Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

110746 miejsce

Kaczyński: śmierć Rosiaka nie była dziełem przypadku

"Ta zbrodnia nie była wynikiem przypadku, była wynikiem atmosfery, która została w sposób celowy, zaplanowany, dla osiągnięcia pewnych celów politycznych, stworzona w kraju" - mówił w Łodzi Jarosław Kaczyński w 1. rocznicę zabójstwa Marka Rosiaka.

 / Fot. PAPW budynku, gdzie 19 października doszło do zabójstwa Marka Rosiaka, działacza PiS, umieszczono tablicę pamiątkową.

W jej odsłonięciu brał udział m. in. Jarosław Kaczyński, który zapowiedział, że "ten, kto zabił, musi ponieść karę". [...] Ale są ci, którzy ponoszą moralną odpowiedzialność, a dzisiaj triumfują. Ten triumf jest złem samym w sobie, ale odnosi się też do naszego życia publicznego".

Wałęsa o politykach: Palikot to odpowiedź na Rydzyka


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

były ksiądz
  • były ksiądz
  • 20.10.2011 13:17

wszystkie zabójstwa to efekt siania nienawiści Kaczyńskiego i jego przydupasów . Siedzi taki h... w pierwszej ławce w kościele i myśli nie o mszy, tylko knuje następną intrygę . Kler jawnie popiera tak obłudne chrześcijaństwo i takich bydlaków , bo oni nie modlą się do Boga tylko do Szatana.

Komentarz został ukrytyrozwiń
donek
  • donek
  • 20.10.2011 13:02

Kaczor widzi ,że Smoleńsk poszedł już do lamusa to zaczyna nową gierkę.Czy ten człowiek jako dziecko też był taki popaprany.Jak rodzice z nim wytrzymywali.To specjalista od teori spiskowych.Po kim on to ma.Nie wiem ,ale wiem napewno ,że Hofman ( Von Hrabia ) to napewno ma to po kaczce

Komentarz został ukrytyrozwiń
bob
  • bob
  • 20.10.2011 12:14

ta zbrodnia to efekt polityki nienawiści i dzielenia Polaków prowadzonej przez Kaczyńskiego i pis

Komentarz został ukrytyrozwiń
jack
  • jack
  • 20.10.2011 09:41

Ciemny lud dał się nabrać,zrobić wodę z mózgu... Biedaczek (kiedyś w PO) zaszalał,gdyż uwierzył swojemu byłemu wodzowi...POpaprańcy!!-POlitycy miłości :jeszcze więcej jadu i nienawiści.Niesioł ,Kuc,Bartoszewski do dzieła!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znowu dajemy się podpuszczać, by analizować każde,najbardziej niedorzeczne słowa Jarosława Kaczyńskiego. Ten polityk jest stałą pożywką dla mediów, które śledzą każdy jego krok, gest, słowo.W efekcie w mediach jest go zdecydowanie zbyt duzo w stosunku do faktycznej roli, którą pełni na polskiej scenie politycznej. Dociekliwi powinni więc szukać "układu medialnego", który na okragło lansuje tego pana.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bolek agent
  • bolek agent
  • 20.10.2011 00:23

KRETYNIE , albo jesteś taki prymityw , albo faktycznie pępowina okręciła ci się wokół twego głupiego łba!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
donio
  • donio
  • 20.10.2011 00:03

Jarosław znowu pomylił leki.Ten facet obwinia wszystkich za wszystko.Wogóle nie zdziwiłbym sie gdyby zaczął obwiniać swoją mamę za to ,że go urodziła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lulek mały
  • lulek mały
  • 19.10.2011 23:20

Brawo PO-paprańcy!!!!!!!!! Wasza logika i debilizm zwala poprostu z nóg. Ile w Was złej krwi. Ale mam nadzieję że jeszcze zapłaczecie, pewne sprawy zawsze się mszczą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
psa2010
  • psa2010
  • 19.10.2011 22:37

Jarosław Kaczyński tak zdenerwował człowieka, że chciał go zabić.
Ponieważ w Warszawie się nie udało zabił Rosiaka w Łodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bach B
  • Bach B
  • 19.10.2011 22:13

Jasne ,ze nie przypadkiem.Jaroslaw doprowadzil sporo ludzi do obłędu,nieszczęścia.Robi to świadomie.A ofiary są pretekstem do dalszej wojny.