Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Złożymy wniosek o wotum nieufności dla rządu

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-07-21 21:49

W Olkuszu Jarosław Kaczyński powiedział, że jego partia jest przygotowana do ewentualnego przejęcia władzy.

 / Fot. Andrzej Hrechorowicz/PAPZ relacji serwisu Gazeta.pl ze spotkania z mieszkańcami Olkusza możemy dowiedzieć się, że PiS jest obecnie "jedyną realną partią opozycyjną" dlatego, że SLD i Ruch Palikota nie występują zdecydowanie przeciwko koalicji PO-PSL.

Prezes PiS stwierdził, że jego partia ma program, który m.in. zlikwiduje Narodowy Fundusz Zdrowia, dokona reformy szkolnictwa, podejmie walkę z korupcją i przestępczością. Reforma szkolnictwa ma polegać na likwidacji gimnazjów, powrocie do systemu 8-klasowej podstawówki i 4-letniego liceum. Dokładny plan w tej sprawie zostanie przedstawiony pod koniec sierpnia.

Jedyną drogą do zmian w Polsce jest wymiana rządu, chociażby na jakiś "techniczny". Obecna władza jest tak słaba, że nawet taki byłby lepszy - powiedział Jarosław Kaczyński. "Jesienią złożymy wniosek o wotum nieufności i każdy poseł, który będzie na nich głosował, będzie odpowiedzialny za te rządy, korupcję, długi, za rozwalenie wszystkich dziedzin życia, począwszy od kultury, a skończywszy na siłach zbrojnych" - dodał prezes PiS.

Jarosław Kaczyński już wielokrotnie apelował do Donalda Tuska o to, żeby ten podał się do dymisji i zszedł ze "sceny politycznej".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (47):

Sortuj komentarze:

daniel k
  • daniel k
  • 23.07.2012 19:21

Kaczyński opowiadał, jaka była dobra komuna w wyborach prezydenckich, w 2010 roku !

Komentarz został ukrytyrozwiń
angelika
  • angelika
  • 23.07.2012 14:28

Reforma szkolnictwa według Kaczyńskiego to powrót do PRL-u. Likwidacja gmnazjów i 8-kalsowe podstawówki. Miłość do komuny mu nie przeszła, bo tak naprawdę nigdy nie walczył z komuną !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 23.07.2012 13:00

Jaro Zbawiciel nie może wygrać z Tuskiem w normalnych wyborach to apeluje o dymisje,jest poprostu bezradny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ASK
  • ASK
  • 23.07.2012 12:26

Do "podsumowanie Dzisiaj 07:35"

Tacy właśnie "ludzie" jak Ty popierają PIS i są członkami PIS-u. Jest ich (was) niewielu i niewielka część społeczeństwa was popiera. Dlatego nigdy nie będziecie rządzić. Zdrowa część społeczeństwa na to nie pozwoli !

Komentarz został ukrytyrozwiń
stanisław
  • stanisław
  • 23.07.2012 09:44

Kaczyńskiemu już od dawna to nie grozi - żeby rządził !

Komentarz został ukrytyrozwiń
anka 69
  • anka 69
  • 23.07.2012 09:35

Mamy mądre społeczeństwo i dlatego Kaczyński może już na zawsze zapomnieć o rządzeniu !

Komentarz został ukrytyrozwiń
podsumowanie
  • podsumowanie
  • 23.07.2012 07:35

NAPISZĘ WAM 3 RAZY i pamiętajta !
Jakem chuj takem chuj ale lubie dużo gryzmolić.


