Facebook Google+ Twitter

Kaczyński w książce: Komorowski jest fałszywym hrabią, Tusk dwulicowy

Komorowski jest fałszywym hrabią, Jakubiak niedoszłą królową. Giertych to polityczne ADHD, a Tusk przejawia agresję i dwulicowość. "Newsweek" ujawnia fragmenty nowej książki Jarosława Kaczyńskiego, zatytułowanej "Polska naszych marzeń".

Sonda

Czy przeczytasz książkę Jarosława Kaczyńskiego?

 / Fot. PAP/Radek Pietruszka

Tusk dostawał ataku agresji wobec kobiet


Jarosław Kaczyński w swojej książce "Polska naszych marzeń", ostro krytykuje polityków - szczególnie liderów Platformy Obywatelskiej i prezydenta Bronisława Komorowskiego. O Donaldzie Tusku pisze, że "nigdy nie robił jakiegoś szczególnie dobrego wrażenia" - czytamy na stronie Newsweek.pl.

Prezes PiS wspomina spotkanie, kiedy premier zgodził się przyjść na rozmowę do hotelu Bristol, pod warunkiem uregulowania kosztów przez Kaczyńskiego. "On miał zresztą taką cechę, że w cztery oczy zachowywał się zupełnie inaczej, czyli "normalnie", niż wtedy, gdy było większe grono, szczególnie jego współpracownicy" - czytamy w książce prezesa.

Lider PiS zwraca również uwagę na stosunek premiera wobec płci pięknej. "Dostawał czasem ataku agresji, także wobec kobiet. Bywał potwornie wściekły. Musiałem nawet niekiedy na to ostro reagować" - wspomina Kaczyński.

Czytaj także: "Lider". Film o Kaczyńskim. Prezes PiS cytuje "Testament" Słowackiego

Według prezesa PiS, wizja naszego kraju, którą prezentuje Donald Tusk jest "modelem konsumpcji", który "jest charakterystyczny dla zupełnie innego kręgu kulturowego i nie oddaje prawdziwych aspiracji Polaków". Kaczyński dodaje, że model ten "jest pomysłem na uczynienie z Polski peryferii Europy". "To jest rdzeń ideologii Tuska" - podsumowuje prezes.

Nie wiedziałem, że Komorowski jest fałszywym hrabią


Jarosław Kaczyński w swojej książce krytykuje także Bronisława Komorowskiego. Newsweek przypomina, że kilka miesięcy temu PiS zapowiadał współpracę z prezydentem, w razie zwycięstwa partii w wyborach. Prezes zwraca uwagę na to, że prezydent nie odgrywał ważnej roli w czasach "Solidarności".

Kaczyński wspomina rok 1995 i elegancki wystrój mieszkania Komorowskiego, kiedy spotkał się z nim w sprawie wyborów prezydenckich. "Nie wiedziałem wtedy, ze on jest fałszywym hrabią. Wygląd domu weryfikował tezę, że on jest właśnie takiego pochodzenia" - pisze prezes PiS. Dodaje, że z prezydentem "rozmawiało się trudno, bo on generalnie nie przyjmował żadnych argumentów, które płynęły z myślenia antysystemowego".

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (72):

Sortuj komentarze:

Piaanista ma rację zajmij się ustawami polepszającymi nasze życie a nie pisaniem wymyślonych przez siebie pierdoł.Dawno powinni się z tobą policzyć i wywalić na zbitą twarz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nac
  • nac
  • 07.10.2011 15:04

Hrabią to jest Jego Dostojność Pan Zamoyski szczykunow to uzurpator

Komentarz został ukrytyrozwiń
zx
  • zx
  • 04.10.2011 23:32

- - WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...
Amerykanie o Kaczyńskim: "wybitny intelekt o twardych poglądach"


.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jk
  • jk
  • 03.10.2011 21:18

//WYNIKI WYBORÓW PIS-48% ,PO-24% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,Poliglup-0,8,pozostałe po 0,2% ...- Postradali rozum?-,bartek,sikor, Poligłup,kuzik, ...-wtyka,zdrajca,kłamca,hipokryta,cynik,...?-plot kują studenci-TO KONIEC ich KARIERY-nie głosujmy na nich.
Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.
Studenci-czy postradali rozum? Dziękujemy premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ALE W TAK KRÓTKIM CZASIE ZADŁUŻYŁ POLSKĘ o dodatkowe 400 MILIARDÓW ZŁ POMIMO,ŻE PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.
W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa. W PO ćpają?
DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?(tym się nie zajmują,a głównie opluwaniem J.KACZYŃskiego i głównie wyborców PIS)- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusów,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy to uczciwe?,a gdzie URLOP BEZPŁATNY?Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Rostowski ZDEZERTEROWAŁ-wystraszył się prof. Z.GILOWSKIEJ. DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy? premier i PObolszewia? dalej będą? :
dzielić POLAKÓW?,opluwać większość POLAKÓW?,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM?(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?,wyrażać : PYCHĘ,INSYNUACJE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HIPOKRYZJĘ,BŁAZENADĘ ,MATACZENIE,PLOTKI,KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą:wojną,polityczną ZEMSTĄ, ... -czy POligłupowi ODBIŁO ????
Nie głosujmy WSZYSCY na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) .KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pianista
  • Pianista
  • 03.10.2011 21:02

