Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: to ciekawe, że Schetyna boi się zemsty za katastrofę smoleńską

W TVN24, prezes PiS Jarosław Kaczyński rozmawiał z Bogdanem Rymanowskim. Dziennikarz pytał byłego premiera m.in. o wypowiedzi Grzegorza Schetyny, wpis na Twitterze Radosława Sikorskiego oraz przyszłość PiSu.

 / Fot. PAP/Andrzej GrygielBogdan Rymanowski zapytał Kaczyńskiego m.in. o wypowiedź Grzegorza Schetyny. Marszałek Sejmu stwierdził bowiem, że lider PiS, po przejęciu władzy będzie "mścił" się za katastrofę smoleńską. - To bardzo interesujące, że Grzegorz Schetyna boi się zemsty - mówił Kaczyński w "Rozmowie Rymanowskiego". Prezes PiS zasugerował, że członek PO może czuć się odpowiedzialny za tragedię z 10 kwietnia 2010 roku.

Bogdan Rymanowski zapytał Kaczyńskiego również o jeden z wpisów na Twitterze Radosława Sikorskiego. Były premier uznał jednak, że nie warto rozmawiać o wypowiedzi zamieszczonej w tym portalu. - Myślałem, że jest Pan poważnym dziennikarzem - stwierdził Kaczyński. Kiedy usłyszał, że posłowie PiS również korzystają z Twittera, stwierdził, że robią to "po cichu".

Rymanowski przypomniał również wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, który zapowiadał, że po trzecich przegranych wyborach, ustąpi miejsca innym politykom PiS. - Porozmawiamy po wyborach, bo jestem pewien, że je wygramy - odpowiedział prezes PiS.

Najwięcej lajków na Facebooku:
Sylwia Segin o coach movie, psychologii i redaktorstwie filmowym
Dancing Poznań 2011. "Tańcząc, wyrażam siebie". Wywiad z uczestniczką
Odnaleziono wrak "SS Gairsoppy". Na pokładzie największy skarb w historii
68. Rajd Polski. "Zawieszone" zwycięstwo Kajetanowicza. Zdjęcia


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

 bystre oko
 • bystre oko
 • 02.10.2011 15:20

ten fajansiarz kaczo-lapka.ludzie po butach widac to jego polityczne zadeptanie,skunks,wychwycic prosze moment gdy wyciaga chusteczke to sa pakuly do czyszczenia kaczego kupra nie nosa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
córka tego Narodu
 • córka tego Narodu
 • 01.10.2011 14:43

e 29.09.2011 14:43 "@ jaku ! Marny puch kto buduje swój autorytet na permanentnym krytykowaniu innych . Pan Kaczyński nie dorasta Tuskowi do pięt , na gadaniu i obietnicach bez pokrycia nic nie zbuduje....."

Tak jak Tusk potrafi na gadaniu i obietnicach bez pokrycia "budować" tak nikt inny. to prawda, w tym tuskowi nikt nie dorasta do pięt?

dalej
"Kaczyński to nie premier na trudne czasy . Nie potrafi budować wokół siebie pozytywnych emocji "
zatem
zapytaj o te emocje Piskorskiego, oboje Rokitów nieżyjącego Płażyńskiegio, Gilowską i wielu innych

Nawet Pawlak z PSL wyczuwa tę "pozytywną atmosferę" i mówi - od tuska to tylko w bezpiecznej odległości. gdyż zazwyczaj ci co są blisko, szybko lądują - daleko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
 • syn tego Narodu
 • 01.10.2011 14:25

tak tak, Leszek Małkowski ma ciągoty faszystowskie, Gestapowsko-SSmańskie.
Ciągle o tym mówi, tak jak lump pijący denaturat o koniaku. Tęsknota jest silna.
Ciekawe po kim to ma?
tusk oczywiście po dziadku, a ten Małkowski? Może dostał rozkaz (po ichniemu Befehl)?
A wiadomo Befehl ist Befehl
Ponoć wypalony pod pachą tatuaż SS dziedziczy się po przodkach, po dziadkach babkach, stryjach itd
Trzeba u niego to sprawdzić.
Jeżeli wypalił, będzie blizna

Komentarz został ukrytyrozwiń
vataha
 • vataha
 • 29.09.2011 20:23

"A może PREZYDENT gdzieś poleci i wszystko się zmieni " , "dorżnąc WATAHE" ,"wyginiecie jak dinozaury" to wszystko doje DUŻO do MYŚLENIA (oczywiście jak ktoś potrafi myślec)

