Facebook Google+ Twitter

Kaczyński typuje wynik meczu z Portugalią: Będzie 3:0 dla nas

14 marca odbędzie się marsz PiS przeciwko wydłużeniu wieku emerytalnego. Prezes partii powiedział, że nie można się zgadzać na to, aby najbiedniejsi płacili za niekompetencje władzy. Jarosław Kaczyński wytypował też podczas konferencji prasowej wynik dzisiejszego meczu Polska - Portugalia.

Sonda

Przegrana reprezentacji będzie porażką Tuska?

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaPrezes PiS zaznaczył, że jest za tym, aby ludzie jak najdłużej pracowali, ale muszą mieć wolny wybór, nie wolno ich do tego zmuszać. Właśnie w tej sprawie 14 marca ma odbyć się manifestacja zorganizowana przez PiS, która zakończy się przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Kaczyński zaznaczył, że to będzie manifestacja różnych sił - czytamy na niezależnej.pl

Prezes PiS odniósł się również do sprawy wycofania przez Polskę oraz UE ambasadorów z Białorusi. Kaczyński uznał, to za właściwy krok, aczkolwiek spóźniony. Nie wykluczył tego, że sytuacja Polaków na Białorusi jeszcze sie pogorszy. Jeżeli to nastąpi Polska oraz UE powinna w ocenie Kaczyńskiego, zastanowić się nad zastosowaniem radykalniejszych rozwiązań. Prezes PiS dodał, że nie ma na myśli wojny - donosi TVN24

Dziennikarze poruszyli również sprawę Pawła Grasia (chodzi o jego domniemane podpisy pod dokumentami niemieckiej firmy, w czasie kiedy pełnił funkcję państwowe) oraz jego obrony przez Donalda Tuska. Kaczyński powiedział, że gdybyśmy mieli normalną demokrację
Graś dawno zostałby zdmuchnięty. Niestety mechanizm kontroli władzy nie działa w odpowiedni sposób i doprowadza do takich sytuacji. Kaczyński stwierdził również, że chętnie poznałby prawdziwe powody dla których premier Tusk jest tak mocno związany z Pawłem Grasiem.

Przez moment na konferencji prasowej było wesoło. Dziennikarze zapytali czy Kaczyński będzie dzisiaj oglądał mecz z Portugalią i jaki wynik typuje. Szef PiS bez dłuższego zastanowienia odpowiedział: "3:0 dla nas. Jeżeli wynik będzie gorszy dla nas uznam to za kompromitację Donalda Tuska". Przyznał również szczerze, że postara się obejrzeć mecz, aczkolwiek nie wie, czy mu pozwolą na to obowiązki.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (59):

Sortuj komentarze:

remis
 • remis
 • 02.03.2012 17:22

Jestem przekonany, że będzie remis 0:0. A kiedy mecz?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
 • Gerard Stenc
 • 01.03.2012 23:46

Złe wiadomości:drożyzna,zamykane zakłady pracy,bezrobocie,brak dróg itp....Dobra wiadomość: dobrze że rządzi PO a nie PIS... To miał na myśli Prezes typując wynik meczu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybitny fachowiec zatypował , wolno mu , lecz co z tego wynika , nie szkoda się bzdurami zajmować ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
zyd polny mniejszy
 • zyd polny mniejszy
 • 01.03.2012 19:13

remis jest wzjatkowa yasluga thuska, no i bardyo dobrye. Jak bz smz pryegrali,to pohzbel spadlbz na kacyznskiego+tak go nienawidye. Moj thusk,main GOT, main fihrer. Ja!.

Komentarz został ukrytyrozwiń
yzd polnz
 • yzd polnz
 • 01.03.2012 18:53

Ja tez nienawidze kaczynskiego,od rana do wieczora,ale PANA mgr. histerii PREMIERA DONALDA THUSKA kocham codziennie od rana do wieczora. Wi dac przeciez jak codziennie obdarza nas nowymi pomyslami, ktore znajduja uznanie w spoleczenstwie. Mam te swoje 58 lat i doceniam jego wysilki.Rozumie, ze kaze nam pracowac do 67lat ,bo tak rzadowi potzreba gotowki. Mam propozycje,abysmy pracowali do 69,9 lat i nie brali przez te dodatkowe lata emerytury dla poprawienia kondycji mojego rzadu. Moj apel Kochajcie Thuska, bo i on STRASZNIE nas kocha/jestesmy w nieustannym milosnym uscisku/, a nienawiddzdzie kaczynskiego, ktory jak rzadzil, to oklamal narod, ze zostawil jakies zyski i np, dal becikowe, oraz rzekomo dal podwyzki em. i renc. 6,4%, co jest zypelnanieprawda, oraz to ,ze zapisal to w ustawie,ktora zaraz po jednym roku obalil rzekomo thusk. A tusk jest kochanz i da nam wsyzstkim rowno nibz po 71 yl, ale y powodu yostawionwj pryey kacyznskiego nedy da jedznie po 50 yl. Kochajmz go wsyzscz ,tak jak on nas kocha. Do widyenia na manifach podparcia!.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 01.03.2012 16:27

Pani Joanno - trwa właśnie druga połowa ; jutro koniec meczu!

Pozdrawiam . Inka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joanna Mucha
 • Joanna Mucha
 • 01.03.2012 16:25

Przepraszam czy mecz z Portugalią już się zakończył??

Joanna Mucha min. Sportu.

Pozdrawiam wszystkich kibiców Platformy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
 • Lancet
 • 01.03.2012 16:17

Kto takiego klauna wystawił [ fotka be ]

Komentarz został ukrytyrozwiń
kit
 • kit
 • 29.02.2012 23:49

Całe zło to tylko i wyłącznie Platforma. Odsunięcie od władzy tego grożnego i antypolskiego tworu, jest naszym obowiązkiem.
I tak się stanie niebawem !! Tak mi dopomóż Panie Boże.

Komentarz został ukrytyrozwiń
komentarz
 • komentarz
 • 29.02.2012 23:44

Nawet na tak stonowaną wypowiedź (Piotr Wierzbicki Dzisiaj 23:37) już jest ocena negatywna .
Ile trzeba mieć w sobie nienawiści do bliźniego( to nie jest po katolicku) by takim być wrednym człowiekiem .Takimi ludźmi właśnie się otoczyli zawodowi politycy :Jarosław Kaczyński i oszukani kapłani jak Tadeusz Rydzyk .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.