Platforma Obywatelska sprawujaca w tym kraju wladze od 5 lat z woli Polakow(glosowalam za PO):
-najwieksza zbrodnia: przez caly czas opowiada nam klamliwie ze jestesmy zielona wyspa na morzu Europejskiego kryzysu i jako jedyni oparlismy sie kryzysowi...zapominala wspomniec ze jest to spowodowane POZYCZKA NA 1 BILION EURO co daje tak ogromne zadluzenie ktore bedziemy SPLACAC NASTEPNE 70 LAT MY PODATNICY !!!!! To samo zrobil Gierek wiecie? TAKIE ZADLUZENIE KRAJU PRZY JEDNOCZESNYM OKLAMYWANIU POLAKOW PROPAGANDA SUKCESU(nie prawdziwego bo z pozyczki do SPLACENIA) KWALIFIKUJE SIE POD TRYBUNAL STANU!!!
-afera tasmowa pokazuje najlepiej jak na wskros skorumpowany jest rzad PLATFORMY(chuba nikt juz obiekcji nie ma)
-przy tak ogromnym zadluzeniu kraju BEDZIEMY Z PEWNOSCIA ZARAZ DRUGA GRECJA I TO WINA PO
(pamietajcie ze PO to cala partia nie tylko Donald zeby nie bylo watpliwosci)
-polityka zagraniczna : Na umuwionym spotkaniu z Francoskim premierem i krajami grupy wyszechradzkiej Donal smiertelnie i bez powodu obrazil przywodcow tych panstw...bo oprowadzal Merkel po starowce gdanskiej zamiast sie z nimi spotkac.Skutek: Francja(najostzej) Czechy Bulgaria i Slovacja i Rumunia BOJKOTUJA wydobywanie gazu lupkowego w Polsce.-drugi podkladamy swinie Franci gdy kandydat na prezydenta Fracji teraz obecny prezydent chce sie z nami spotkac w celu wspolnych interesow...TUSK ODMAWIA SPOTKANIA Z NIM . Konflikt Francja-Niemcy nie jest naszym nie bylo potrzeby na sile obrazac Francji ktora chciala miec z nami interesy.Nie mamy z tego zadnej korzysci za to Francuzi bojkotuje wrzystkie nasze inicjatywy(tak samo Czechy ktore Donek wysmial gdy poprosily Merkel o pozyczke..nie mosial jej wyreczac to rowniez nie nasza sprawa
-sojusz grupy wyszechradzkiej ktory od upadku komuny budowalismy i mielismy w grupie przywodctwo...zniszczony z brakiem checi(z naszej strony) na odbudowe.Tak bojkotuja nasze inicjatywy lupkowe teraz.
-JESTESMY POLITYCZNYM POSMIEWISKIEM I NIKT SIE Z NAMI NIE LICZY ROBIMY(z wlasnej woli) ZA SATELITE NIEMIEC
-korzysci z tej ,,wspolpracy" polegajacej na podlizywaniu sie Merkel: ZADNE poniewaz Niemcy jak kazde inne panstwo wiedza ze polityka to realizowanie swojego interesu i nie polega na lubieniu badz nie lubieniu sie(to miedzy nacjami nie politykami) tak wiec roluja nas ile wlezie i mimo iz ladnie pisza o Donku w gazetkach niemieckich to nie przeszkadza im ta ,,przyjazn" w przeprowadzeniu np.rurociagu z pominieciem Polski ani w usunieciu obrazliwych kabaretow o Polakach(Marek Fic) o co nasze panstwo...nawet sie nie upomnialo. Smieja sie nam w twarz politycznie..bo sobie na to pozwalamy:))
-niemieckie firmy w polsce jak grzybki po deszczu sie rozrosly bo donus je wpuscil..a Polskie upadaja i bankrutuja i Donal wciaz nie rozumie dlaczego Merkel sie nie odwdziecza i wciaz nas olewa a wrecz hamuje...Donek zapomnial ze podlizywactwem nikt w polityce jeszcze nic nie zdzialal
-Gdy Donald Tusk pocalowal kanclez Merkel na szczycie UE UPOKORZONY ZOSTAL CALY KRAJ, TO BYLO POPROSTU PONIZENIE oczywiscie nikt nie traktuje nas powaznie po tym...jestesmy politycznym posmiewiskiem:)) nasjmniej powaznie traktuja nas..Niemcy(tylko w gazetach niemiecki Tusk jest sweet i super friendly)LOL
-NIE MIELISMY GORSZEGO RZADU ONI POPROSTU MUSZA ODEJSC.
-teraz polakom zyje sie lepiej a Tusk ze swoim wizerenkiem milego harcerzyka nigdy nie klamie ,dotrzymuje wrzystkich obietnic wyborczych i daleka mu korupcja! AKTOR IDEALNY
-reforma edukacyjna polegajaca na SKASOWANIU liceuw ogolnoksztalcacych bez pytania obywateli o zdanie...wedlug 90% Polakow najglupsza reforma edukacyjna z mozliwych.
-wojsko w stanie krytycznym
-niemcy autonomie slaska zrobic probuja(w necie luknijcie)za kadencji kaczego tez probowali ale ich pogonil...Tuskowi idzie to koslawo.(obym sie mylila tak to poprostu tetaz wyglada)JESLI DLA TEGO KRAJU WAZNIEJSZE OD GOSPODARKI JEST KTO CHODZI Z KRZYZEM

