Facebook Google+ Twitter

Kaczyński przeprosił PSL. Ludowcy szukali nagrania kilka godzin

Prezes PiS sprostował swoją wypowiedź z 28 sierpnia 2011 r.. 14-sekundowe przeprosiny, zgodnie z wyrokiem sądowym, zostały wyemitowane w telewizji publicznej, na kanale TVP Info. Wypowiedź Kaczyńskiego ukryto w ramówce.

licencja Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 / Fot. Aargambit11 września 2011 roku, o godz. 12.26, TVP Info wyemitowano przeprosiny prezesa PiS. Jarosław Kaczyński sprostował wypowiedź z 28 sierpnia, w której stwierdził między innymi, że "PSL lub część jego posłów jest za legalizacją miękkich narkotyków".

Zgodnie z literą prawa sprostowanie zostało upublicznione w ciągu 48 godz. od daty uprawomocnienia wyroku sądowego. Szef PiS poinformował, że w najbliższych dniach wypełni pozostałą część wyroku sądowego i wpłaci 10 tys. na rzecz Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. Musi tylko "zgromadzić tę sumę".

Przeczytaj też: PiS przegrał proces i musi przeprosić PSL

Jak podaje portal informacyjny tokfm.pl członkowie PSL nie widzieli przeprosin Kaczyńskiego. Szef sztabu wyborczego PSL Eugeniusz Grzeszczak, wiceminister skarbu państwa Jan Bury i pełnomocnik ludowców Józef Szczepańczyk szukali nagrania przez kilka godzin. 14-sekundowe nagranie odnaleźli w niedzielnej ramówce TVP Info. Jego emisja nastąpiła po konferencji premiera Pawlaka.
Do Wiadomości24 możesz dodaćwłasny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Gdyby w Polsce oszczerstwa i pomówienia trzeba było odszczekiwać, to Kaczyński i jego świta nie wychodzili by spod stołu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odstąpienie od karania za posiadanie małej ilości narkotyku to nie jest legalizacja narkotyków. Odstąpienie powoduje, że nie robimy z normalnych ludzi przestępców.

Zgodnie z aktualnymi przepisami jeśli ktoś podrzuci Pani działkę marihuany do kieszeni, a policjant ją tam znajdzie, to idzie Pani do więzienia i nie ma od tego wyjątków. Jasno wytłumaczyłem? Już widzę jak wierzą, że ktoś ją tam podrzucił...

Komentarz został ukrytyrozwiń

W polskim Sejmie nie było głosowania za tym, by narkotyki miękkie były w naszym kraju dostępne - stwierdził sąd ale należy zauważyć ,że było głosowanie za tym (i posłowie PSL głosowali za tym) aby prokurator mógł odstąpić od ścigania osoby za posiadanie małej ilości narkotyku w szczególnych okolicznościach - ustawa dokładnie nie wskazuje w jakich okolicznościach, to zależy od uznania prokuratora -i to jest właśnie legalizacja posiadania małej ilości narkotyku. POSIADANIE MAŁEJ ILOŚCI NARKOTYKU W PEWNYCH - NIE WIADOMO JAKICH OKOLICZNOŚCIACH - JEST W POLSCE LEGALNE. Za tym głosowali posłowie PSL. Słusznie Kaczyński przeprosił za to, że powiedział, że" PSL lub część jego posłów jest za legalizacją miękkich narkotyków". Powinien powiedzieć, że >większość posłów PSL jest za legalizacją narkotyków w Polsce<. Poza tym nie chodzi tu tylko o miękkie ale o wszystkie narkotyki. Powinien jeszcze raz na ten temat zabrać głos cytując dokładnie poprawkę do ustawy, która przeszła w sejmie, to może posłowie zrozumieją co zrobili. J.K. został ukarany za to, że chce chronić polską młodzież przed zwodniczą pułapką narkomanii. Właśnie za to. Za to że chce dobra polskiej młodzieży. http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,4033617.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
ariel
 • ariel
 • 14.09.2011 00:54

czyżby sie Jarkowi zrobiło wstyd? Nie, raczej on nie umie sie po prostu przyznać do porazki i przeprosic :/ To jakis skandal żeby takie przeprosiny załatwialy sprawę. Ale czego oczekiwać- to człowiek bez honoru jak i cała jego partia, okradają nas bez skrupułów tak jak Hofman czy Wasik, a już nie mówiąc o tym że za ich rządów wydano 2 razy więcej z służbowych kart niz za PO. Juz samo to świadczy o mentalności tych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
koba
 • koba
 • 13.09.2011 23:06

Czy to wina Kaczyńskiego, że posłowie PSL są tacy nieporadni? Wpłaci pieniądze na ociemniałych to może cześć pieniędzy dostaną i ci z PSL i się nauczą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
milo
 • milo
 • 13.09.2011 23:04

Absurdy wśród absurdów. Wszystkiego się już czepiają. NA szali sprawiedliwości, którą trzyma ta niewidoma pani, zbrodnia pis w postaci czternastosekundowych przeprosin, może zostać tylko zrównoważona czynami równie karygodnymi jak dług na ponad 300 mld, afera hazardowa, afera stoczniowa, afera gazowa, zgubienie 30 mld na inwestycje dróg, 5 mld kary dla UE w wykonaniu PO. A wydaje mi się, że jeszcze i tak ciąży na niekorzyść PIS. Musimy się kiedyś zorganizować i sami wymierzyć sprawiedliwość temu szubrawcy Kaczyńskiemu, i ponownie posadzić na fotel naszego zbawcę Tuska. P.S. Irracjonalizm Polaków to materiał na stu tomowe dzieło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ktoś kto kpi z prawa i podważa wyroki niezawisłych sądów powinien raz na zawsze być usuniętym z polityki.Apeluję 9 października jest okazja załatwić tą sparwę

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewq
 • ewq
 • 13.09.2011 20:16

Kaczynski mial racje to co mowil o PSL to sa duplizy i o narkotykach rowniez

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 13.09.2011 19:29

To typowe dla Kaczyńskiego - obrażać potrafi nagminnie, a z przeprosinami ma problemy . Ilu ludzi nie przeprosił po wyroku ? DUŻO

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 13.09.2011 19:00

czlowiek bez charakteru

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.