Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Pan Komorowski nie jest dla mnie partnerem do rozmowy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-09-23 22:36

Jarosław Kaczyński oświadczył, że nie będzie uczestniczyć w najbliższym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Jako powód swojej decyzji podał przeniesienie krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego do kaplicy prezydenckiej.

 / Fot. źródło: Wikipedia.plPlanowane na przyszły tydzień posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego ma być poświęcone zasadom podróży lotniczych osób sprawujących najwyższe funkcje w państwie.

- Rada zajmie się przygotowywanym raportem dotyczącym bezpieczeństwa lotów najważniejszych osób w państwie - poinformował Stanisław Koziej, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Koziej powiedział, że raport został zakończony i przedłożony prezydentowi oraz rozesłany wszystkim członkom Rady. Prezydent, który również będzie uczestniczyć w pracach Rady Bezpieczeństwa Narodowego, zdecyduje w jakim zakresie wnioski zawarte w raporcie będą wprowadzane w życie.

Jarosław Kaczyński został zapytany przez dziennikarzy, czy otrzymał zaproszenie na posiedzenie Rady. - Nie wiem, czy otrzymałem, ale na pewno się na nią nie wybieram - odpowiedział. Dziennikarze zapytali, dlaczego. - Po sprawie krzyża ja nie uważam pana Komorowskiego za partnera do rozmowy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Panie Pawle, ale to Pana GURU Prezes przyznał się publicznie, że był "na haju":-))))) A na haju jak to na haju intelekt głupieje:-)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł jesteś okrutny dla i oBYWATELA rp. niE CZYTAŁEŚ JEGO FRASZEK? To jest przykład ,że pracują szare komórki. ZZnaczy mądry jest.(:

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.09.2010 08:40

Arogancja, buta, pyszałkowatośś, małostkowość, mania wielkości i niezmierzony ocean pychy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tym przypadku doskonale rozumiem Kaczyńskiego, że nie chce uczestniczyć.Chociaz raz jest obiektywny.
Raport RBN ma dotyczyć bezpieczeństwa lotów najważniejszych osób w państwie. A Pan Kaczyński nie należy juz do tego grona ( mam nadzieję, że Pan Bóg nigdy nie dopuści, by kiedykolwiek wrócił do tego grona)

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 25.09.2010 08:21

Pani Joanno-małe sprostowanie. Z 50 kilu procent 50 kilka procent, czyli 26% narodu. Prawie połowa narodu nie wypowiada się publicznie na temat swoich preferencji ale zapewne gdyby przyszło jakieś larum to też się wypowie. I nie można się tak szarogęsić i szastać tymi 50 procentami. Myślę,że jest pani wykształconą osobą i powinna pani takie "drobiazgi" zauważać-choćby w ramach rzetelności prasowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 25.09.2010 08:14

Brawo Jarosław Kaczyński. Cenie Pana za uczciwość i konkretne stanowisko. Dla mnie Komorowski też nie jest żadnym autorytetem,a na dodatek jest marnym politykiem i źle mówi po polsku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ireneusz Mosiczuk Wczoraj 19:24
"Jakim tytułem, jakim prawem kwestionuje Pan prawomocny wyrok narodu?-Prezydentem RP jest Bronisław Komorowski, koniec i kropka. "

Gdyby był godny tego urzędu to bym nawet słówka nie pisnął.Czy napisałem że kwestionuje prawomocny wyrok narodu?Do krytyki mam prawo oraz pisać w jakich okolicznościach został prezydentem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miły Panie, chciałbym odnieść się merytorycznie.Chciałbym zrobić to w odniesieniu do artykułu. Nie daje mi Pan najmniejszych szans. Pewnie zna Pan metodę unieszkodliwiania przeciwnika tzw gazem łzawiącym. Czyni Pan podobnie. Dając mi po oczach słowem, które nic nie wnosi. Daje tylko po oczach. Nie słyszałem aby Palikot zastrzegł swoje nazwisko, więc skąd to ....Januszem P. ? Jacy inni ludzie z PO? Jakie zaprzyjaźnione stacje? Jakim tytułem, jakim prawem kwestionuje Pan prawomocny wyrok narodu?-Prezydentem RP jest Bronisław Komorowski, koniec i kropka. Bananowa republika Panu się śni? Miły Panie, nie ta część świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komorowski zasługuje dokładnie na takę samo traktowanie i szacunek jak to czynił w stosunku do ŚP. Lecha Kaczyńskiego. W moim odczuciu jest niegodny urzędu, na który został powołany.

Razem ze swoim przyjacielem Januszem P. innymi ludźmi z PO oraz z zaprzyjaźnionymi stacjami latami niszczyli i poniżali śp. Prezydenta. Za to że miał swoje zdanie za to że kochał żonę brata matkę. Za to że kochał Ojczyznę że szanował tradycję że był patriotą. Cokolwiek zrobił czy nie zrobił - zawsze znalazł się powód by wyśmiać, wyszydzić. Wszystko po to by Polacy uwierzyli, że mają kiepskiego prezydenta.Wszystko po to aby przejąc władze i dorwać się do koryta. Część uwierzyła. I część się przebudziła niestety kiedy tego wspaniałego człowieka już z nami nie było i dlatego wspierajmy pana Jarosława . Niech wie, że nie jest sam.
Do tej sytuacji trafne jest powiedzenie "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" panie prezydencie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ni w ząb pojąć. Nijak zrozumieć. Wybaczy Pan. Gdzie Kuba a gdzie Bóg.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.