Komentarz został ukrytyrozwiń
podsumowanie:)
  • podsumowanie:)
  • 23.07.2012 02:29

Platforma Obywatelska sprawujaca w tym kraju wladze od 5 lat z woli Polakow(glosowalam za PO):
-najwieksza zbrodnia: przez caly czas opowiada nam klamliwie ze jestesmy zielona wyspa na morzu Europejskiego kryzysu i jako jedyni oparlismy sie kryzysowi...zapominala wspomniec ze jest to spowodowane POZYCZKA NA 1 BILION EURO co daje tak ogromne zadluzenie ktore bedziemy SPLACAC NASTEPNE 70 LAT MY PODATNICY !!!!! To samo zrobil Gierek wiecie? TAKIE ZADLUZENIE KRAJU PRZY JEDNOCZESNYM OKLAMYWANIU POLAKOW PROPAGANDA SUKCESU(nie prawdziwego bo z pozyczki do SPLACENIA) KWALIFIKUJE SIE POD TRYBUNAL STANU!!!
-afera tasmowa pokazuje najlepiej jak na wskros skorumpowany jest rzad PLATFORMY(chuba nikt juz obiekcji nie ma)
-przy tak ogromnym zadluzeniu kraju BEDZIEMY Z PEWNOSCIA ZARAZ DRUGA GRECJA I TO WINA PO
(pamietajcie ze PO to cala partia nie tylko Donald zeby nie bylo watpliwosci)
-polityka zagraniczna : Na umuwionym spotkaniu z Francoskim premierem i krajami grupy wyszechradzkiej Donal smiertelnie i bez powodu obrazil przywodcow tych panstw...bo oprowadzal Merkel po starowce gdanskiej zamiast sie z nimi spotkac.Skutek: Francja(najostzej) Czechy Bulgaria i Slovacja i Rumunia BOJKOTUJA wydobywanie gazu lupkowego w Polsce.-drugi podkladamy swinie Franci gdy kandydat na prezydenta Fracji teraz obecny prezydent chce sie z nami spotkac w celu wspolnych interesow...TUSK ODMAWIA SPOTKANIA Z NIM . Konflikt Francja-Niemcy nie jest naszym nie bylo potrzeby na sile obrazac Francji ktora chciala miec z nami interesy.Nie mamy z tego zadnej korzysci za to Francuzi bojkotuje wrzystkie nasze inicjatywy(tak samo Czechy ktore Donek wysmial gdy poprosily Merkel o pozyczke..nie mosial jej wyreczac to rowniez nie nasza sprawa
-sojusz grupy wyszechradzkiej ktory od upadku komuny budowalismy i mielismy w grupie przywodctwo...zniszczony z brakiem checi(z naszej strony) na odbudowe.Tak bojkotuja nasze inicjatywy lupkowe teraz.
-JESTESMY POLITYCZNYM POSMIEWISKIEM I NIKT SIE Z NAMI NIE LICZY ROBIMY(z wlasnej woli) ZA SATELITE NIEMIEC
-korzysci z tej ,,wspolpracy" polegajacej na podlizywaniu sie Merkel: ZADNE poniewaz Niemcy jak kazde inne panstwo wiedza ze polityka to realizowanie swojego interesu i nie polega na lubieniu badz nie lubieniu sie(to miedzy nacjami nie politykami) tak wiec roluja nas ile wlezie i mimo iz ladnie pisza o Donku w gazetkach niemieckich to nie przeszkadza im ta ,,przyjazn" w przeprowadzeniu np.rurociagu z pominieciem Polski ani w usunieciu obrazliwych kabaretow o Polakach(Marek Fic) o co nasze panstwo...nawet sie nie upomnialo. Smieja sie nam w twarz politycznie..bo sobie na to pozwalamy:))
-niemieckie firmy w polsce jak grzybki po deszczu sie rozrosly bo donus je wpuscil..a Polskie upadaja i bankrutuja i Donal wciaz nie rozumie dlaczego Merkel sie nie odwdziecza i wciaz nas olewa a wrecz hamuje...Donek zapomnial ze podlizywactwem nikt w polityce jeszcze nic nie zdzialal
-Gdy Donald Tusk pocalowal kanclez Merkel na szczycie UE UPOKORZONY ZOSTAL CALY KRAJ, TO BYLO POPROSTU PONIZENIE oczywiscie nikt nie traktuje nas powaznie po tym...jestesmy politycznym posmiewiskiem:)) nasjmniej powaznie traktuja nas..Niemcy(tylko w gazetach niemiecki Tusk jest sweet i super friendly)LOL
-NIE MIELISMY GORSZEGO RZADU ONI POPROSTU MUSZA ODEJSC.
-teraz polakom zyje sie lepiej a Tusk ze swoim wizerenkiem milego harcerzyka nigdy nie klamie ,dotrzymuje wrzystkich obietnic wyborczych i daleka mu korupcja! AKTOR IDEALNY
-reforma edukacyjna polegajaca na SKASOWANIU liceuw ogolnoksztalcacych bez pytania obywateli o zdanie...wedlug 90% Polakow najglupsza reforma edukacyjna z mozliwych.
-wojsko w stanie krytycznym
-niemcy autonomie slaska zrobic probuja(w necie luknijcie)za kadencji kaczego tez probowali ale ich pogonil...Tuskowi idzie to koslawo.(obym sie mylila tak to poprostu tetaz wyglada)JESLI DLA TEGO KRAJU WAZNIEJSZE OD GOSPODARKI JEST KTO CHODZI Z KRZYZEM A KTO BEZ TO RZECZYWISCIE MAMY TU CZARNOGROD.PO jest 5lat i jest to koszmar..jak wygra nas

