Facebook Google+ Twitter

Kaczyński zaprasza premiera do debaty dotyczącej służby zdrowia

W debacie mieliby wziąć udział Jarosław Kaczyński, Donald Tusk i Bartosz Arłukowicz. Lider Prawa i Sprawiedliwości chce porozmawiać o służbie zdrowia. Od premiera oczekuje konkretów.

Jarosław Kaczyński zaprasza do debaty o służbie zdrowia. / Fot. By Aargambit Autor: Reporter Dziennik Internetowego http://lublin.com.pl (wydawca: AAR Gambit) (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/liJak podaje Dziennik, Jarosław Kaczyński w trakcie debaty chce omówić jak uniknąć zaniedbań, które mogą kosztować ludzkie życie. Według niego to niedopuszczalne, by nie było karetki, a także by lekarze nie wykonywali podstawowych badań. Są to zaniechania, które trzeba wyeliminować.

Do debaty zaproszony został premier Donald Tusk oraz minister zdrowia, Bartosz Arłukowicz. Zdaniem szefa PiS-u 7 kwietnia jest idealnym dniem na dyskusje, bowiem jest to Dzień Zdrowia. W trakcie debaty Kaczyński chciałby poruszyć temat rozwiązania problemu kolejek do lekarzy specjalistów. Jak podkreśla, trzy miesiące temu zaproponowano zmiany, które umożliwiłyby pozbycie się tego problemu.

Według Bolesława Piecha (PiS) podczas debaty powinny zostać omówione propozycje następcy Bartosza Arłukowicza, a także ustalone zmiany w leczeniu onkologicznych, które miałby wprowadzić rząd.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mądra odpowiedź rzeczniczki rządu , premier chętnie spotka się sam na sam z p Kaczyńskim. Prezes chce przyprowadzić sztab " ekspertów PiS " .
Kaczyński przed wyborami wyciąga tematy nie związane z Unią Europejską . Wrócił Smoleńsk , Ochrona Zdrowia ...i otwarty telewizor a w nim pogoda Francji , Islandii [ czysta dyskryminacja Polski ] oraz innych państw .Zapomniał ,że " otwieranie TV " to pilot i 300 kanałów .
Sztab wyborczy do PE źle doradza prezesowi .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.