Facebook Google+ Twitter

Kalisz dla W24: Namawiam Napieralskiego do merytorycznego przekazu

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-09-21 19:15

Ryszard Kalisz, były minister spraw wewnętrznych i administracji był gościem "Podwieczorku z W24". Pytaliśmy go między innymi o kampanię wyborczą.

 / Fot. Filip Chochół W24Ryszard Kalisz zapytany o to, czy odpowiada mu sposób prowadzenia kampanii wyborczej przez Grzegorza Napieralskiego odpowiedział, że wolałby, aby skupiano się na programie niż na PR. - Trzeba wiedzieć, że najpierw musi być koń, a za nim musi być wóz - powiedział Kalisz. - Coś musi ciągnąć zainteresowanie wyborców i to coś musi być ugruntowane. Dlatego ja prowadzę swoją kampanię merytorycznie.

Były minister komentując kampanię SLD stwierdził, że ludzie w Polsce są dzisiaj zmęczeni powielaniem stereotypów, "socjotechniczną cyniczną kampanią" ze strony Platformy Obywatelskiej i PiS. - Wyborcy potrzebują czegoś, co ich zainspiruje, programu, wizji, jak ta Polska będzie wyglądała za 10 lat. W ten sposób ta kampania powinna być prowadzona i jest prowadzona - powiedział poseł. Dodał również, że namawia Grzegorza Napieralskiego do skupienia się na merytorycznym przekazie.

Zobacz video: Kalisz o PO i PiS: prowadzą cyniczną kampanię wyborczą


Kalisz nie chciał przyznać czy Grzegorz Napieralski będzie zagrożony jako lider partii, jeśli sposób prowadzenia kampanii nie pozwoli na uzyskanie odpowiedniego wyniku w wyborach. - Dzisiaj rozważamy jedną jedyną opcję, aby jak najlepiej wypaść w tych wyborach. Nie koncentrujemy się na tym, co będzie po 9 października tylko na jak najlepszym

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.wyniku wyborczym
- podsumował.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.