Facebook Google+ Twitter

Kalendarz artystyczny "Don Kichotki" i "Warszawskiego Nikifora"

Poniższy wykaz całorocznych planów artystycznych Natalii Pietrzak Krauss ps. "Don Kichotka" oraz Marka Kraussa ps. "Warszawski Nikifor" jest chwilowo nieaktualny z powodu choroby artysty malarza.

Cykl "Winda". Obraz pt. "Raj" z wierszem poetki "Don Kichotki" / Fot. Marek KraussOd 17 stycznia 2012 roku zapraszamy do Ośrodka Kultury w Łajskach, gdzie poprowadzimy całą serię lekcji dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie zimowe w mieście.

20 stycznia 2012 roku w legionowskim Ratuszu odbędzie się pierwsza wspólna
wystawa pt. "Winda". Będzie to pierwsza tego typu impreza w historii twórczości "Warszawskiego Nikifora", który cały dochód ze sprzedaży obrazów przeznaczy na fundację "Promień Słońca".

W połowie lutego 2012 roku odbędzie się wspólna wystawa pt. "Grubasy" w Teatrze "Rampa" na Targówku w Warszawie. Dochód ze sprzedaży obrazów idzie na zakup specjalnego wózka inwalidzkiego dla sparaliżowanej poetki "Don Kichotki".

17 marca 2012 roku w Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbędzie się wspólna wystawa pt. "Dziewczynka". Podczas imprezy będzie miała miejsce również prelekcja nt. wierszy "Don Kichotki".

20 kwietnia 2012 roku zapraszamy na wspólną wystawę pt. "Szary Dzień", która odbędzie wspólnie z dyskusją nad wierszami "Don Kichotki". Miejsce: Ośrodek Kultury w Aninie.

13 maja 2012 bierzemy udział w plenerze pt. "Sady Teodorówka" na terenie prywatnie posiadłości Teodorówka koło Grójca. Impreza ta odbędzie się na zaproszenie dyrektora teatru "Rampa" na Targówku w Warszawie.

połowie czerwca 2012 roku , Odbędzie się wystawa wspólna wystawa pt " żyrandole " w domu towarowym " Jupiter Centrum " w Warszawie

14 lipca 2012 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Łajskach na pierwszą zbiorową wystawę zorganizowaną przez "Warszawskiego Nikifora" oraz przez "Don Kichotkę" - tytuł imprezy to "Sztuka uzdrawia duszę". Impreza ma na celu nieść pomoc osobom, które nie wierzą we własne siły.

W połowie sierpnia 2012 roku, na zaproszenie Leona Palese, w Czubajowiznie koło Wołomina, bierzemy udział w plenerze artystycznym. Pt " Garaż "

W połowie września 2012 roku w kinie "Kultura" w Wołominie odbędzie się wspólna wystawa pt. " Kino Objazdowe " .

27 października 2012 roku odbędzie się specjalna wspólna wystawa pt. "Kamienica" - na terenie Ośrodka Kultury w Ząbkach koło warszawy. Dochód ze sprzedaży obrazów przekazany zostanie na fundację "And I am up", która wspiera dzieci z zespołem Downa.

W połowie listopada 2012 roku będzie miało miejsce zakończenie międzynarodowego konkursu literackiego pt. "Niepełnosprawni w oczach świata" zorganizowanego przez znaną poetkę "Don Kichotkę". Zakończenie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie.

W grudniu 2012 roku odbędzie się wspólna wystawa pt. "Łózko" w Muzeum Iwaszkiewicza w Stawisku koło Pruszkowa.

Poza tym - w planie , ale nie potwierdzone - wspólne wystawy w: Krynicy Zdrój, Radomiu, Olsztynie, Pułtusku, Wrocławiu i wielu innych miastach!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.