Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

48249 miejsce

Kaczyński: w kraju nie rozpoznałem ciała mojego brata

Podczas konferencji prasowej Jarosław Kaczyński, pytany o ekshumację szczątków Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej, stwierdził, że ma podstawy sądzić, iż po sekcji zwłok, dokonanej w Smoleńsku, nie wszystkie części ciała złożone do trumny, należały do prezydenta.

 / Fot. Arcadius Janicki, CC 2.0, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Sarcophagus_of_Lech_Kaczy%C5%84ski_and_Maria_Kaczy%C5%84ska,_Wawel.jpg&fileti- Z całą pewnością Lech Kaczyński nie był generałem i nie nosił generalskich mundurów - powiedział Jarosław Kaczyński.

- O ile rozpoznałem ciało ś.p. brata na lotnisku w Smoleńsku, m. in. po bliznach na ręce po ciężkim złamaniu, o tyle, gdy już w Polsce zobaczyłem ciało w trumnie, to był to człowiek, który zupełnie nie przypominał mojego brata - stwierdził Kaczyński. - Mówiono mi, że to on - dodał.

Dodał też, że ani on, ani jego bratanica Marta Kaczyńska nie podjęli w tej chwili żadnych kroków zmierzających do ekshumacji.

Prokuratura: Na Wawelu na pewno spoczywa Lech Kaczyński

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

wojsik
  • wojsik
  • 31.01.2011 15:27

Jeżeli Jarosław Kaczyński nie rozpoznał zwłok brata to dlaczego dopuścił pochowanie i to z honorami kogoś innego? Jak to nazwać ? Profanacją narodowej nekropoli ?Czy chęcią stworzenia miejsca kultu Prezydenta [miernego],którego brat bliżniak jednojajowy ma wielkie ambicje polityczne ?
jEDNYM SŁOWEM WSTYD I DLA KOŚCIOŁA RÓWNIERZ !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grześ
  • Grześ
  • 17.01.2011 08:55

A czy Panu Jarkowi zależy kto jest pochowany na Wawelu , skoro zamiast przy grobie modli się pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
kit kol
  • kit kol
  • 15.01.2011 00:21

studenci plotkują-czy burdel w rządzie?-plotkują-minister nie ma jaj-dawno podałby się do dymisji lub premier-gdyby premierem był KACZYŃSKI
nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten
"KIEPSKI WYSTĘP"-porażka premiera,prezydenta,marszałków,posłówO,PSL,SLD-poza sejmem w
wyborach-rosjanie spowodowali wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy
rusek?,czy postradał rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie
rozumieją(ani ROSJANIE,ani POLSKI RZĄD,prezydent,...-co to ma wypadeik KASA? :-TOTALNA KOMPROMITACJA
władz,lot składa się z:wylotu i LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i
tam :NIEPRAWIDŁOWE KOMENDY DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE
SIĘ Z PRZEŁOZONYMI?,NACISKI,braki oświetlenia,podawanie złej wysokości,wycięty las,żle działaujące
przyrządy,lewa mgła?,...- były PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SUIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄa-dość oĄ dość opluwania POLSKISKI...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Moje gg 13261599
  • Moje gg 13261599
  • 09.01.2011 14:56

mógł powiedziec na początku że nierozpoznaje ciala brata ateraz dobiero piszą to:??Kaczyński: w kraju nie rozpoznałem ciała mojego brata
2010-12-20 12:58, aktualizacja: 2010-12-20 16:09:39

Podczas konferencji prasowej Jarosław Kaczyński, pytany o ekshumację szczątków Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej, stwierdził, że ma podstawy sądzić, iż po sekcji zwłok, dokonanej w Smoleńsku, nie wszystkie części ciała złożone do trumny, należały do prezydenta.

- Z całą pewnością Lech Kaczyński nie był generałem i nie nosił generalskich mundurów - powiedział Jarosław Kaczyński.

- O ile rozpoznałem ciało ś.p. brata na lotnisku w Smoleńsku, m. in. po bliznach na ręce po ciężkim złamaniu, o tyle, gdy już w Polsce zobaczyłem ciało w trumnie, to był to człowiek, który zupełnie nie przypominał mojego brata - stwierdził Kaczyński. - Mówiono mi, że to on - dodał.

Dodał też, że ani on, ani jego bratanica Marta Kaczyńska nie podjęli w tej chwili żadnych kroków zmierzających do ekshumacji.

Prokuratura: Na Wawelu na pewno spoczywa Lech Kaczyński

Komentarz został ukrytyrozwiń
narodowiec
  • narodowiec
  • 21.12.2010 12:57

>Na miejscu p. Gosiewskiej już dawno poszłabym z łopatą na cmentarz. To nie żart. Potem niech mnie zamkną.

A czy na miejscu pani Gosiewskiej, roztropna pani Dorota przed rozkopaniem grobu ukochanego męża-rozwodnika oddałaby całą kasę, jaką ta smoleńska wdowa otrzymała od Państwa? A potem "niech panią zamkną".

Komentarz został ukrytyrozwiń
herman
  • herman
  • 21.12.2010 10:58

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH! POMIMO ŻE JESTEM ZA ''PIS''

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewa
  • ewa
  • 21.12.2010 10:53

to nigdy nie wyjdzie na swiatlo dzienne

Komentarz został ukrytyrozwiń
herman
  • herman
  • 21.12.2010 10:37

bardziej mnie interesuje gdzie skrzynki i co tam jest!!!!!!!! niż to czy poznał brata! nagrania pokazać POLAKOM!! a nie konferencja co tam jest! mam złe przeczucia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 21.12.2010 08:20

Powinno się teraz, najlepiej przed świętami zrobić ogólnopolską ekshumacyjną odkrywkę.
To może być doskonała kanwa gry komputerowej z promocją radziłbym zapukać do reżysera filmu ''Ciało''.