Facebook Google+ Twitter

Kaczyński odmówił Tuskowi i obejrzy Euro 2012 w TV

Jarosław Kaczyński podziękował Donaldowi Tuskowi za zaproszenie, dotyczące wspólnego oglądania Euro 2012. Prezes PiS w wywiadzie dla TVP1 w programie publicystycznym "Polityka przy kawie" powiedział: "Jestem wdzięczny, ale jednak wybiorę to, co muszą wybrać miliony Polaków, to znaczy telewizor".

Donald Tusk postanowił zaprosić na Euro 2012 wszystkich premierów, którzy sprawowali tę funkcję w Polsce, ponieważ wg obecnego premiera "organizacja turnieju w naszym kraju jest także ich zasługą". Tusk jest gotowy spotkać się ze wszystkimi, włącznie z Jarosławem Kaczyńskim, na wspólnym obiedzie przed początkiem ME" - informuje polskieradio.pl

Prezes PiS odniósł się do tego, że nie chce mieć żadnych przywilejów z tego tytułu i dostać biletu na Euro 2012, nie biorąc udziału w żadnym losowaniu. Na pytanie, czy pojawi się na obiedzie dla byłych premierów, stwierdził: "Można powiedzieć, mam ostatnio kłopoty, nie powinienem jeść za dużo".

Kaczyński odniósł się także do Euro 2012 i powiedział, że jest to "pewnego rodzaju święto Polaków. Ja przypomnę, że to święto jest dzięki nam, to myśmy zdobyli te mistrzostwa, to wobec tego chcemy, aby to było święto, aby ono nie było zakłócane jakimiś wydarzeniami, które mogą być później wyolbrzymiane i które będą przeszkadzały".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

 No Nie
  • No Nie
  • 24.05.2012 17:20

Temat przerabiany wczoraj !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.