Facebook Google+ Twitter

Kaczyński o Kruk: "Mogła być po prostu chora"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-11-22 12:51

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński poinformował, że jego partia nie będzie podejmować żadnej decyzji w sprawie Elżbiety Kruk. Posłanka w czasie wczorajszych porannych głosowań w Sejmie chwiała się na nogach i niewyraźnie mówiła.

W opinii prezesa PiS, są sprawy poważniejsze, jak na przykład sprawa Krzysztofa Bondaryka. Jarosław Kaczyński powiedział, że w przypadku posłanki Kruk mieliśmy do czynienia z czymś, czego jeszcze do końca nie potrafi wyjaśnić, ale - jego zdaniem - był to drobny incydent.

Prezes przypomniał, ze niedawno w Sejmie przemawiał z mównicy poseł kompletnie pijany i media się tym nie interesowały. Jarosław Kaczyński powiedział, że jak media będą ciągnęły sprawę Elżbiety Kruk, to pokaże inne tego typu przypadki.

Wczoraj prezes PiS zapowiedział, że jeżeli potwierdzą się informacje dotyczące Elżbiety Kruk, jego klub wyciągnie wobec niej konsekwencje. Zasugerował jednak, że podejrzenia dziennikarzy nie muszą pokrywać się z prawdą. Według niego, posłanka Kruk mogła być "po prostu chora".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak mówi tak Jarosław, to z pewnością balangowiczka dostarczy marszałkowi sejmu orzeczenie o stanie "pomroczności jasnej"; bo przecież 300 złociszów piechotą nie chodzi! :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.