Facebook Google+ Twitter

Kaczyński w Poznaniu: Dziś naszą bronią jest karta wyborcza

Jarosław Kaczyński przyjechał do Poznania, by złożyć kwiaty pod pomnikiem Ofiar Czerwca '56. Po uczczeniu wydarzeń sprzed 55 lat, prezes PiS wygłosił przemówienie.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim przybyło ponad 100 osób. Fot. Łukasz Gdak
Na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim przybyło ponad 100 osób. Fot. Łukasz Gdak

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

SPRAGNIONY
  • SPRAGNIONY
  • 28.06.2011 16:29

SPRAGNIONY Wczoraj 21:10 PISZE:
"@myNaród Dzisiaj 21:01 SŁUSZNIE NARODZIE"

SZUKAM "myNaród Dzisiaj 21:01" A GO NIE MA. BYŁ I ZOSTAŁ WYCIĘTY.
A CO PISAŁ O 21:01,
a no pisał, że "myNaród Wczoraj 20:57" to fałszywy Naród. i się okazało, że po zdemaskowaniu fałszerza, właściwy naród z godziny 21:01 został wycięty, a fałszywy - pozostawiony.

to zajście zdarzyło się ok 21:10, a wycinał pełniący dyżur 26 letni jakiś dyżurny wycinacz.
twarz nie grzeszy inteligencją, a i umysł nietęgawy.

REDAKCJO w24, CHYBA NIE CHCESZ ZOSTAĆ OKRZYKNIĘTA W INTERNECIE JAKO POPIERAJĄCA FAŁSZ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
SPRAGNIONY
  • SPRAGNIONY
  • 28.06.2011 16:19

aleś ty "qwertz Dzisiaj 01:14" , czyli piąta nogo wołu, mądry
klękajcie barany.
pisz qwertz całymi zdaniami tego cię na twoich "studiach" pewnie uczyli
Kaczyńscy zrobili w 2006r wiele dla poznaniaków. nie moją rolą jest ci to przypominać. stąd myślałem, że piszesz o bitwie pod grunwaldem. najpierw sprawdź, potem pisz głupoty bo piątą wołową nogą zostaniesz do usr..ej śmierci.
a tego ci nie życzę

Komentarz został ukrytyrozwiń
slazok
  • slazok
  • 28.06.2011 09:20

kosciol powinien nienawracac nawroconych ale islamistow w afganistanie po wycofaniu wojsk NATOwskich a kaczynski jezeli tak pragnie rzadzic tam zaprowadzac i uczyc demokracji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 28.06.2011 07:22

Na sztandarach z takimi ''Życiorysami'' to można wygrać nie jedna kampanię, np. w ubikacji. :)

Radzę przeczytać o ''bohaterach'' :)

http://waldek-myst.blog.onet.pl/Krzysztof-Lozinski-Falszywe-zy,2,ID422795645,n

Komentarz został ukrytyrozwiń
qwertz
  • qwertz
  • 28.06.2011 01:14

@SPRAGNIONY:
50. rocznika Poznania '56, ty piąty cycku krasuli.
Matematyka klasa pierwsza szkoły podstawowej się kłania, "DZIECIOKU".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mikolaj
  • Mikolaj
  • 28.06.2011 00:31

Jarosław Kaczyński udaje Światowida. Bardzo łagodnie i taktowniegom tak nazwał -Marcin Libicki z PiS !!!.Ja napisze , że Kaczyński to jest łajza co ciągle gra na nastrojach biednych , uczciwych ludziach i często chrześcijan !!!!
Mam pytanie do wiernych i popierających PiS .Czy Jarosław Kaczyński był jednym z 60 tysięcy pielgrzymów , którzy zjechali do Lednicy ??? Czy uczestniczył w procesji w Warszawie ? W zadymach na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie –OWSZEM !!
Na Beatyfikacji Jana Pawła II w Watykanie wiemy, że go nie było !!!
DLACZEGO CHRZEŚCIJANIE DAJA SIĘ TAK MAMIĆ PiS’owi I TEMU Jarosławowi Kaczyńskiemu .
Dla mnie jest nie pojęte jak można dać się tak zmanipulować i jeszcze głosować na PiS.
BÓG JAK CHCE UKARAĆ TO ROZUM ODBIERA , czy faktycznie katolicy co popierają PiS mają zaćmę czy aż tak ich ogłupił ojciec Rydzyk poprzez Radio Maryja , Telewizję Trwam ??
TO SIĘ MUSI WRESZCIE SKOŃCZYĆ Z TYM Kaczyńskim i z tą partią, SEKTĄ ? PiS !!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Arek
  • Arek
  • 28.06.2011 00:29

Mnie tam Kaczyński i ten cały jego PiS w ogóle nie przekonuje. Byli, rządzili i nic nie zrobili. Ja to pójdę i w tych wyborach zagłosuję na KONGRES NOWEJ PRAWICY Janusza Korwin-Mikke. Jedyny który mówi z sensem i na dodatek ma rację.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 27.06.2011 23:47

Drużyna Jarka wygra

na fujarkach
na trąbach
na bębnach

przy urnach.

TAKA JEST WOLA NARODU

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 27.06.2011 23:14

Drużyna Jarka wygra na fujarkach :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 27.06.2011 23:13

Drużyna Jarka wygra... na fujarkach ! :D