Komentarz został ukrytyrozwiń
podsumowanie:)
  • podsumowanie:)
  • 23.07.2012 02:29

Platforma Obywatelska sprawujaca w tym kraju wladze od 5 lat z woli Polakow(glosowalam za PO):
-najwieksza zbrodnia: przez caly czas opowiada nam klamliwie ze jestesmy zielona wyspa na morzu Europejskiego kryzysu i jako jedyni oparlismy sie kryzysowi...zapominala wspomniec ze jest to spowodowane POZYCZKA NA 1 BILION EURO co daje tak ogromne zadluzenie ktore bedziemy SPLACAC NASTEPNE 70 LAT MY PODATNICY !!!!! To samo zrobil Gierek wiecie? TAKIE ZADLUZENIE KRAJU PRZY JEDNOCZESNYM OKLAMYWANIU POLAKOW PROPAGANDA SUKCESU(nie prawdziwego bo z pozyczki do SPLACENIA) KWALIFIKUJE SIE POD TRYBUNAL STANU!!!
-afera tasmowa pokazuje najlepiej jak na wskros skorumpowany jest rzad PLATFORMY(chuba nikt juz obiekcji nie ma)
-przy tak ogromnym zadluzeniu kraju BEDZIEMY Z PEWNOSCIA ZARAZ DRUGA GRECJA I TO WINA PO
(pamietajcie ze PO to cala partia nie tylko Donald zeby nie bylo watpliwosci)
-polityka zagraniczna : Na umuwionym spotkaniu z Francoskim premierem i krajami grupy wyszechradzkiej Donal smiertelnie i bez powodu obrazil przywodcow tych panstw...bo oprowadzal Merkel po starowce gdanskiej zamiast sie z nimi spotkac.Skutek: Francja(najostzej) Czechy Bulgaria i Slovacja i Rumunia BOJKOTUJA wydobywanie gazu lupkowego w Polsce.-drugi podkladamy swinie Franci gdy kandydat na prezydenta Fracji teraz obecny prezydent chce sie z nami spotkac w celu wspolnych interesow...TUSK ODMAWIA SPOTKANIA Z NIM . Konflikt Francja-Niemcy nie jest naszym nie bylo potrzeby na sile obrazac Francji ktora chciala miec z nami interesy.Nie mamy z tego zadnej korzysci za to Francuzi bojkotuje wrzystkie nasze inicjatywy(tak samo Czechy ktore Donek wysmial gdy poprosily Merkel o pozyczke..nie mosial jej wyreczac to rowniez nie nasza sprawa
-sojusz grupy wyszechradzkiej ktory od upadku komuny budowalismy i mielismy w grupie przywodctwo...zniszczony z brakiem checi(z naszej strony) na odbudowe.Tak bojkotuja nasze inicjatywy lupkowe teraz.
-JESTESMY POLITYCZNYM POSMIEWISKIEM I NIKT SIE Z NAMI NIE LICZY ROBIMY(z wlasnej woli) ZA SATELITE NIEMIEC
