Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: PiS przejmie władzę w Polsce; to moje zobowiązanie wobec matki i brata

Prezes PiS zapowiedział w tygodniku "W Sieci", że "nie ma mowy o wycofaniu się z polityki", nawet - jak podkreślił - na kilka miesięcy.

 / Fot. fot. Piotr DrabikChoć wiele razy Jarosław Kaczyński zapowiadał w minionych latach, że odejdzie z polityki, aby ustąpić miejsce młodszym, nigdy nie dotrzymał słowa. Teraz, wprost przeciwnie mówi: będzie ofensywa. Oświadczył to jednoznacznie w tygodniku. Przy okazji lekko zażartował, pośrednio z siebie, co rzadko bywa. Zastanawia się mianowicie, która to rocznica od pierwszego ogłoszenia przez media, że "wycofuję się z polityki? Chyba dwudziesta" – wyznaje ze skromnym uśmiechem.

Jarosław Kaczyński – w rozmowie z tygodnikiem "W Sieci" - przyznaje, że owszem, w ostatnich miesiącach był mniej obecny w mediach i mało czynny w życiu politycznym, ale to ze względu na zdrowie matki. Podkreśla, że zrobił co można było, żeby "mama miała jak najlepszą opiekę". Zaznacza, że był przy niej "w ostatnich chwilach".

Deklaruje też, że jest jego "zobowiązaniem wobec mamy, jak i wobec śp. brata, prezydenta Rzeczypospolitej, by z całych sił próbować w Polsce coś zmienić, by naprawić to, co złe" – czytamy w serwisie Gazeta.pl. Jak podkreśla - to jest także jego "zobowiązanie wobec Polaków". I zapewnia: Zamierzam to zobowiązanie wypełnić! Nie chce słyszeć o żadnym swoim wycofaniu się z polityki. Odwrotnie – zapowiada partyjną ofensywę, bo - jak twierdzi - jego partia to "jedyna, realna alternatywa wobec rządu Tuska".

Prezes Kaczyński zapowiada również daleko zaawansowane przygotowania do uzasadnienia merytorycznego wotum nieufności wobec rządu Tuska. Rządu – jak to określa - "równie nieudolnego jak ten, chyba nie było po 1989 roku, podobnie jak równie obciążonego rozmaitymi zobowiązaniami wobec krajowych i zagranicznych grup interesu". W jego ocenie zmiana rządu jest konieczna, aby Polakom "nie żyło się gorzej i gorzej" i podkreśla, że "osłabienie pozycji Tuska jest widoczne gołym okiem".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (78):

Sortuj komentarze:

- "Kaczyński: PiS przejmie władzę w Polsce; to moje zobowiązanie wobec matki i brata" -

- "Ojciec braci Kaczyńskich: Boże, chroń Polskę przed moimi synami"-

http://www.sfora.pl/Ojciec-braci-Kaczynskich-Boze-chron-Polske-przed-moimi-synami-a45264/2


- "Rewelacje "Newsweeka . -

-"Był dumny z synów, ale wciąż miał pretensje" - w najnowszym numerze tygodnik "Newsweek" postanowił przybliżyć sylwetkę ojca braci Kaczyńskich - Rajmunda." -
_ " Rok przed śmiercią, podczas spotkania z koleżanką z Powstania Warszawskiego (za które dostał Krzyż Walecznych) tak miał powiedzieć o coraz bardziej prawdopodobnym zwycięstwie PiS: - Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami - czytamy w "Newsweeku"."-

- "Synowie nie byli dłużni. Mało mówili o ojcu. Nawet śmierć Rajmunda Kaczyńskiego w 2005 roku przeszła bez echa. Jego pogrzeb na Powązkach był skromny, a w gazecie nie ukazał się żaden nekrolog."-

Ciekawe. O ojcu Rajmundzie nic. Ani mru, mu.

To jak zrozumieć Jarosława zobowiązanie? Obiecał trupom? O ojcu zapomniał? Wyrodny syn, czy jak?
Może z bratem i matką ciągle knuł i dlatego ma wobec nich zobowiązania? Gdy jeszcze ojciec żył Jarosław Kaczyński nie miał zapędów do rządzenia. Może ojciec i mąż wszystkich skutecznie przed tym ich hamował?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kapitan Bomba rzeczywscie jest Pan Kapitan??????? niech sie Pan kloci ze swoja zona ..... jestem madrzejsza Polka od Pana bo nie mieszam we wlasnym narodzie prymitywnymi komentarzami.....widze to wszystko z boku.... wstyd ..... brakuje dojrzalosci politycznej aby polityke zostawic fachowcom a samemu zajac sie wlasna rodzina ?????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lech Polak ,a Kaczyński przejmie władze ? Proszę o odpowiedź.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lech Polak a ty skąd nadajesz ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani,stanislawa krystyna zdrodowska, jest Polką Ma prawa wyborcze. Ma prawo zareagować na wredne przycinki np. takiego z takim nickiem, Kapitan Bomba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fiu fiu fiu ,30 lat u Niemca ! My tu się kłócimy po polsku a pani nic do tego !

Komentarz został ukrytyrozwiń

stanislawa krystyna zdrodowska.
Jestem dumny z Twojej postawy. Na prawdę nie masz co się wstydzić za złośliwców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo!!stanislawa krystyna zdrodowska.

Już wcześniej pisałem w ten sam sposób. Żadnego oddźwięku nie było. Kto i dlaczego nas Polaków skłóca? Czy to są przyjaciele nas Polaków? Wątpię. To są odszczepieńcy. Jest ich mała garstka, kupa odszczepieńców, właśnie. Tych zaciekłych wrogów tej Polski jest spora grupa. Nie jestem przekonany czy się utożsamiają z moim narodem. Czy po prostu są z wrogich nam innych narodów i krajów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ide spac z nadzieja ze jakis dobry Aniol zesle rozum zwasnionym POlakom wstydze sie za wasze prymitywne wyzwiska

Komentarz został ukrytyrozwiń

mialo byc....... a gdy ......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.