Facebook Google+ Twitter

Kaczyński przeprasza? PiS prosi posłów PJN o powrót

 • Źródło: Polska
 • Data dodania: 2010-11-24 18:36

Klub PiS ma zwrócić się do wykluczonych posłów o powrót - podał TVN24. Wykluczeni posłowie, nazywani gołębiami PiS, we wtorek o godzinie 14 założyli nowy klub parlamentarny "Polska jest najważniejsza".

 / Fot. PAP/Radek Pietruszka- Chcemy stawiać PO w trudnej sytuacji, kiedy będzie się zakrywała w jakieś sprawie koalicjantem, który rzekomo stoi jej na przeszkodzie przeforsowania jakiegoś konkretnego rozwiązania - powiedział wczoraj "Polsce" jeden z polityków pracujących nad strategią nowej inicjatywy. Ponadto, według niego, w najbliższych miesiącach należy spodziewać się, że nowy klub symbolicznie poprze jakiś projekt PO, licząc, że i ta pójdzie za jakąś inicjatywą zgłoszoną przez ich klub.

Zobacz także: Czy do klubu "Polska jest najważniejsza" przystąpią senatorowie?

Natomiast w środę pojawiła się infomacja, że klub PiS ma prosić posłów nowego klubu "Polska jest najważniejsza" o powrót do partii. Brak jeszcze oficjalnego stanowiska posłów PJN w tej sprawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Marian Pazdzioch
 • Marian Pazdzioch
 • 03.03.2011 10:08

Skoro boicie się obiektywizmu - to jesteście tyle samo warci , co zeszłoroczny śnieg ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marian Pazdzioch
 • Marian Pazdzioch
 • 03.03.2011 10:06

Skoro boicie się obirktywizmu , to jesteście tyle samo warci co obaj Kaczyńscy i PIS !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marian Pazdzioch
 • Marian Pazdzioch
 • 03.03.2011 10:02

Niech Pi(e)s nie będzie taki "mądry"-jak stare gacie Salomona , mieliśmy lepsze "chwyty" na PO .Tylko powrót Hitlera może zmienic ten przeklęty stan polskiej polityki i "koronnych Kaczorów"...,. Robicie sobie kpiny i farsą są Wasze zagrywki (paziu)-Jarosławie , odnośnie Twojej władzy -(spuścizny Leszka)i lizustwa Kurskiego . Wasze wazeliniarstwo , obłuda i fałsz stanowią podstawę Waszego bytu na tym świecie . Warty Pac pałaca ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
marekjebrzycki
 • marekjebrzycki
 • 26.11.2010 09:29

no cóż poczekamy i zobaczymy ,jednak jest potrzebny straszak w postaći pani kluzik.platforma ma szanse,odmrożić lodówkę iprzebierać w ustawach ,a przedewszystkim znieść wpolsce imunitet poselski bo ,BARDZO SIE NIM ZASLANIAJą,bo czują śię panami , że wszystko im wolno , precz z imunitetem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Norbercie, Pana awatar nie przedstawia osła ale bardzo go przypomina. I niech Pan nie udaje, że nie wie o co chodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaczyński nie ma za co przepraszać. Dwie posłanki zostały usunięte z Pis - zespołową decyzją kierownictwa partii za nielojalność, której szczytem był wywiad udzielony Tomaszowi Michale - dziennikarzowi tygodnika Wprost. Wprawdzie posłanka zaprzecza i twierdzi, że była lojalna sugerując jednocześnie, że druga strona to znaczy prezes był nielojalny, jednak jej publiczne wypowiedzi wskazują, że nie jest bez winy.
Każdy pracodawca może zwolnić pracownika za nielojalność. Tym bardziej w partii politycznej istnieje hierarchia, podporządkowanie i obowiązek lojalności wobec przywódcy partii. Kara jest dużo słabsza niż w przypadku zwolnienia z pracy. W tym przypadku chleba nikomu nie zabrano. I zgadzam się, że za dużo pisze się o wewnętrznych sprawach PiS-u. Do niczego konstruktywnego to nie prowadzi. Lepiej zastanowić się np. nad tym co rząd zrobi z naszymi pieniędzmi zgromadzonymi w OFE. Trwa w tej chwili sondowanie opinii publicznej na ten temat, więc jest sens o tym pisać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chwytliwy tytuł, ale treść już nie podołała. Klikam, myślę, że jakaś rewolucja, a tu wszystko anonimowe: autor, źródło i nawet rozmówca. Uważam, że portal powinien bardziej weryfikować publikowane artykuły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Błędem jest dopuszczenie do komentarzy także osób niezarejestrowanych, piszących pod byle jakim pseudo, by nie ujawniać swej tóżsamości. Przeważnie popisują się niestrawnymi bredniami, a tych w komentarzach jest najwięcej. Redakcja powinna wrócić do dawnej metody (autorzy z nazwiskiem) wtedy nie będzie tyle kąśliwego języczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@PISIOR
 • @PISIOR
 • 25.11.2010 10:51

Jak sie nie rozróżnia chemii od "chemii" to można być PISIOR.W rzeczy samej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie "PISIOR" lubię taki poziom dyskusji jaki Pan reprezentuje:-))) Daje mi to pewność. że nikt rozsądny nie zagłosuje na partię która ma zwolenników na takim poziomie:-))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.