Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22188 miejsce

"Kamasutra" - nauka rozkoszy

Podręcznik o sztuce życia, w którym seks jest najwyższą formą przyjemności a ta natomiast jest esencją udanego życia został zaprezentowany w Teatrze na Woli.

Scena / Fot. Teatr na WoliPiękna sypialnia, muzyka na żywo i znana obsada aktorska ( Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jeżewska, Maria Dejmek, Zdzisław Wardejn, Kamil Siegmund / Piotr Stramowski, Marcin Sitek) udziela nam nauki sztuki życia.
Nauki o najwyższej formie przyjemności zaczynają się od podziału kobiet :na dziewice, miłośnice i kurtyzany i mężczyzn: na nauczycieli, mieszczan i przyjaciół. Ich charakterystyka prowadzi widzów przez bardziej głębsze ich poznanie tj. rodzaje pocałunków, pieszczot i pozycje zespolenia jakie preferują. Najbardziej zaskakująca i „ bez wytchnienia” jest recytacja 63 sztuk pomocniczych w uwodzeniu ( gratuluję dziewicy) dla mnie- nie do zapamiętania.
Sztuka niestety została przeze mnie odebrana jako lekcja seksualności dla osób, których ten temat zawstydza. Aktorzy pięknie recytują , mało pokazują, momentami nudzą, czasami rozśmieszają i całe szczęście sztuka trwa tylko 90 minut ( bez przerwy). Niestety oczekiwania widzów na namiętność i " rozkosz" jaką powinna przynieść sztuka o takim tytule, filozoficznie została potraktowana.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Kamasutra


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.