Facebook Google+ Twitter

Kalisz. Groził bronią i żądał papierosów

W czwartek, 5 sierpnia 2010 roku, w Kaliszu nietrzeźwy mężczyzna z pistoletem w ręku groził dwóm mężczyznom. Chciał zabrać im papierosy.

pistolet / Fot. http://www.wielkopolska.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5172&Itemid=77Około godz. 16 zgłoszono zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Przy dworcu PKP dwaj mężczyźni w wieku 32 i 28 lat zostali zaatakowani przez nieznanego sprawcę, który groził im pistoletem, chciał od nich dwa papierosy.

Sprawca schwytany

Zaraz po zgłoszeniu przestępstwa na miejsce stawili się funkcjonariusze policji, którym udało się znaleźć sprawcę, który nie zdążył jeszcze opuścić okolicy. Pomocny był rysopis podany przez pokrzywdzonych. Sprawcą okazał się 51-letni mężczyzna w stanie nietrzeźwości. Posługiwał się pistoletem gazowym, który został mu natychmiast odebrany przez policjantów.

Na komisariacie okazało się, że napastnik miał ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Grozi mu kara minimum 3 lata pozbawienia wolności, również ze względu na to, że był już wcześniej notowany m.in. za rozboje, wymuszenia, pobicia i kradzieże.

źródło: wielkopolska.policja.gov.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.