Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Z radością przyjmę wniosek o Trybunał Stanu dla mnie

Jarosław Kaczyński odniósł się do informacji, iż PO chce postawić go przed Trybunałem Stanu. "W końcu będę mógł wszystko powiedzieć" - skomentował.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellKaczyński zapowiedział, że jeżeli pojawi się taki wniosek, to on przyjmie go radością. "Chętnie stanę przed Trybunałem Stanu" - mówił.

Jego radość wynika stąd, iż w ramach obrony będzie mógł ujawnić pewne fakty; czego - jak twierdzi - do tej pory nie mógł zrobić.

Prezes PiS zapowiedział, jeszcze, że nie będzie stawiał się na obradach Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej oraz nie skorzysta z prawa do adwokata.

Drugi oskarżony w tej sprawie, Zbigniew Ziobro podobnie jak Kaczyński powiedział, że z chęcią stanie przed Trybunałem Stanu.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

Ares
  • Ares
  • 16.03.2012 15:42

CHWAŁA ZA TO CO UCZYNI. TRZEBA BĘDZIE MU PRZYDZIELIĆ DODATKOWĄ OCHRONĘ,AŻEBY NIE STAŁO
SIĘ TAK JAK Z " CASĄ/SPADAJĄCYM ŚMIGŁOWCEM/TU-154/RASIAKIEM/LEPPEREM".a KACZOR donald niech sobie leci do Brukseli. A MOŻE NIE DOLECI BO MU SKRZYDŁA SPALĄ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
LANCET
  • LANCET
  • 16.03.2012 15:39

A ja szleję z radości ,że Kaczyński za dwa lata idzie na emeryturę ! Strzeli mu 65 - i starczy !

Komentarz został ukrytyrozwiń
bob
  • bob
  • 16.03.2012 09:39

G...o prawda ,zobaczymy czy posłowie pis poprą marzenia prezesika, poza tym nie bardzo widzę co przeszkadza prezesikowi powiedzieć wszystko teraz - ma prawie codziennie konferencje prasowe transmitowane na wszystkich kanałach tv

Komentarz został ukrytyrozwiń
bms
  • bms
  • 16.03.2012 09:39

Białoruś. Chociaż nie jestem zbytnio za Kaczyńskim to widać że jest to eliminacja opozycji. I czym się różni PO od służb działających w komunie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
JAN NOWAK
  • JAN NOWAK
  • 16.03.2012 04:56

Adam Kraszewski Wczoraj 23:20

co ty synku pierdzielisz.
to JK chce stanąć przed Trybunałem,
JK to nie klub. Klub ma swoją wolną wolę
Powinno się ciebie pozbawić czynnego prawa wyborczego.
Bierne bym ci zostawił, bo skoro tacy "intelektualiści" jak Wałęsa i Bul-Komoroski
mogli zostać prezydętami to i ty możesz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam
  • Adam
  • 16.03.2012 01:55

Witam w Bialoruskiej---Polskiej Republice PO.

PO mialo komisje aby znalezc haki na PIS....coz nic nie znalezli.
Teraz chca J kaczynskiego postawic pod trybunalem ....ku***a w jakim kraju ja zyje czy komus sie cos nie pojebalo?

Platforma Obywatelska to jest banda jebnietych padalcow...kloaka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Anonimowość internetu sprawia,ze poziom komentarzy jest doprawdy niski.
Ale to szczegół.
Jeśli tak własnie jest,że JK chce stanąc przed Trybunałem, to w całym klubie PiS powinna obowiązywać dyscyplina partyjna, by poprzec wniosek PO. w przeciwnym wypadku słowa te są tyle samo warte ile to śniadanie zjedzone trzy dni temu

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomantg
  • tomantg
  • 15.03.2012 21:52

w tym kraju, każdy kto znajduje się w rządzie powinien stanąć przed Trybunałem Stanu - szczególnie pan premier. uczciwych zostałaby zaledwie garstka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
babcia Jadzia
  • babcia Jadzia
  • 15.03.2012 21:44

@@ Jadwiga Kowalczyk - ad Rem ,No NIe, Jacek ,-ono-itd... kiepsko ci idzie ta propaganda POwska ... zostałaś wyklikana na AMEN !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
lech1966
  • lech1966
  • 15.03.2012 21:26

Skoro P. Kaczynski chce przed Trybunał to dac mu mozliwosc wykazac ze ma czyste rece,,A jelli nie ma czystych to powinien odpowiadac jak kazdy inny obywatel tego chorego kraju. Dosc juz kłamania, oszustw i bezkarnosci na szczytach władzy. A jak sie zmieni ekipa rządząca to dac wtedy Tuska,,niech i jego i jego rząd oceni trybunał ...KONIEC Z BEZKARNOSCIA URZEDNIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!