Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: PiS będzie bronił narodu przed "ekspansją zdziczenia"

"W Polsce wybuchła wojna cywilizacyjna. Jej symbolem jest krzyż ale jej zasięg jest znacznie większy, ponieważ odnosi się ona do naszego patriotyzmu, stosunku do narodu i państwa czyli przyszłości" - powiedział na konferencji prasowej PiS Jarosław Kaczyński.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellJednym z głównych tematów, poruszonym przez Jarosława Kaczyńskiego na konferencji prasowej, był problem nadciągającej do Polski rewolucji obyczajowej. Prezes PiS określił ideologię przeciwników jako "ekspansję zdziczenia", która jest niebezpieczna dla naszego wspólnotowego funkcjonowania. Dodał również, że nazywanie tych działań mianem nowoczesnych jest śmieszne i żałosne: "Ja myślę, że ci co to robią, nie zdają sobie sprawy, że naśladują zjawiska, które pojawiły się na świecie wiele dziesięcioleci temu. jeszcze przed I wojną światową".

Kaczyński poinformował, że przedsiębiorcy, którzy odważyli się spotkać z nim w trakcie kampanii wyborczej mają teraz CBA na głowie. I jego to jeden z przykładów łamania demokracji w Polsce. Dlatego, według byłego premiera, trzeba budować kontr obieg informacji i przebijać się z nim do społeczeństwa, ponieważ obecna sytuacja pod wieloma względami przypomina czasy, które już przeszły do historii.

Jarosław Kaczyński wyraźnie podkreślił, że jego partia będzie się przeciwstawiała
atakom na naród, tradycję oraz cywilizację.Źródło:
TVN24Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (69):

Sortuj komentarze:

Jerzy
 • Jerzy
 • 16.11.2011 15:41

Ten osobnik Radosław Kowalski jest kibolem.Ciągle rozsiewa niernawiść do tego rzadu , Prezydenta i tej Polski .
To jest ten ślepak , zezol wredny typ !
Kibice podczas meczu Polska - Włochy (zdjęcia)
Autor: Gazeta Wrocławska
Data publikacji: 11.11.2011 23:

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irek
 • Irek
 • 15.11.2011 14:15

po jakim kierunku szkół lub studiów ,przestaje się widzieć rzeczywistość ,widze że galancie narodu jest po tym kierunku ja bym go nazwał TVzacja media położą dzisiaj każdego niewygodnego ,majątek musi przejść w ręce NIEMCÓW i już my tracimy gospodarke handel rolnictwo STAJEMY SIĘ SIŁĄ ROBĄCZĄ EUROPY ,, TĄ OD BRUDNEJ ROBOTY :jedźcie zapytać się Niemca czy by robił za 200 euro to puka się po głowie ta układanka domino pociągnie nas wszystkich na dno a wy sobie plujcie dalej na tego Kaczyńskiego a ja moja żona dzieci i cała rodzina swoje wiemy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przecież kibole to klienci Kaczyńskiego. Przepraszam, Kłamczyńskieg.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andy Koba
 • Andy Koba
 • 14.11.2011 11:43

Panie Kaczyński - trzymaj się pan od narodu, tradycji, cywilizacji z daleka, aha i przestań pan w końcu wycierać sobie gębę patriotyzmem !
Wszyscy wiedzą o co, tak naprawdę, chodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@
 • @
 • 13.11.2011 20:06

Szanowny prezesuniu ! ,kto doprowadził do tego zdziczenia? - pan,pan,pan i jeszcze raz pan.Proszę więc teraz na mównicy nie robić takiej żałosnej miny i kręcić łapkami jak świstak przy sreberkach ,gdyż pan to rozpętał i doprowadził już do niejednego dramatu

Komentarz został ukrytyrozwiń
Filozof?
 • Filozof?
 • 13.11.2011 18:50

Istnieje społeczne przyzwolenie na "zdziczenie" społeczństwa. Proszę zwrócić uwagę na zchamienie mowy potocznej, wzajemnego odnoszenia się ludzi do siebie, zerwanie więzów społecznych, można dalej wymieniać.Wyzwalają się złe instynkty społeczeństwa uwolnionego od władzy totalitarnej. Czy to dobrze czy źle NIE WIEM !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Antropo..itd
 • Antropo..itd
 • 13.11.2011 18:41

Skłonności do zdziczenia istnieją w naturze człowieka. Cywilizacja próbuje je okiełznać ale czasem się to jej wymyka. Zależy to w końcu OD NAS SAMYCH ! I nie obwiniajmy o to innych ! Mea culpa !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rocznik 43
 • Rocznik 43
 • 13.11.2011 18:30

wir ! Chciałbyś żyć tak "spokojnie " jak mordercy ks. Popiełuszki ? Albo rozliczyć ZOMO z Kopalni Wujek, którzy strzeleli w OBRONIE WŁASNEJ przed rozścieczonym tłumem ? A CHRZESCIJANIE(!) Pana Jaruzelskiego nie waż się dotykać ! Dzięki Niemu może nie jesteś sierotą. Marzył Ci się drugi Budapeszt ? Ile w końcu masz lat ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
bob
 • bob
 • 13.11.2011 17:47

tylko i wyłącznie Kaczyński i pis jest odpowiedzialny za zdziczenie ludzi, wybuchy nienawiści i braku tolerancji

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa Kosel
 • Ewa Kosel
 • 13.11.2011 16:34

re Irek. Czy Kaczyńskiego można bardziej opluć ,aniżeli on sam to robi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.