Facebook Google+ Twitter

Kaczyński o gotowaniu i powodzeniu u kobiet. "Samotny nie jestem"

Prezes PiS ma – jak każdy z nas – swoje marzenia i dążenia, kłopoty i potrzeby, hobby i zainteresowania. O tym opowiedział w ostatnim wywiadzie w czasopiśmie dla kobiet.

 / Fot. PAP/Jacek TurczykNajwiększym marzeniem Jarosława Kaczyńskiego jest to, czego nie ukrywa a wprost przeciwnie, często powtarza, że chce dojść do władzy. Teraz uściśla warunkowo: "Ale nie przejściowej, tylko na dłużej, żeby można Polskę solidnie zmienić". "Powiedzmy, władzy na osiem lat" - mówił w niedawnym obszernym wywiadzie dla "Vivy". Sprawy polityki, nawet smoleńskiej, lekko musną i zostawił tym razem na boku. Dużo zaś mówił o sobie i stracie matki, gotowaniu, książkach i samotności, której – jak podkreśla – nie odczuwa, o czym czytamy w portalu Wyborcza.pl. Wyszło, że ma coś wspólnego z papieżem Franciszkiem, nie przez to żeby całymi dniami modlił się klęczkach w kościele, ale że obaj sami sobie gotują i sprzątają; bez gosposi.

W wywiadzie z "Vivą", prezes Kaczyński siedzi w gabinecie przed komputerem, a odpoczywa na sofie. Obok niego wisi na ścianie duże zdjęcie matki, Jadwigi. Dzięki niemu - jak stwierdza - "Samotny nie jestem".

"Katastrofa smoleńska przyspieszyła śmierć mamy"

Matka prezesa, Jadwiga Kaczyńska, zmarła w styczniu 2013 roku. Pytany przez dziennikarkę, jak teraz żyje – odpowiada: "Tak, jak żyłem. To, co pani o mnie czyta, radzę brać w cudzysłów. Jest dom, chociaż nie ma w nim mamy, wychodzę rano, wracam wieczorami, tak jak dawniej. Inaczej było tylko w soboty i niedziele, jeśli były wolne. Był czas na rozmowy, na wiele rzeczy. Teraz tego już nie ma" - tłumaczy.

Dziennikarka przypomniała, że w rozmowie z Jadwigą Kaczyńską, usłyszała, że matka wolałaby, "żeby pan się nie zajmował polityką". Zdaniem Kaczyńskiego, "pewnie by wolała", chociaż tego – jak mówi - sam nie wie. Zapewnia - bardzo się denerwowała i zapewne "jej śmierć przyspieszyła też katastrofa smoleńska".

"Mama w rok po niej, gdy urządzono niebywałą kampanię przeciw obchodom rocznicy, dostała ze zdenerwowania wylewu. Jego skutkiem był 20 miesięcy później atak padaczki". Potem długo był "szpital, jakieś szpitalne zakażenie i w efekcie śmierć". "Gdyby nie było Smoleńska, mama by dzisiaj żyła" - stwierdził.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (30):

Sortuj komentarze:

"Jarosław Kaczyński nie wspomniał też o tym, że ma gotowe recepty na naprawę chorej służby zdrowia, unowocześnienie edukacji, pracę dla młodych, likwidację bezrobocia, budowę tanich mieszkań i naprawę wielu innych dziedzin w kraju, o czym czytamy w Będzie referendum - zlikwidujemy bezrobocie. Warunek: PiS musi przejąć władzę, minimum na osiem lat. Jak będzie miał władzę, mówił w Łowiczu, zniesie ustawę śmieciową i emerytalną, wprowadzi więcej swobód obywatelskich i "wolności, ale nie takiej, która sprowadza się do obrażania innych".
Nic nowego nie wymyślił. To jest przepisane z ulotki propagandowej PKWN lub PPR z lat czterdziestych. Jeżeli jeszcze przypomnimy sobie "zaplutego karła reakcji", "udecję", "wykształciuchów", "szczurstwo Eisenhauera", "łże-elity", "nóż wbity w plecy", "zdradę okrągłego stołu", to jasno widać jakiej Polski możemy się spodziewać po formacji Kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Jerzy Konopka
"Kaczyński o gotowaniu i powodzeniu u kobiet. "Samotny nie jestem""

Taki jest tytuł tekstu, który się tutaj komentuje...:)
Pańskie deklaracje w moim odczuciu "trącą", są nadto ideologiczne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Konopka zwolennicy prawicowi żyją w realnym, autentycznym świecie twardo stąpając po ziemi, natomiast pozostali w "układzie zamkniętym", gdzie jedynym wyznacznikiem jest ślepa wiara w prezesa i totalna wobec niego spolegliwość. Stworzyli sobie świat iluzji kreowany przez nieudacznika jakim jest Jarek - lukier na zewnątrz, a w środku zgnilizna. Odsuniecie od władzy pana prezesa stworzyło wiele możliwości dla Polski i dało szanse uczciwym ludziom na rozwój.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wink zwolennicy prawicowi żyją w realnym, autentycznym świecie twardo stąpają po ziemi, natomiast pozostali w "okładzie zamkniętym", gdzie jedynym wyznacznikiem, to korupcja, przemoc,nieuczciwość, wyścig szczurów. Stworzyli sobie świat iluzji kreowany przez nieudacznika jakim jest Tusk, lukier na zewnątrz , a w środku zgnilizn. Odsuniecie od władzy Tuska stworzy wiele możliwości dla Polski i da szanse uczciwym ludziom na rozwój.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przecież tak naprawdę to nikt mu źle nie życzy. Pomysły. że jest inaczej pojawiają się wyłącznie u jego zwolenników przekonanych o wrogości świata zewnętrznego. Myślą, że jak ktoś żartuje z prezesa albo go krytykuje, to jest to wyraz nienawiści...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również niczego złego mu nie życzę. Dla mnie jest on ciekawostką przyrodniczą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja tam prezesowi Kaczyńskiemu nic złego nie życzę, bo to nic nie da, ani mu zaszkodzi, ani pomoże...nich sobie dba o swój wizerunek. A gotowanie - to żadna filozofia, ja też potrafię...zwłaszcza teraz, wystarczy wpisać jakieś danie i przepis jest na ekranie. Potrzebne są tylko chęci. Co do powodzenia Prezesa u kobiet, to pewne, że posiada, bo jest lubiany, podczas witania całuje je w rączkę i dobrze...Co do reszty, to wiem, ale sądząc po latach, to może być jak żyrandol - "pali się a wisi"...obym się mylił...Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każda próba ocieplenia i uczłowieczenia prezesa Kaczyńskiego jest żałosna i skazana na niepowodzenie. Trudno ciepło myśleć o kimś, kogo się nie rozumie.
Naturalnym celem człowieka jest rodzina, dzieci, wnuki...Oczywiście, różnie później bywa, ale każdy próbuje. On nawet nie próbował.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan A.Ch "chwalipięta" nie może spać pisze bzdury na mój temat.Nie mam już siły walczyć z natręctwem tego pana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po co się tyle męczyć skoro można napisać jednym zdaniem: "tych których prezes nie lubi" i wyjdzie na to samo?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.