Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: W żadnym razie nie podam ręki Komorowskiemu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-27 08:12

W rozmowie z "Newsweekiem" Jarosław Kaczyński obarcza liderów PO odpowiedzialnością za katastrofę smoleńską, aferę z krzyżem nazywa "przemyślną prowokacją", wyznaje, że ma niewielkie zaufanie do intelektu prezydenta i zdradza, że chce ponownie zostać premierem.

Lider PiS deklaruje, że - wbrew zarzutom politycznych przeciwników - nie podważa wyboru Komorowskiego na prezydenta, ale ani jemu, ani Tuskowi nie poda ręki ponieważ twierdzi, że to liderzy PO są odpowiedzialni za katastrofę smoleńską i usunięcie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego.

Kaczyński w rozmowie z " Newsweekiem" tłumaczy, że jego zdaniem Kościół, który nie zajął stanowczego stanowiska w kwestii krzyża przez co obarczany jest winą za awanturę jaka się zrobiła wokół sprawy, jest w tej chwili karany przez establishment za to, że większość duchowieństwa poparła jego kandydaturę w wyborach prezydenckich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

edi
  • edi
  • 07.10.2010 18:14

A przepraszam,od kiedy to panują w Kościele obyczaje wtrącania sie do polityki i popieranie jakiejś opcji?Według Kaczyńskiego duchowieństwo powołane jest do politycznej indoktrynacji?Niech Kaczyński nie wygaduje takich bzdur,że kościół kogoś popiera.To jest gwóźdź do trumny nadwyrężonego wizerunku tej instytucji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jerzy dla jasności to- lilak

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tadeusz Zaj
  • Tadeusz Zaj
  • 28.09.2010 10:11

Jarosław K. profilaktycznie deklaruje ''nie podawaniae''.
Zmyślny zabieg, przecież kto by tego próbował ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak już jesteśmy przy bzie:-))) i dla rozładowania atmosfery
Czy lubi pani bez?
Tak, ale się boje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja już nawet nie umiem brać na serio takich deklaracji - od razu przypomina mi się prezydent Wałęsa i jego słynne" "Ja panu mogę nogę podać! " A potem było tak:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80273,2775982.html?i=0

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie panie Irku, ale ja lubię tylko bez i to mocno fioletowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obserwując nasze stosunki społeczno-polityczne, dochodzę do wniosku, że jedynym ratunkiem dla Polski i Polaków jest koalicja SLD i PiS. Te dwie partie mają wiele wspólnego. Różnią się głównie światopoglądem i "kościelnymi powiązaniami". Gdyby te dwie rozbieżności pozostawić samym sobie, to resztę mogli by dźwigać wspólnie razem. Inaczej po Polsce pozostanie, jak napisałem w komentarzu pod swoim tekstem, tylko - często wyskakujące samoczynnie w wyrazie POlska - "PO".

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż Adamie:), na klęczki i bukiet godny wręczaj:). Zgadzam się z Wami. Oj, Łukasz, Łukasz. Jak to się slangiem nazywa?.........padaczka i nagrabiłeś sobie Waćpan. Nie przystoi tak dyskusję prowadzić, oj nie przystoi:(.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.09.2010 21:17

"Dostaje się też Kaczyńskiemu za katastrofę smoleńską i krytykę Okrągłego Stołu. Według felietonisty, porozumienie z komunistami jest tym dla PiS, czym dla nazistów był Traktat Wersalski. Jednocześnie jednak uspokaja, że nam dyktatura nie grozi. "Prawdziwy Hitler miał w antywersalskiej polityce historycznej groźne polityczne narzędzie, podczas gdy nasz dupowaty Hitler już o Henrykę Krzywonos może się potknąć w swoim nieudolnym marszu do władzy" - pisze publicysta Cezary Michalski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.09.2010 21:08

Rety, Magdo, przepraszam :)))

Oczywiście, zgadzam się z Tobą...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.