-korzysci z tej ,,wspolpracy" polegajacej na podlizywaniu sie Merkel: ZADNE poniewaz Niemcy jak kazde inne panstwo wiedza ze polityka to realizowanie swojego interesu i nie polega na lubieniu badz nie lubieniu sie(to miedzy nacjami nie politykami) tak wiec roluja nas ile wlezie i mimo iz ladnie pisza o Donku w gazetkach niemieckich to nie przeszkadza im ta ,,przyjazn" w przeprowadzeniu np.rurociagu z pominieciem Polski ani w usunieciu obrazliwych kabaretow o Polakach(Marek Fic) o co nasze panstwo...nawet sie nie upomnialo. Smieja sie nam w twarz politycznie..bo sobie na to pozwalamy:))
-niemieckie firmy w polsce jak grzybki po deszczu sie rozrosly bo donus je wpuscil..a Polskie upadaja i bankrutuja i Donal wciaz nie rozumie dlaczego Merkel sie nie odwdziecza i wciaz nas olewa a wrecz hamuje...Donek zapomnial ze podlizywactwem nikt w polityce jeszcze nic nie zdzialal
-Gdy Donald Tusk pocalowal kanclez Merkel na szczycie UE UPOKORZONY ZOSTAL CALY KRAJ, TO BYLO POPROSTU PONIZENIE oczywiscie nikt nie traktuje nas powaznie po tym...jestesmy politycznym posmiewiskiem:)) nasjmniej powaznie traktuja nas..Niemcy(tylko w gazetach niemiecki Tusk jest sweet i super friendly)LOL
-NIE MIELISMY GORSZEGO RZADU ONI POPROSTU MUSZA ODEJSC.
-teraz polakom zyje sie lepiej a Tusk ze swoim wizerenkiem milego harcerzyka nigdy nie klamie ,dotrzymuje wrzystkich obietnic wyborczych i daleka mu korupcja! AKTOR IDEALNY
-reforma edukacyjna polegajaca na SKASOWANIU liceuw ogolnoksztalcacych bez pytania obywateli o zdanie...wedlug 90% Polakow najglupsza reforma edukacyjna z mozliwych.
-wojsko w stanie krytycznym
-niemcy autonomie slaska zrobic probuja(w necie luknijcie)za kadencji kaczego tez probowali ale ich pogonil...Tuskowi idzie to koslawo.(obym sie mylila tak to poprostu tetaz wyglada)JESLI DLA TEGO KRAJU WAZNIEJSZE OD GOSPODARKI JEST KTO CHODZI Z KRZYZEM A KTO BEZ TO RZECZYWISCIE MAMY TU CZARNOGROD.PO jest 5lat i jest to koszmar..jak wygra nas

Komentarz został ukrytyrozwiń
frydek
  • frydek
  • 22.07.2012 23:57

Platformiarze. Witom wos ciule jak papież niemiec. Miło było, ale przyszła pora na odprawienie pokuty.