Facebook Google+ Twitter

Kajdanki erotyczne były przebojem licytacji na poczcie w Koluszkach

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2008-12-10 08:56

Przebojem ostatniej w tym roku licytacji w oddziale przesyłek niedoręczalnych na koluszkowskiej poczcie okazały się... erotyczne kajdanki. Kilkanaście sztuk tych gadżetów znalazło nabywców już pierwszego dnia.

Obszyte kolorowym futerkiem frywolne akcesoria wyceniano na 2-4 zł. W trakcie aukcji cena często osiągała jednak 20 złotych. Pod młotek pocztowców trafi w tym tygodniu zawartość z około 2,5 tysiąca przesyłek.

Odbywające się co kwartał licytacje mają już swoje grono zagorzałych zwolenników, polujących na handlowe okazje. Tym razem, z racji zbliżających się świąt, kilkunastoosobowe grono bywalców powiększyło się do około 70 osób. Większość ma nadzieję wylicytować tam za niewielkie pieniądze atrakcyjne artykuły na prezenty dla bliskich. Wczoraj i przedwczoraj obok gadżetów erotycznych największą popularnością cieszyły się markowe kosmetyki. Wyceniony na 20 zł zestaw kremów przeciwzmarszczkowych do twarzy po zaciętej licytacji poszedł ostatecznie za 120 zł. Nabywca był jednak zachwycony, gdyż w sklepie (jak stwierdził) za te same kosmetyki musiałby zapłacić prawie trzy razy tyle.

Cały artykuł przeczytasz na stronach express.lodz.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.