Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Tusk ma prawo latać do domu. Nie musi mieszkać w Warszawie

Jarosław Kaczyński odniósł się do medialnych doniesień o długich weekendach Donalda Tuska. Prezes PiS stwierdził, że Prezes Rady Ministrów powinien pracować dłużej niż pozostali członkowie rządu.

 / Fot. prezydent.pl/domena publ.Weekendy premiera trwają często od piątkowego popołudnia aż do poniedziałku. Jak donosi "Wprost" zdarza się, że premier wyjeżdża z Warszawy już w czwartek.

Jak mówi Kaczyński: "Bycie szefem rządu to ciężkie zajęcie, jeśli ktoś tego nie lubi, nie musi być premierem" - czytamy TVN24.

Tusk lata rządową flotą niczym taksówką, a jego weekend trwa 4 dni

Jarosław Kaczyński dodał, że kiedy on zajmował stanowisko premiera, jego czas pracy był znacznie dłuższy, często kończył późno w nocy.

Stwierdził też, że Tusk ma prawo podróżować do Sopotu rządowym samolotem. Dodaje, że nie każdy, kto jest premierem musi mieszkać w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Daniela
 • Daniela
 • 21.05.2011 17:52

Panie Prezesie Pan mieszka w Warszawie .Wiec niech Pan przeniesie te spotkania z Krakowskiego Przedmiescia pod swoj dom.Nie musi Pan nigdzie latac jest to zaledwie kilka km.mozna przejsc pieszo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
d'arte
 • d'arte
 • 10.05.2011 22:49

No wypowiedział się ekspert od zakupów. Braciszek wielki miłośnik lotów też latał co tydzień do Gdańska. I jeden raz do Smoleńska. Po czym nagle przestał. A Tusk "przelatał" już sześć milionów !!! Włożony wkład pracy oceniam na - (minus!) kilka miliardów. Wyrok w sprawie zapadnie trochę później.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gwizdek
 • gwizdek
 • 10.05.2011 12:40

"Jarosław Kaczyński dodał, że kiedy on zajmował stanowisko premiera, jego czas pracy był znacznie dłuższy, często kończył późno w nocy."
Bidulek nie wyrabiał się w czasie ...i na zakrętach, bo roboty było po pachy. A teraz?

Komentarz został ukrytyrozwiń

KAŻDY LATA JAK MOŻE

Problem nie tkwi z lataniu tego czy innego premiera. W proporcjach czasu pracy do czasu wypoczynku.
Problem tkwi w skuteczności działań, jakości decyzji i z tego, co dla mnie, obywatela - wynika. Jakość mojego życia, sposób załatwiania moich spraw, traktowania mnie przez państwowe urzędy itd, itp.
Liczy się efekt. A ten każdy po swojemu ocenia i swoje ma zdanie.
A łatać każdy premier może...

Komentarz został ukrytyrozwiń

wojsik, chyba coś pomieszałeś. (kiedy polityk ma te >zasoby żółci i jadu<?)
Do zadań opozycji należy krytykowanie działań rządu, uważanych za niekorzystne dla państwa i obywateli. A że obecnie korzystnych działań brak, to już nie jest wina partii opozycyjnej.
A co do zasobów żółci i jadu to naprawdę w ekipie rządzących ich nie brakuje. A oto jak Platforma krytykowała rządy Kaczyńskich w 2006r. link http://citisus.salon24.pl/297599,blekitny-marsz-po-czyli-kto-pierwszy-dzielil-polske

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
 • elaszychlinska
 • 09.05.2011 22:02

A niech lata , ja mam pietra . Tylko co on zrobił z ponad setką biletów rejsowych ,których nie wykorzystał - leciał na ostatnią chwilę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojsik
 • wojsik
 • 09.05.2011 19:47

Ten żoliborski "COEUR DE PEOPLE" [fr.serce ludu] jako prominętny polityk ma niewyczerpane zasoby żółci i jadu szczególnie gdy zabiera głos na temat Rządu i rządzenia PO i PiS. Każde nawet najdrobniejsze posunięcie rządzącej koalicji jest przez Niego krytykowane i zakończone stwierdzeniem że GDYBY RZĄDZIŁ PiS TEGO BY NIE B Y Ł O !!! Wzorując się i rządząc PiS-e jak Napoleon nie zauważył że po Napoleonie odziedziczył tylko wzrost.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JAN NOWAK
 • JAN NOWAK
 • 09.05.2011 19:44

brawo panie Jarku

Standardy premierowania schodzą na psy.

ten OBECNY naobiecywał złote góry, każdemu szczęście, każdemu, zdrowie, każdemu młodość, a wszystkim razem SWOJE I MINISTERIALNE LOTY SAMOLOTAMI REJSOWYMI.

a że polacy wierzą w życie pozagrobowe, to teraz uwierzą jeszcze w reinkarnacje

TUSK NIE JEST DOBRYM PREMIERE, POWIEM WIĘCEJ - JEST BARDZO ZŁYM PREMIEREM,
ALE OBERPICEREM I "REFORMATOREM WIARY" JEST WYJĄTKOWYM

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Bycie szefem rządu to ciężkie zajęcie, jeśli ktoś tego nie lubi, nie musi być premierem" - powiedział pan prezes. I chyba dlatego nie jest premierem?! Ma jednak problem, bo bardzo chciałby być...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.