Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Wy jesteście po stronie spekulantów, my po stronie narodu

"Przyjdzie taki dzień, kiedy pańskim kolegom może być źle, ale narodowi, za to będzie bardzo dobrze"- powiedział w Sejmie Jarosław Kaczyński do Dariusza Rosatiego.

Podczas debaty sejmowej na temat emerytur, Jarosław Kaczyński powiedział, że teza lansowana przez PO, zgodnie z którą podwyższenie wieku emerytalnego jest niezbędne dla podtrzymania rozwoju gospodarczego, jest nieprawdziwa.

Według prezesa PiS politycy partii rządzącej w ogóle nie biorą pod uwagę, faktu, iż można prowadzić skuteczną politykę prorodzinną. Ponadto można uwolnić gospodarkę od ciężaru postkomunizmu. Niestety, nie może uczynić tego obecna władza, ponieważ jest jego reprezentantem. Kaczyński zarzucił Tuskowi oraz jego partii, że jest uzależniona od różnych spekulantów oraz obcego kapitału.

Twierdził również, że po raz kolejny w dziejach III RP za niekompetencje oraz ciemne interesy establishmentu muszą płacić najbiedniejsi, dlatego reforma emerytalna proponowana przez PO ma charakter antynarodowy.

Związkowcy nie zostali dzisiaj wpuszczeni do Sejmu. Prezes PiS odniósł się do tego faktu i stwierdził, że jego partia nie boi się tych ludzi tak jak Tusk, bo Prawo i Sprawiedliwość jet po stronie narodu.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

jasio
 • jasio
 • 04.04.2012 22:39

Kaczor to zwyczajny głąb, nierozwojowy obywatel IV RP

Komentarz został ukrytyrozwiń
dudek
 • dudek
 • 04.04.2012 21:24

Zapewne wiele osób pamięta Jarosława i jego hasło "Polacy zasługują na więcej"Ciekawe ile osób oglądało wywiad z nim.Prowadziło ten program dwoje inteligentnych dziennikarzy.Jarosław wymieniał gdzie by znalazł pieniądze a dziennikarze podawali ile tam jest kasy.Następnie pytali Jarosława komu by te pieniądze dał.Dziennikarze podawali ile takich ludzi jest i po ile dostaną.I tak kilka razy aż Jaśnie Pan Jarosław powiedział że już wystarczająco dużo wymienił.Dziennikarze zapytali go gdzie to więcej które chce dać Polakom bo tamto co podawał starczało na lizaka dla obdarowanego.I tu nasz wielki Jarosław wykazał swoją super inteligencję godną największego polityka i tytułu doktora.Odpowiedział -jeżeli dostali na lizaka a wcześniej tego nie mieli to chyba jest więcej???!!!!.

Komentarz został ukrytyrozwiń
odpowiadający
 • odpowiadający
 • 30.03.2012 15:01

Kaczynski klamie Dzisiaj 12:44, podsłuchy były zakładane w imie walki z korupcją. W obecnych chwilach też podsłuchy są zakładane, tylko o tym się nie trąbi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 30.03.2012 14:59

Uważam ,ze pan Kaczyński żyje w innym wymiarze . Zatrzymał się na 1989 roku a wręcz się cofa. Jego wyświechtane hasła post komuna [ sam ma ich najwięcej w swojej prawicowej partii ], układy władzy , polityka prorodzinna . On już się sam zagubił w populizmie , herezji , żądzy władzy .Pan Kaczyński i Związek Dudy widzą to co dziś , reszta ich nie obchodzi a że szkodzą samym Polakom i Polsce to drobnostka .Tak bardzo się nadymał nad emeryturą za 35 lat ? Jego klakierzy już tupią nogami aż wróci do władzy i porozdaje pieniądze .To człowiek zacofany , niebezpieczny wróg Polski . Pana przyjście do władzy znamy 2005-2007 , dramat i tragedia .Zamykanie ludzi niewygodnych politycznie , skłócanie narodu - - za to dziękujemy , nigdy więcej. Albo postęp i rozwój albo klerykalizm i bieda .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 30.03.2012 14:52

To wesołe" Towarzystwo" tworzące dziś III RP PO, PSL,SLD i Ruch Palikota - musi zniknąć ze sceny by Polska mogła się rozwijać. To wesołe towarzystwo jest hamulcowym Polski ,ci ludzie są zainteresowani tylko nieustannym bogaceniem się a nie interesem ,kraju. Ci zdemoralizowani są wstanie nam wszystko obiecać by jak najdłużej trwać u władzy!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
 • gucio
 • 30.03.2012 12:47

przyjdzie czas ,wytaczkujemy,grozby grozby.to retoryka sw. jaroslawa zbawiciela.sw. jaroslaw zbawiciel to cud natury rodzacy sie raz na kilkadziesiat lat.to geniusz i blazen w jednej osobie.
reforme emerytalna trzeba bezwzglednie przeprowadzic i to jak najpredzej.sw. jaroslawa to nie dotyczy-on nie pracowal nigdy i pracowal nie bedzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kaczynski klamie
 • Kaczynski klamie
 • 30.03.2012 12:44

P.Jaroslawie pan jest po stronie narodu??? przeciez to pan chcial podsluchiwac polakow nie ladnie klamac no a spekulantem to tez pan byl bo przeciez kasa na stocznie wyparowala i to wspolnie z Rydzykiem nie ladnie oskarzac jak nie bylo sie lepszym

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.