Facebook Google+ Twitter

Kaczyński w sprawie emerytur: "Konieczny jest wielki sprzeciw"

Jarosław Kaczyński razem z politykami PiS uczestniczył w demonstracji związkowców "Solidarności", którzy zebrali się przed gmachem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Protestowano w sprawie podniesienia wieku emerytalnego.

 / Fot. Jarosław Kruk- GNU Licencji Wolnej DokumentacjiJarosław Kaczyński ogłosił, że konieczne jest przeciwstawienie się propozycji, którą ogłosił rząd, czyli podniesienia wieku emerytalnego kobiet oraz mężczyzn do 67 lat. Zaznaczył również, że on zarówno on, jak i posłowie Prawa i Sprawiedliwości są przeciwni podniesieniu cen leków oraz likwidacji szkół. "Dziś jest czas, że trzeba walczyć o prawa pracowników, rolników, innych grup społecznych, o prawa zwykłych Polaków. Te prawa są dzisiaj zagrożone" - cytuje słowa Kaczyńskiego "Newsweek".

Prezes PiS podczas demonstracji powiedział, że zmuszanie kobiet do pracy do 67 roku życia to bezecny oraz nikczemny pomysł.


Zobacz zdjęcia: Kaczyński protestował przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego


Janusz Śniadek, obecny poseł Prawa i Sprawiedliwości, nazwał rząd "akwizytorami" - ponieważ wprowadza reformy, które wpłyną na nasze życie dopiero za kilkanaście lat. "To nieuczciwy akwizytor wciska klientowi towar, zanim ten się połapie, jaki bubel mu się chce sprzedać".

Podczas demonstracji do związkowców przemawiał Ludwik Dorn, poseł Solidarnej Polski. Zachęcał on, aby rząd zaczął rozmawiać ze społeczeństwem.

Przed kancelarią premiera pojawiło się dziś miasteczko namiotowe stworzone przez organizatorów demonstracji. Na piątek związkowcy zaplanowali przeniesienie go pod Sejm. Na ten dzień posłowie przewidują także debatę nad wnioskiem referendalnym "S".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Mirek K
 • Mirek K
 • 27.03.2012 09:35

Na www. niezależna pl dowiecie się jak Platforma wykańcza nasz kraj - w mediach publicznych i TVNach o tym ani słowa !

Komentarz został ukrytyrozwiń
stary
 • stary
 • 27.03.2012 05:42

Demagog jaki był i jest każdy widzi chyba, że ma zaćmę albo sklerozę. Jedyny cel tej kaczej retoryki to trwanie przy świetnym korycie bez ponoszenia odpowiedzialności i pilnowanie ,żeby wewnątrz nie było konkurenta .To się kurduplowi udaje dzięki swojemu sprytowi i naiwności ogłupianych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sylwester K
 • Sylwester K
 • 26.03.2012 23:54

Budowa IV RP, to przyszłość Polski na wzór Węgierski. Ten naród jest dumny z tego co robią i my też to zrobimy - tak się stanie !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sprawiedliwy
 • Sprawiedliwy
 • 26.03.2012 23:33

Paweł Urbański-"Potrzebny jest sprzeciw, który zmiecie ze sceny politycznej większą część elit, które wykreowały się za pomocą "Okrągłego Stołu". A co ma Pan w zamian???????????????????????????????

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sylwester K
 • Sylwester K
 • 26.03.2012 23:30

I tak się stanie - Panie Pawle Urbański !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 26.03.2012 23:29

Przyszły czasy przyszła pora, nie na romantyka.... lecz na zdrajcę i na Ubola.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
 • gucio
 • 26.03.2012 22:57

moim zdaniem kaczynski powinien obowiazkowo od dzisiaj przejsc na emeryture.ten czlowiek sie juz tyle naszkodzil i napsocil ze z jego odejsciem na emeryture polska tylko zyska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Potrzebny jest sprzeciw, który zmiecie ze sceny politycznej większą część elit, które wykreowały się za pomocą "Okrągłego Stołu".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.