Facebook Google+ Twitter

Kaczyński wystartuje w wyborach prezydenckich

Jarosław Kaczyński wystartuje w wyborach prezydenckich - taką informację przekazał podczas rozmowy z Bogdanem Rymanowskim. Kaczyński powiedział, że podejmuje, tą decyzję pod wpływem nacisku partii oraz sympatyków spoza PiS.

Sonda

Czy Jarosław Kaczyński wystartuje w wyborach prezydenckich?

 / Fot. PAP/Tomasz GzellJarosław Kaczyński zmienił zdanie w tej sprawie. Wcześniej mówił, że nie będzie kandydował na urząd prezydenta. Informację o tym, że zamierza wystartować przekazał podczas wywiadu z Bogdanem Rymanowskim. Całość rozmowy zostanie opublikowana w przeddzień rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Komentując sprawę Jacek Kurski zasugerował, że data emisji rozmowy z Rymanowskim nie jest przypadkowa i Kaczyński, w ten sposób chce wykorzystać rocznicę katastrofy smoleńskiej do celów politycznych. Pytany o przyczyny zmiany decyzji przez Kaczyńskiego, Kurski stwierdził, że PiS jest przerażony rosnącą w siłę Solidarną Polską.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

czytacz
  • czytacz
  • 06.04.2012 23:18

Tusku przeniósł wiek emerytalny na 67 lat więc sam sobie winny oszust jeden.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 06.04.2012 22:35

Pan Prezes wystartuje i wygra ......bo nasza Ojczyzna potrzebuje patriotów a a nie idiotów! BuL Komorowski jest Bulem dla Polski.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 06.04.2012 21:49

dział WYDARZENIA
piątek 07.04.2o12
godz. 21:46
tytuły na pierwszyj stronie
Radosław Kowalski
Palikot: Kaczyński będzie kandydował, bo boi się Zbigniewa Ziobry
Radosław Kowalski
Kaczyński wystartuje w wyborach prezydenckich
Radosław Kowalski
Poseł Ruchu Palikota życzy śmierci Jarosławowi Kaczyńskiemu?

POPIERDOLIŁO WAS CZY CO?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dodam !
  • Dodam !
  • 06.04.2012 21:33

Zbynio Ziobro strasznie się zirytował . To nie godzi w Wielki Piątek ogłaszać takie nowiny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 06.04.2012 17:30

jako wierzacy katolicy kierujacy sie przykazaniami gdzie w jednym z przykazan czytamy .miluj blizniego swego jako siebie samego.by sprawic naszemu sw.jaroslawowi zbawicielowi radosc i tym zadokumentowac jak go milujemy zmienmy konstytucje i wybory prezydenta przeprowadzajmy corocznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lolek
  • lolek
  • 06.04.2012 16:18

spóźniony prima aprilis?

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 06.04.2012 14:41

Sory , a kiedy są te wybory ? Jak za 3 lata to prezes będzie miał 66 lat , może zapomnieć ,że startuje .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najbardziej cenię u prezesa to, że jak coś powie, to dotrzyma słowa i nigdy nie zmienia zdania. Nie kombinuje tak jak reszta tylko wiadomo, że jak powie to będzie. Jego stałość w poglądach naprawdę wzbudza zaufanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 06.04.2012 14:15

@ Panie prezesie , proszę tylko dobrać leki żeby pan wiedział co mówi i co się wokół dzieje ! Szefami kampanii będą dwie gwiazdy -, Szczypińska , Szydło ! Życzę powodzenia w przegranej .

Komentarz został ukrytyrozwiń
krzysztof5426
  • krzysztof5426
  • 06.04.2012 13:59

Panie Kłamczyński !
A może by tak na rentę.
Oczywiście chorobową, bo człowiek z tak zafajdanym mózgiem, na pewno ją otrzyma.