Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22159 miejsce

Kalisz o PO i PiS: prowadzą cyniczną kampanię wyborczą

Współautorzy: Filip Chochół

- Ludzie w Polsce są zmęczeni powielaniem stereotypów. Potrzebują czegoś, co ich zainspiruje - mówił poseł SLD Ryszard Kalisz. O kampanii wyborczej, o Grzegorzu Napieralskim oraz programie SLD rozmawiał z nami w "Podwieczorku z W24".

 / Fot. Filip ChochółW Podwieczorku z W24 gościliśmy posła Sojuszu Lewicy Demokratycznej Ryszarda Kalisza.

Nasz gość odpowiadał na pytania, które zadaliście przed programem. W rozmowie z Łukaszem Brzezickim poseł Kalisz opowiedział o swoich kontaktach z przewodniczącym partii Grzegorzem Napieralskim, wytłumaczył cele Sojuszu w zbliżających się wyborach oraz odniósł się do najnowszych spotów telewizyjnych PO i PiS.

Zobacz też: Palikot dla W24: Kalisz szantażował Napieralskiego "jedynką" na mojej liście
Ryszard Kalisz przyznał, że wierzy w dobry wynik Sojuszu Lewicy Demokratycznej w zbliżających się wyborach.

Obejrzałeś już:
Część 1: Kalisz w Podwieczorku z W24: Palikot jest fałszerzem

Pozostały do obejrzenia:
Część 2: Ryszard Kalisz o planach SLD: wypowiedzenie konkordatu byłoby błędem
Część 3: Ryszard Kalisz dla W24: Palikot jest fałszerzem, a jego partia to one-man show
Część 4: Ryszard Kalisz o "aniołkach Kaczyńskiego": one tylko ładnie wyglądająDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

mnb
  • mnb
  • 21.09.2011 23:08

WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ..DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,aferzyści,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- piszą;POligłupy poza sejmem-ĆPUN?-Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO- pierwszy skandalista PR,kłamca,hipokryta,cynik,... Premier walczy z kibolami,zamyka stadiony-sam podejmował decyzję o REPRESJACH i ich karaniu,a winą obarcza opozycję w internecie-totalna HIPOKRYZJA!!!
klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ..-jak za stanu wojennego?
TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-cobędzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU.

Tylko międzynarodowa komisja może wyjaśnić tragedię SMOLEŃSKĄ-duże zaniedbania premiera ,rządu, ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.