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 29.09.2011 14:43

@ jaku ! Marny puch kto buduje swój autorytet na permanentnym krytykowaniu innych . Pan Kaczyński nie dorasta Tuskowi do pięt , na gadaniu i obietnicach bez pokrycia nic nie zbuduje. Kaczyński to nie premier na trudne czasy . Nie potrafi budować wokół siebie pozytywnych emocji .Jak było w 2005-2007 ? Jeden wielki chaos. Teraz ,gdyby ewentualnie wygrał to po 2 latach wywiesi białą flagę i ogłosi przedwczesne wybory ale Polska będzie już bankrutem . Kto bierze się na plewy Kaczyńskiego [ narodowe , antysemickie , rusofobiczne , rydzykowe , anty europejskie ] nie wie co to współczesny świat , tolerancja i pokojowe współistnienie z sąsiadami. Pan Kaczyński nie nadaje się na żadne funkcje państwowe ! Takich dyktatorów świat już przerabiał!

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Jerzy Konopka/re
 • @Jerzy Konopka/re
 • 29.09.2011 14:36

"Hitler byłby nikim gdyby nie pomoc finansowa przemysłowców nigdy nie doszedłby do władzy"

Czy Tusk wyprowadza ludzi na ulicę i co miesiąc podburza hołotę przeciwko demokratycznej władzy?Czy Tusk poprzez Gazetę Polską konsoliduje środowiska nacjonalistyczne i faszystowskie w otwartej wojnie z przeciwnikami politycznymi?Czy Tusk wykorzystuje kościół i panujące w nim nastroje antysemickie i kultywowaną ksenofobię w nawoływaniu do permanentnej nienawiści przeciwko wyimaginowanym "wrogom" Polski?
Dla wiadomości Pana Konopki:to są pytania czysto retoryczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jerzy Zawistowski 11:07. Kaczyński nie wywołał wojny polsko-polskiej terminem "Polska solidarna". Jest to ładnie brzmiący, nic nie znaczący termin z gatunku - demokracja ludowa, ustrój postępowy, dobre skupienie bomb - stosowany przez wszystkich, którzy nie mają nic konkretnego do zaprezentowania, a chcą robić wrażenie, że oprócz dążenia do władzy, mają jakieś znaczące cele. Wojnę polsko-polską wywołali, a ściślej mówiąc rozdmuchali zjawisko istniejące przed wojną, bracia Kaczyńscy, naszczuwając lud pracujący miast i wsi na wykształciuchów, udecję, łże elity, nota bene, wzorując się na "szczurstwie Eisenhowera", "zaplutych karłach reakcji" z propagandy Bieruta i Hitlera ("żydowskie robactwo","zdrajcy, którzy wbili Niemcom nóż w plecy - rząd). PiS od samego początku swego istnienia stosuje metody wypróbowane przez Hitlera, Goebbelsa, Bieruta, Gomułkę, Stalina. Panią Kluzik Rostkowską i p. Poncyliusza, wzorem Stalina, odstawił Kaczyński na boczny tor, bo bał się, że mogą zagrozić jego samowładztwu. Zdobyli zbyt dużą popularność, prowadząc udanie jego kampanię wyborczą. I tak wciąż, i od nowa, i apiatć, i dookoła Wojtek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Leszek Małkowski -"PiS bez Kaczyńskiego to jak NSDAP bez Hitlera."

Panie Małkowski czytając p. komentarze nie trudno odgadnąć pańskie ciągotki i uwielbienie Hitlera. PIS stanowi pański kamuflaż aby nikt nie odgadł rzeczywistych poglądów ukierunkowanych w stronę pochwały hitleryzmu.

A co pan odpowie na mój komentarz:
Kim byłby Tusk bez wsparcia finansowego ? Hitler byłby nikim gdyby nie pomoc finansowa przemysłowców nigdy nie doszedłby do władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jerzy Zawistowski
 • Jerzy Zawistowski
 • 29.09.2011 11:07

Kaczyński wywołał tzw. wojnę polsko - polską dzieląc społeczeństwo na dwie części solidarną
i liberalna a teraz nadal podsyca negatywne, destrukcyjne poglądy. Operuje bez żadnych zahamowań
kłamstwem politycznym !

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 29.09.2011 10:15

Niedaleko pada jabłko od jabłoni :

http://alme.blog.onet.pl/Jaroslawie-czemu-NIE-chwalisz-,2,ID417636615,n

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.