Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28578 miejsce

Kadry ze świata - wystawa charytatywna w Wilanowie

28 kwietnia grupa podróżników z całej Polski wraz z Weare.pl organizuje galę podróżniczo–fotograficzną połączoną z aukcją charytatywną.

Antalya - Pejzaż / Fot. Sylwester NowakPomysłodawcy wystawy poznali się w konkursie „Praca marzeń”, w którym rywalizowali o etat testera destynacji wakacyjnych. Teraz zjednoczeni szlachetną ideą tworzą wspólny projekt. 28 kwietnia grupa podróżników z całej Polski wraz z Weare.pl organizuje galę podróżniczo–fotograficzną połączoną z aukcją charytatywną.

Antalya - Wodospad / Fot. Sylwester NowakPochodzą z różnych stron Polski, jednak łączą ich wspólne pasje: podróżowanie i fotografowanie, a także chęć pomocy chorym dzieciom. Razem zwiedzili cały świat, a efektem tych wyjazdów stały się przepiękne kadry z Afryki, Azji, Australii, Europu i obu Ameryk. Każdy z uczestników projektu bezpłatnie przekazał 5 swoich zdjęć na galę podróżniczo–fotograficzną, która odbędzie się w Oranżerii Pałacu w Wilanowie. Profesjonalne jury wybierze 100 zdjęć, spośród których 15 zostanie zaprezentowanych podczas aukcji kończącej galę. Całkowity dochód ze sprzedaży zdjęć zostanie przekazany Fundacji Marka Kamińskiego, która zorganizuje wyjazd dla swoich podopiecznych.

Antalya - Wybrzeże / Fot. Sylwester NowakMieszkańcy Warszawy i nie tylko będą mogli obejrzeć tę wystawę w dniach 29 kwietnia - 8 maja w wilanowskiej Oranżerii.

Antalya - Widok z brzegu / Fot. Sylwester NowakWszystkie zgłoszone zdjęcia można zobaczyć na stronie Facebook wpisując w wyszukiwarce hasło: „Kadry ze świata” lub na stronie Weare.pl. Jeśli wystawa osiągnie zamierzony cel, prawdopodobnie zostanie zaprezentowana również w innych miastach. Grupa pracuje wytrwale, bo cel jest jeden: pomóc jak największej liczbie dzieci. Czy tak się stanie? Wszystko będzie zależało od popularności gali i hojności biorących udział w aukcji.

Czytaj też: Mieszkańcy Bińcza walczą o życie Ani! Relacja z przygotowań do aukcji charytatywnej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.