Facebook Google+ Twitter

Kaczyński o wyniku wyborów: Panie redaktorze, pan nas nie docenia

 • Źródło: Polska
 • Data dodania: 2011-09-02 19:59

- Panie redaktorze, pan nas nie docenia. My liczymy na wygraną w wyborach i rząd jednopartyjny - tak Jarosław Kaczyński odpowiedział na pytanie Andrzeja Godlewskiego o możliwości budowania ewentualnej koalicji rządzącej. Prezes PiS odniósł się też do korzystnych, jak ocenił, wyników zleconych przez partię sondaży przedwyborczych.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellNie przywołał jednak danych. Odmawiał też rozmowy o składzie personalnym przyszłego rządu. Skoncentrował się na programie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości.

Wywiad z prezesem PiS emitowany jest na połączonych antenach telewizji Polsat, Polsat News i TVP Info. Kilkanaście minut później w konkurencyjnej TVN24 ma wystartować debata z udziałem polityków PO, SLD, PSL i PJN. Z Jarosławem Kaczyńskim o programie wyborczym PiS oraz kampanii wyborczej rozmawiają Dorota Gawryluk (Polsat) i Andrzej Godlewski (TVP).

Paweł Kaliński

Czytaj dalszą cześć artykułu w serwisie Polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

zx
 • zx
 • 27.09.2011 23:20

...WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2% ...- Postradali rozum?-Kuzik,bartek,...-wtyka,zdrajcy,kłamcy,hipokryci,cynicy,...?-plotkują studenci-TO KONIEC ich KARIERY-nie głosujmy na nich.Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.-Studenci-czy postradali rozum?- dziękujemy już premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ale ZDĄŻYŁ ZADŁUŻYĆ POLSKĘ o dodatkowe 400 MILIARDÓW ZŁ pomimo,że PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa. DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła ,
prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusów,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Nie głosujmy na nich. TYLKO J.KACZYŃSKI i PIS mogą URATOWAĆ POLAKÓW przed TRAGEDIĄ jaką gotuje nam Tusk i jego rząd.ANIOŁKI-SUPER KANDYDATKI!!! PIS!!!,a MEDIA? jak za stanu wojennego?-reżim jak za póżnego jaruzelskiego.TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-co będzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU. .PJN może zmądrzeje jak znajdzie sę poza sejmem jak JUREK.Doskonała KONFERECJA PROGRAMOWA PIS :Hofmana i eroposła OBNAŻAJĄCA KŁAMSTWA:Tuska,Sikorskiego,erodeputowanych PO,... .czytamy w "DGP", pieniądze z miejskich spółek miały trafiać do byłego prezydenta miasta P.Kruczkowskiego oraz zasilać konta komitetów wyborczych posłanki Mrzygłockiej, senatora Romana Ludwiczuka oraz byłego szefa klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bezemocjonalny
 • Bezemocjonalny
 • 13.09.2011 18:48

Powiem krótko PO zmarnowało cztery lata. Konieczna zmiana , ponieważ najmocniejszy jest PIS niech
pokaże co potrafi, innego wyjścia nie widzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do JAN NOWAK, myNaród i innych z tej paczki:

- bardzo Wam dziękuję, za te teksty. Fundujecie mi darmową wycieczkę w czasy PRL. Różnica jest tylko taka, że przedtem pisaliście i mówiliście o "zaplutych karłach reakcji", "siłach usiłujących podstępnie obalić socjalistyczny ustrój", "tak zwanej opozycji", "grupach wyrostków atakujących ZOMO", a teraz najeżdżacie na przeciwników PiS. Czasy inne, tematyka inna, docelowe grupy też inne, a styl pisania ten sam od dziesięcioleci... :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
JAN NOWAK
 • JAN NOWAK
 • 03.09.2011 08:14

Zanim dojdzie do debaty TUSK niech opowie co zrobił przez te 4 lata.

Póki co mamy sytuację jak w quasi - sądzie.
Przestępca nie daje się zaciągnąć nie tylko na ławę oskarżonych, ale nawet przed barierkę.
On sam i jego klakierzy (część publiczności) nie domagają się sprawozdania z dotychczasowych działań, lecz opowieści, jaki to on będzie dobry w najbliższej przyszłości.
A przestępca ma gotowy zestaw obiecanek (tych sprzed 4 lat) i znowu będzie "czarował."
pomyślał -KTO SIĘ POŁAPIE.
a tu masz ci los. POŁAPALI SIĘ I NIE CHCĄ NASTĘPNEGO PRZEKRĘTU TYPU:

HASŁO TUSKA NA 2011-2015 - JAK BYŁO TAK BYŁO ALE BĘDZIE.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 03.09.2011 07:49

Takiego monologu nie było w historii ! Solówka w wykonaniu Kaczyńskiego to ucieczka od prawdziwych debat. W gronie 7 komitetów nie dał by rady i pokazał swoje prawdziwe oblicze. Ustawka się powiodła [ pytania przemycone wcześniej]. Jeśli tak ma wyglądać demokracja wg Kaczyńskiego to strach się bać .Dyktator wystąpił sam reszty "hołoty" nie uznaje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JAN NOWAK
 • JAN NOWAK
 • 03.09.2011 07:32

no to popatrzcie czytelnicy, jedno prawdziwe zdanie:
"Panie redaktorze, pan nas nie docenia"

a ile wściekłości wywołało u sympatyków POhołoty.

Ścigają się który głupszy.
Póki co powiewają i spodnie i spódnice, ale idą "łeb w łeb"

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
 • syn tego Narodu
 • 03.09.2011 07:26

rod, a ty synek, skąd'ś się wziął? a?

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 03.09.2011 07:25

SAMI SWOI to kobe, e, wink, kowalczyk, gorol.
aż miło popatrzeć jak dostają wycisk.

WASZE NIESZCZĘŚCIE TO NASZA RADOŚĆ.
a lubimy się radować.
i będziemy się radować

Komentarz został ukrytyrozwiń
rod
 • rod
 • 03.09.2011 07:23

gdyby dalej była PRL to jarosław K. byłby I sekretarzem PZPR

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 03.09.2011 06:42

dziwali my sie wroz z jewom i baranami.barany z uznaniem pokiwowali glowami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.