Facebook Google+ Twitter

Kaddafi będzie miał dziecko?

Muammar al-Kaddafi poza krwawym tłumieniem wojny domowej w Libii zajmie się również niedługo praniem dziecięcych pieluszek. "Najbliższa lekarka dyktatora Hałyna Kołotnicka jest w ciąży" - podają rosyjskie media.

Kaddafi z dzieckiem,1976 / Fot. Olof von Randow,GNU 1.2,http://de.wikipedia.org/w/index.php?title=Datei:Gaddafi_1976.jpg&filetimestamp=20070831121403Kaddafi, który od kilku tygodni topi we krwi wojnę domową w Libii, zostanie ojcem. Jak informuje "Komsomolskaja Prawda", powołując się na zaufanych informatorów, Hałyna Kołotnycka, najbliższa lekarka dyktatora, najbliższa kobieta despoty, jest w ciąży. Tę informację potwierdził także reporter wojenny Władysław Wołoszyn, który wracał z Kołotnycką na Ukrainę w ramach ewakuacji.

Doskonale wiadomo, że Kołotnycka konsekwentnie unika wszelkiego kontaktu z mediami. Nie jest tajemnicą również, że lekarka wróciła na Ukrainę na krótko. "Muammar za kilka miesięcy zwycięży, a ja wrócę do Libii" - mówiła. Czyżby przyczyną tego pośpiechu jest ciąża?

Jak uwieść Kaddafiego? Historia jednej pielęgniarki

Przypomnijmy, Hałyna Kołotnycka pracowała u boku dyktatora osiem lat. Była ceniona i uwielbiana przez Kaddafiego. Wszystkie wizyty zagraniczne oraz przyjęcia delegacji nie odbywały się bez jej obecności na drugim planie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

e
  • e
  • 12.04.2011 18:56

Kurde ,kiedy on urodzi!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.