Facebook Google+ Twitter

Kalesony Adama Fidusiewicza ponownie w konkursie blogerskim

Miło nam poinformować wszystkich, że bloger i aktor Adam Fidusiewicz zgodził się zgłosić swój blog do konkursu Wiadomości24.pl. W zeszłym roku Mroczne Kalesony zajęły drugie miejsce w kategorii Kultura i media. Jak będzie w tym roku?

Adam Fidusiewicz / Fot. PolskapresseMroczne Kalesony to blog Adama Fidusiewicza, aktora znanego m.in. z filmu "W pustyni i w puszczy" oraz serialu "Na Wspólnej" emitowanego w telewizji TVN.

Swojego bloga Adam prowadzi od 2004 roku. W poprzedniej edycji naszego konkursu blogerskiego Mroczne Kalesony zajęły drugie miejsce w kategorii "Kultura i media". Krótką rozmowę z aktorem, w której rozmawialiśmy o blogowaniu możecie zobaczyć w TYM MATERIALE.

Cieszymy się, że autor "Kalesonów" zgodził się po raz drugi wziąć udział w naszym konkursie. Mamy nadzieję, że o ile starczy sił nam i Adamowi, spotkamy się także za rok, w 5. edycji naszego konkursu :) Blog Mroczne Kalesony został zgłoszony do kategorii "Życie". Czy w tym roku zdobędzie poparcie internautów? Zobaczymy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.