Facebook Google+ Twitter

KAFOS: "Młodzi-starsi - etyczny wymiar sektora pozarządowego"

Spotkali się w Istebnej. Dinozaury i Młode Wilki. Najmłodszy miał 26 lat, najstarszy - 77! Łączyła ich działalność w organizacjach społecznych albo pozarządowych, jak niezbyt fortunnie przyjęło się mówić.

 / Fot. Adam K. Podgórski31 osób uczestniczyło w miniony weekend w Istebnej, w zajęciach zorganizowanych przez Śląskie Forum Organizacji Pozarządowych KAFOS.

 / Fot. Adam K. PodgórskiZapoczątkował je warsztat outdoorowy „Dinozaur też człowiek”, a w nim turnieje sportowe oraz: warsztat fotograficzny prowadzony przez Annę Krusiec, malowanie filiżanek pod okiem Anny Kruczek, toczenie naszyjników z filcu pod instruktażem Iwony Płatek i wykonanie kwiatów z papieru, według wskazówek Joanny Miodek.

 / Fot. Adam K. PodgórskiKolejnego dnia realizowano w grupach zajęcia pod hasłem „Dinozaury i młode wilki”. Próbowano udzielić odpowiedzi na pytania: Dlaczego działam w organizacji? Jakie są moje motywacje? Co mi daje ta aktywność?

 / Fot. Adam K. PodgórskiZ kolei podczas panelu dyskusyjnego pod nazwą „Jest dobrze ale mogłoby być lepiej...”, zastanawiano się nad codziennymi problemami w działalności organizacji pozarządowych. Rozważano m.in. kwestie: Co robić, gdy brakuje pieniędzy? Co robić, gdy brakuje ludzi do pracy? Pracujemy sami, czy we współpracy z innymi? Co zrobić, aby dobrze współpracować z samorządem?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.