Donald Tusk od dawna mówiło już Prawo i Sprawiedliwość.

Źródło:
tvn24.pl

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kazimierz
  • Kazimierz
  • 18.11.2011 21:22

Temu cholernemu rządowi nie chodzi o Polaków !Oni chcą nas wykończyć i Polskę !
Młody człowiek wyjedzie za granicę aby inne narody miały lepiej a ich kraje się rozwijały .Bezrobotny , powiedzmy taki jak ja po 55 roku , niech wpada wpierw w stres a później w depresje .Może się targnie na swoje życie !!Jego dotychczasowe składki na emeryturę i rentę przepadną !Starzy ludzie ci po sześćdziesięciu latach życia są już wyeksploatowani -WIEKSZOŚC - i nie dotrwają do emerytury .Ich składki PRZEPADNA ..
Rząd , politycy i kler będzie się bawił i żył sobie w sielance i z pieniędzy -WŁASNIE TYCH CO NIE DOŻYLI DO EMERYTURY .
PIERDO,,,LIĆ TA POLSKĘ I TEN OSZUKANY KRAJ .DOBRZE POWIEDZIAŁ KTOŚ JUZ DAWNO, ŻE TO JEST BĘKART EUROPY .CZY NIE MIAŁ RACJI ??!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.