Facebook Google+ Twitter

Kaczyński po ogłoszeniu wyników sondaży: gratuluję zwycięzcy

- Gratuluję zwycięzcy - stwierdził po ogłoszeniu wyników sondaży Jarosław Kaczyński. - Chciałem podziękować tym, którzy wzięli udział w tych wyborach, w szczególności tym, którzy nas poparli. Polska się zmieniła i naszym zadaniem jest z tej zgromadzonej siły skorzystać.

Jarosław Kaczyński w sztabie PiS / Fot. PAP- Musimy Polskę zmieniać, musimy być zmobilizowani, musimy zwyciężyć - powiedział prezes PiS. - Dziękuję wolontariuszom, członkom komisji wyborczej. Wzywam tych drugich, aby byli uważni podczas liczenia głosów - dodał Kaczyński.

- Chciałbym wspomnieć tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. Mojego brata i innych. Zawiesiliśmy tę sprawę na czas wyborów, ale musimy wyjaśnić tę sprawę. Z męczeńskiej śmierci mojego brata wyrosła nowa jakość w polskiej polityce. Powrót do patriotyzmu - powiedział Kaczyński.

- Mam nadzieję, że nie zabraknie Was podczas kolejnych kampanii, bo musimy zmieniać Polskę. Polska jest najważniejsza - zakończył Kaczyński, zwracając się do swoich zwolenników.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Czy to była bohaterska śmierć to też nie byłabym tego słowa pewna... Tragiczna i owszem... Ale męczeńska czy bohaterska? hmmm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chodziło zapewne o bohaterską śmierć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Katastrofa samolotu to "męczeńska" śmierć...? dobrze wiedzieć...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.