Do nm
A ty to się już nudny robisz z tą twoją gadką. Nie marnuj miejsca na stronie, które można by wykorzystać na coś lepszego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nm
  • nm
  • 03.10.2011 18:55

. W PO ćpają?Piromani? WYNIKI WYBORÓW: PIS-47%,PO-24%,SLD-4,8%,PSL-4%,PNJ -0,1% ,POliogłup 0,9%.-TYLKO J.KACZYŃSKI PREMIEREM.Prezydent(MANIPULUJE?) dając odznaczenia MIESZA w KAMPANI.-ŁAMIE PRAWO?CHAM nowak z PO? Tysek KŁAMIE?-Jak UE pozna PRAWDZIWE ZADŁUŻENIE POLSKI-to SPADNIEMY NA OSTATNIE MIEJSCE NA ŚWIECIE.KOMPROMITACJAsądaży:wybiórczej,tvn,tvn24, polityki,obop,...-nie dajmy się KŁAMSTWOM PSEUDO-MEDIOM .-studenci plotkują -TOTALNA KOMPROMITACJAPObolszewi,CYNIZM,OBŁUDA,HIPOKRYZJA,MATACZENIE,BŁAZENADA,CYRK,. .. .jakimi błaznami otacza się tysek?-(nie)rząd NIEROBÓW(PO,PSL): prawie żadnych reform-TYLKO ZADŁUŻANIE POLSKI (POLAKÓW) -w ciągu 4 lat ZADŁUŻENIE o 400 mld. zŁ(prawdziwe zadłużenie jest prawdopodobnie WIELOKROTNIE WIĘKSZE-skrywane przez ten rząd i dlatego chcą dalej rządzić ,aby PRAWDZIWEGO ZADŁUŻENIA NIE POZNALI POLACY,ANI UE-wszystkie miasta POLSKI sąZADŁUŻONEprzez:kredyty,obligacje,inne instrumenty,...,-rząd OKRADŁ pieniądze z OFE i ZADŁUŻA przyszłych emerytów (dzisiejszych studentów i małych dzieci)).CZERWONA KARTKA w wyborach dla PObolszewi( PO,SLD) -TOTALNA KOMPROMITACJA SLD-Wzaiątek i Napieralski chcieli oszukać społeczeństwo-boją się transmisji całej debaty z ROSTOWSKIM,aby sopołeczeństwo nie dowiedziało się PRAWDZIWEGO OBLICZA i programu SLD-czego się BOI,gdzie ich OTWARCIE na społeczeństwo,czy tak jak PO chce UKRYĆ prawdziwy program przed społeczeństwem?czy dopadła ich paranoja?-mówią studenci-czy SLD chce jak PO dążą jedynie do WŁADZY i STOŁKÓW dla KOLESI ?,a nie obchodzi ich dobro WSZYSTKICH OBYWATELI POLSKI.CZY partie OSZUSTÓW?SLD i PO,-NIEWIARYGODNE-skoro chcą debaty ZAMKNIĘTEJ dla TV,a nie szczerej, prawdziwej,konkretnej rozmowy merytorycznej o budzecie i programach tych parti na żywo w TV -aby społeczeństwo dowiedziało się co NAPRAWDĘ MYŚLĄ TE PARTIE.Czy"jutro bez obaw"-czy"OBAWY OD JUTRA" dzięki podpisaniu umowy z center klap?PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA.Tusk powinien kupić gwożdzie do trumny PO. PO eksmituje na bruk.
,,

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pianista
  • Pianista
  • 02.10.2011 18:40

Do myNaród, 30.09.2011. 18:55
Jakie MORDERSTWO smoleńskie, człowieku?! Co, może Ruscy zestrzelili samolot, co?! A już szczytem bezczelności jest obarczać winą za zamach w Łodzi PO!

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 02.10.2011 07:42

Pianista Wczoraj 19:19
ty domagasz się czynów społecznych jak za gomółki i gierka typu "wszyscy sprzątamy Polskę"?
to już było.
DEMOKRACJA TO SILNA, NIETŁUMIONA OPOZYCJA.
DEMOKRACJA TO ŻYWA OPOZYCJA A NIE MORDERSTWO SMOLEŃSKIE.
DEMOKRACJA TO KRYTYKA RZĄDU. NIECH UZASADNIA POSTĘPOWANIE.
demokracja to NIE wszyscy to samo w tym samym czasie

KUMASZ?, CZY POWTÓRZYĆ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pianista
  • Pianista
  • 01.10.2011 19:19

Zamiast zajmować się przygotowywaniem pożytecznych ustaw dla naszego narodu, to Pan Kaczor zajmuje się krytykowaniem wysiłków innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 30.09.2011 18:55

stary Wczoraj 21:47
merytorycznie na ten niezrealizowany Program PO nie odpowiedziałeś. nazwałeś go głupotami.
A gdzie byłeś gdy tusk uroczyście tym "programem" bajerował Naród. Niech zgadnę.
wtedy biłeś brawo.
tyś nie stary tyś głupi.
jeżeli kradzieże,
korupcja,
afery,
morderstwa (smoleńsk, łódź) są dla ciebie cnotami
to broń PO,
to głosuj na PO