Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22423 miejsce

Kalendarz na 2013 rok. Sprawdź dni wolne od pracy

Wiadomości24.pl wzięły pod lupę kalendarz na 2013 rok. Czeka nas 114 dni wolnych od pracy. Odpowiednie wykorzystanie urlopu, pozwoli nam przedłużyć sobie wolne. Takich okazji będzie kilka.

W bieżącym roku czeka nas 114 dni wolnych od pracy. / Fot. Mariusz Michalak Nowy Rok powitał nas długim weekendem. Ci, którzy wzięli wolne w Sylwestra, mogą cieszyć się czterodniowym odpoczynkiem. Tradycyjnie trzy dni wolnego przypada na Wielkanoc, którą w tym roku będziemy obchodzić 31 marca. Kolejna okazja do dłuższego odpoczynku pojawi się na przełomie kwietnia i maja. Święto Pracy i święto Konstytucji 3 Maja wypadają w środę i w piątek. Oznacza to, że jeżeli weźmiemy wolne 29 i 30 kwietnia (poniedziałek, wtorek) oraz 2 maja (czwartek), będziemy mogli odpoczywać, aż przez 9 dni.

W związku z Bożym Ciałem, jeśli weźmiemy wolny piątek 31 maja, to możemy odpoczywać aż do 2 czerwca. Następny dłuższy weekend możemy zaplanować w sierpniu. Święto Wniebowstąpienia wypada w czwartek. Mając wolny piątek, możemy odpoczywać przez cztery dni.

Jeśli jesienią posiadamy jeszcze zaległy urlop, możemy zagospodarować go tak, aby leniuchować przez 11 dni. Dzień Wszystkich Świętych
przypada w piątek, a Święto Niepodległości w poniedziałek. Wykorzystując 5 dni urlopu, zyskamy aż 11 dni wolnego. Kumulacja czeka nas także na tegoroczne Boże Narodzenie, które wypada w środę. Przy jednym dniu urlopu, zyskujemy pięć dni wolnego. Jeśli urlop weźmiemy w poniedziałek i wtorek, wolnym możemy się cieszyć przez 8 dni do Nowego Roku.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

114 dni wolnych od pracy...
A jak przyjdzie co do czego, będziemy narzekać na kryzys. Chore.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.