Facebook Google+ Twitter

"Kalendarz kryminalny" - cały rok z kryminałem

"Kalendarz kryminalny" to kompendium wiedzy o kryminałach i ich autorach, z którymi można spędzić najbliższy rok szkolny.

okładka / Fot. wydawnictwo EMGKażdy miłośnik literatury kryminalnej zastanawia się, kiedy i gdzie urodził się jego ulubiony autor oraz kiedy zadebiutował czy napisał swoją najważniejszą książkę. Czytelnik może zastanawiać się także, kiedy było pierwsze wydanie powieści należącej do klasyki kryminałów, np. Agathy Christie czy Arthura Conana Doyle'a. Teraz nie trzeba zadawać sobie trudu z szukaniem, wystarczy zajrzeć do "Kalendarza kryminalnego".

"Kalendarz kryminalny" to kompendium wiedzy o kryminałach i ich autorach, z którymi można spędzić najbliższy rok szkolny - od września 2016 do sierpnia 2017. W publikacji zamieszczono informacje o ponad 700 pisarzach, reżyserach i aktorach oraz prawie 100 najważniejszych ekranizacjach powieści kryminalnych.

Warto wspomnieć, że kalendarz zawiera nie tylko daty urodzin i śmierci pisarzy oraz daty powstania powieści czy filmów, lecz także fakty i ciekawostki na ich temat. To literatura kryminalna w pigułce.

kartka z kalendarza / Fot. wydawnictwo EMGKalendarz jest bardzo pomysłowy i systematyzuje wiedzę o ulubionych autorach i powieściach, a także filmach. To niezbędnik każdego fana kryminałów, powieści sensacyjnych i thrillerów. Już nie trzeba sprawdzać w Internecie, kiedy urodził się pisarz albo kiedy powstała dana książkach. Wszystko jest w kalendarzu, przypisane do konkretnej daty. Jest tam także miejsce na notatki.

Od teraz można wysłać kartkę urodzinową do ulubionego pisarza albo uczcić premierę debiutanckiej książki królowej kryminału. Polecam ten kalendarz miłośnikom powieści kryminalnych, powieści sensacyjnych i thrillerów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tego nie wiem ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

podoba mi się ten pomysł ale dlaczego wzięto pod uwagę rok szkolny a nie kalendarzowy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.