Facebook Google+ Twitter

Kaczyński zaprasza "przyjaciół" z prawicy. Czeka ich bolesna pokuta?

Łukasz Warzecha skrytykował Jarosława Kaczyńskiego za jego list do przyjaciół z prawicy i ostrzegł tych polityków, którzy rozważają powrót do PiS, że najpierw czeka ich upokarzająca pokuta.

 / Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczRafał Ziemkiewicz w swoim ostatnim programie "Antysalonik" stwierdził, że spór pomiędzy PO oraz PSL to kolejny pomysł, na zogniskowanie zainteresowania opinii publicznej oraz odwrócenie uwagi od bieżących spraw: "Przecież i tak wszyscy wiemy, że w 2040 roku i tak nie będzie ZUS-u oraz emerytur" - zauważył Ziemkiewicz.

Z kolei Stanisław Janecki uznał tę sytuację za niebywałą i stwierdził, że chyba Polska jest jedynym krajem na świecie, w której media żyją wymianą zdań pomiędzy koalicjantami: "Kogo to obchodzi? Ci ludzie zostali wybrani po to, aby rządzić. Ich wymiana zdań nie ma większego znaczenia" - mówił były redaktor naczelny "Wprost".

Janecki ubolewa, że społeczeństwo polskie znowu daje się nabierać na propagandowe sztuczki Tuska. Wierzy, że jest jakiś spór merytoryczny pomiędzy koalicjantami, co jest całkowitą fikcją i co najgorsze zastanawia się nad sprawą, która jest kwestią dalekiej przyszłości, zamiast uporczywie myśleć nad tym, co może się stać jeszcze w tym roku.

Janeckiemu chodzi oczywiście o kondycję naszych finansów publicznych. Według Janusza Korwin-Mikkego, Polacy już w tym roku mogą poczuć na własnej skórze jej skutki. Z kolei Stanisław Michalkiewicz dodaje, że polska policja zakupiła urządzenia, które obezwładniają ludzi hałasem. Ponadto przypomina, że z inicjatywy prezydenta Bronisława Komorowskiego znowelizowana przepisy o stanach nadzwyczajnych. Wynika z tego, że PO przygotowuje się do tłumienia społecznego niezadowolenia, które może powstać w efekcie pogarszającej się sytuacji ekonomicznej państwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

puchacz
  • puchacz
  • 27.03.2012 17:00

własciwie jedyna partią prawicy jest PO... to typowa partia koncernów pracodawców firm z poglądami liberalnymi na gospodarke.. a PIS daleko na lewo jak przystało na partie lewicy razem ze związkami pracowników....z poglądami bardziej społecznymi na gospodarke i z nurtem antykomunistycznym{antyrosyjskim} religijnym i nacjonalistycznym{antyeuropejskość} a pośrodku PSL partia ludowa ,nie wiem czemu media ściemniaja pisząć ..kaczynski na prawicy{no chyba ze ..rydzyka..}

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 26.03.2012 14:38

Nie długo sądy, Tuska KonDonka zaproszą na przesłuchanie,nawet Bruksela mu nie pomoże - takich szmaciarzy dorwiemy nawet na końcu świata .....

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 26.03.2012 14:05

kim dzong kacz zaprasza przyjaciol z prawicy.a sa wogole jacys przyjaciele?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.