Facebook Google+ Twitter

Kaczyński: Zostali zdradzeni, to wiemy dzisiaj na pewno

"Zostali zdradzeni, to wiemy już dzisiaj na pewno" - od takich słów rozpoczął swoje przemówienie na Krakowskim Przedmieściu, Jarosław Kaczyński.

 / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiPrezes PiS, przypomniał swoje słowa sprzed roku, kiedy powiedział o ofiarach katastrofy smoleńskiej, że zostali zdradzeni o świcie. Kaczyński dodał, że działania rządu w sprawie tej tragedii są haniebne.

W innych dziedzinach również jest katastrofalnie według prezesa PiS: wyprzedano majątek narodowy, polityka zagraniczna jest tak prowadzona, że nikt się z Polską nie liczy.

Są też dobre strony - zauważył Kaczyński. Lider PiS miał tutaj na myśli inicjatywy powstałe po tragedii w Smoleńsku, które zmierzają do wyjaśnienia prawdy o katastrofie (Solidarni 2010, kluby Gazety Polskiej itp.) W ocenie Kaczyńskiego tworzą one drugi obieg i już teraz budują IV RP. Tutaj podziękował w szczególności ojcu Rydzykowi i "Gazecie Polskiej".

Kaczyński potwierdził przewidywania niechętnych mu komentatorów, którzy stwierdzili, iż dzisiejszą rocznicę prezes PiS wykorzysta do rozgrywki politycznej z Solidarną Polską. Kaczyński mówił o konieczności jedności prawicy - "bo tylko, wtedy przyjdzie zwycięstwo". Wspomniał również o konieczności odpowiedniej oceny tych, którzy tą jedność rozbijają.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

pinokio
 • pinokio
 • 11.04.2012 22:05

p.kaczynski ,a jawiem ,z z panem co nie tak.

Komentarz został ukrytyrozwiń
katolik prak.....
 • katolik prak.....
 • 11.04.2012 12:49

Naszymi wojenkami cieszą się sąsiedzi .Robią interesy między sobą ,jak Rosja Francja Niemcy i inni.Te wojenki nas osłabiają.Im bardziej się kłócimy tym bardziej i lepiej interesy sąsiadów kwitną.WSTYD a tyle u nas katolików Pytanie czy prawdziwych katolików.Jak widzę tych tzw.prawdziwych katolików to..................WSTYD

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby tak bezstronnie spojrzeć na sprawę? Jaki sposób był dochodzenia do prawdy i obowiązki rządu w tym względzie?! To jest dopiero żenujące! I na dokładkę są tutaj dwie alternatywy.

1/ Zamach przy pomocy elektroniki i pokazywaniu na aparaturze błędnych wskazań. W tej broni Rosjanie są mocarstwem na świecie. Tą metodą Amerykanie stracili 127 maszyn bojowych.

2/ Samolot po remoncie. Zainstalowane urządzenia przechwytujące sterowanie i odprowadzony na drugie lotnisko. Cała grupa ludzi znających najskrytsze tajemnice państwowe. Drugi samolot tego samego typu jest zaopatrzony w aparaturę samosterującą a wzięty ze złomowiska, taki, żeby tylko doleciał do Smoleńska. Nafaszerowano go mięsem sklonowanych urzędników państwowych na wiele lat wcześniej a agentów maja w Polsce w bród. I tutaj bardziej pasuje motyw wstrzymywania się od zwrotu złomu smoleńskiego samolotu. A więc druga wersja to porwanie i przechwycenie ogromnego zasobu informacji.

Samo to w jaki sposób rząd załatwiał tą sprawę każe domniemywać jaki potencjał rosyjskich agentów jest w Polsce. Jesteśmy po uszy uzależnieni od Rosji. Dlatego mogą sobie pozwolić, że biorą od nas 10% więcej za nośniki energii, niż najdrożej płacące za te surowce inne państwo europejskie. I to jest granda w biały dzień! Co chcą, to z nami robią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan prezes nie jest "ciemniakiem"/a tym bardziej idiotą/ i sam doskonale wie, że żadnego zamachu nie było. Głosi oficjalnie co innego, ze względu na spodziewane profity polityczne/ ciemny lud to przecież kupi/ Nie darmo jest wybitnie obłudnym i cynicznym graczem politycznym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
 • max
 • 10.04.2012 22:56

Tchórze i szczury nami rządzą ! Szmaciarstwo ma niewiele czasu ,by się spakować i wyjechać do Fjutina bez prawa powrotu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciotas paliduptus kot
 • ciotas paliduptus kot
 • 10.04.2012 21:28

@jacek-razem z tobą ,bo ty tam leżysz po palikotówce śmieciu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek
 • Jacek
 • 10.04.2012 21:18

Mam nadzieję ,że do rana posprzątają Krakowskie Przedmieście !

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
 • kutas
 • 10.04.2012 20:06

lata biegna.minela druga rocznica za rok trzecia.trzecia RP ma sie dobrze widac to na kazdym kroku rzad radzi sobie z kryzysem a prezydent czuwa nad wszystkim.czwarta RP byla nie byla w polsce na pewno nie bedzie .sw jaro zbawiciel vel kilkstejn objecal budowac ja w swojej ojczyznie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karina
 • Karina
 • 10.04.2012 18:42

Tak to prawda - trzeba budować IV RP i pozbawić władzy ten rząd bez kręgosłupa.Rząd skundlony ,rząd skorumpowany,rząd antypolski. Rząd który boi się patriotów ,jak mawiał Jan Pietrzak. Rząd bez jaj i zasad moralnych!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
 • Mirek K
 • 10.04.2012 18:37

W zdradę wierzy połowa Polaków, nawet Ci co zdradzili tylko boją się przyznać do zdrady!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.