Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5303 miejsce

Kaczyński: W co uwikłani są ludzie, którzy atakowali gen. Błasika?

Jarosław Kaczyński powiedział, że od samego początku śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej trwała kampania dezinformacyjna. "Kto ją organizował? Dlaczego? W czyim interesie?" - pytał prezes PiS w związku z rewelacjami Instytutu Ekspertyz Sądowych dotyczącymi gen. Błasika.

 / Fot. PAP/Paweł SupernakJarosław Kaczyński odniósł się do wniosków Instytutu Ekspertyz Sądowych, według, których generał Błasik nie naciskał na pilotów. Prezes PiS przypomniał nieprawdziwe wypowiedzi dotyczące generała i nazwał je haniebnymi.

Ludzi, którzy nieprawdziwie oskarżali ofiary smoleńskie nazwał reprezentantami kultury lumpenproletariackiej. Poparł również pomysł Antoniego Macierewicza, by powołać komisję sejmową ws. katastrofy smoleńskiej. Wyraził też potrzebę przeprowadzenia śledztwa od samego początku.

Jarosław Kaczyński powiedział, że trzeba wyjaśnić, co kierowało ludźmi, którzy - nierzadko - mając wysoki status społeczny, bezpodstawnie rzucali haniebne oskarżenia w odniesieniu do ofiar tragedii smoleńskiej. "Ja oczekuję, że z tego będą wyciągnięte wnioski - zarówno na poziomie instytucjonalnym - będziemy mieli do czynienia z nową komisją, ale też jeśli chodzi o ocenę różnych ludzi, którzy występowali w mediach i nie mając żadnych dowodów rzucali na zmarłych haniebne oskarżenia" - cytuje prezesa PiS TVN24.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (167):

Sortuj komentarze:

myNaród
  • myNaród
  • 18.01.2012 20:14

Pan Prezydent Lech Kaczyński wraz z małżonką Marią spoczywają na Wawelu
Wielki Polityk, Mąż Stanu, cudowny mąż i ojciec, Dobry Człowiek.

Zatem nic dziwnego, że hołota, pospólstwo i nikczemne małe ludziki plują na niego.
Mataczą, fałszują, kłamią czyli robią to co potrafią najlepiej.
Tak było i tak jest bo niby dlaczego miałoby być inaczej
skoro NIKCZEMNI RODZĄ NIKCZEMNYCH A CI NASTĘPNYCH NIKCZEMNYCH

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 17.01.2012 12:14

podobnoo drzwi do kolpitu były otwarte no jak w lokalu... i był tam kazan a nie błasik słowem.. co za bałagan!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
TO BYŁO
  • TO BYŁO
  • 17.01.2012 10:21

TO BYŁO .
Polak Dzisiaj 09:31 14 styczeń 2012 rok
Jarosław Kaczyński w myśl zasady-NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK. Próbuje, ta fajtłapa , nieudacznik wszystkich oskarżać .
<<<
W partii opozycyjnej (PiS, pod przewodnictwem jego brata Jarosława Kaczyńskiego) będącym matecznikiem również dla Lecha Kaczyńskiego , wrzało !!!!
Obu braciom (Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim ) marzyło się mieć władzę absolutną w Polsce .NA DRODZE ICH OPĘTAŃCZYM ZAMIAROM STAŁ NARÓD POLSKI , KTÓRY ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚCIĄ ICH ODRZUCIŁ OD REALNEJ WŁADZY w Rzeczpospolitej A DAŁ MANDAT NA RZĄDZENIE Platformie Obywatelskiej (premierowi - Donaldowi Tusk , marszałkom: sejmu - Bronisławowi Komorowskiemu oraz senatu - Bogdanowi Borusewiczowi ).
-
Już raz spróbowali , (obaj bracia Lech i Jarosław)gdy kręcili się w otoczeni Pana Prezydenta Lecha Wałęsy ,zrobić zamach stanu !!!!!!ZOSTALI WYPĘDZENI Z KANCELARII PREZYDENTA Z HUKIEM .Jednak oni dalej knuli przeciw państwu POLSKIEMU.
TAKI STAN RZECZY MOCNO KOMPLIKOWAŁ OBU BRACIOM (Lechowi i Jarosławowi Kaczyński ) W PRZEJĘCIU WŁADZY W POLSCE !!!!!!
Czekali na nowa sposobność ta, nadarzyła się 10 .04 2009 roku.

<<<<Wobec takiego stanu rzeczy postanowili dojść DO WŁADZY POPRZEZ PUCZ , OBALENIE ZBROJNE LEGALNYCH WŁADZ W POLSCE !!!!!!!! >>>>>>>>>>>

POCZĄTKIEM DO TEGO MIAŁO BYĆ : ZEBRANIE WSZYSTKICH NAJWYŻSZYCH DOWÓDCÓW SIŁ ZBROJNYCH POD DOWÓDZTWEM ZWIERZCHNIKA TYCHŻE SIŁ PREZYDENTA RP , Lecha Kaczyńskiego W JEDNYM , ODOSOBNIONYM MIEJSCU - BYŁ NIM POKŁAD SAMOLOTU TU -154 M ). >>>>
Dalszy przebieg wydarzeń wszyscy znamy .
Teraz znowu Jarosław Kaczyński ciągle : jątrzy , podburza na demokratycznie wybrane władze w Polsce , znowu robi hucpy w Polsce!
PiS pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego musi być zdelegalizowane.
Jarosław Kaczyński musi być wreszcie postawiony w stan oskarżenie przez Trybunał Stanu .
To musi się wreszcie dokonać dla dobra i rozwoju III Rzeczpospolitej Polskiej

Komentarz został ukrytyrozwiń
agata
  • agata
  • 16.01.2012 18:34

max Dzisiaj 11:35
twojemu ojcu powinni obciąć narzędzie gwałtu,
żeby nigdy więcej nie płodził idiotów takich jak ty

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolega lumpa
  • kolega lumpa
  • 16.01.2012 18:29

puchacz Dzisiaj 15:17
twoje dywagacje są identyczne jak rozumowanie pijanego lumpa
wystarczy dać na flaszkę i będzie pieprzył tak jak ty teraz

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 16.01.2012 15:17

raport mikera nierzetelny bo psychologiczny aspekt obecności błasika w kolpice{jakim cudem tam był} nie wyjasniony czy to ze strachu przed pisiakami ,nie było sie czego bać!!!prawdy sie bać?

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
  • fujara
  • 16.01.2012 13:04

olek kan wczoraj 20:46
wyraznie stwierdzaja ze w razie nieudanej proby odleca do witebska lub minska
z tego co sie stalo wyraznie wynika ze proba ladowania byla nieudana niestety do witebska lub minska nie odlecieli

Komentarz został ukrytyrozwiń
tom
  • tom
  • 16.01.2012 11:38

podobno KACZYNSKI nie umie jezdzic na nartach..a jest ekspertem od lotnictwa.............zglupial do reszty

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
  • max
  • 16.01.2012 11:35

KACZYNSKIEMU powinni wybudowac mownice w TWORKACH niech DZIAD sie wygada............

Komentarz został ukrytyrozwiń
eko
  • eko
  • 15.01.2012 22:19

Zaraz zaraz.Czyżby jedyną postronną osobą w kokpicie był Kazana??Czemu nikt jemu nie zarzuca nacisków na pilotów.Czyżby przynależność do PO chroniła przed wszystkim?