Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21383 miejsce

Kamasutra w konstanckiej mennicy [Zdjęcia]

Kryzys Euro w Europie, spowodował iż zacząłem szukać wartości bardziej trwałych, ogólnoludzkich, komunikatywnych, związanych z pięknem ciała. Dostarcza nam ich kamasutra. Ostatnio udostępniono mi jednostkę monetarną kamasutry.

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Udostępniam także - przy okazji "Kamasutry", przykłady rysunków własnych, wykonane w gwaszu, o podobnym profilu wartości artystycznych. Fot. Andrzej Szelbracikowski
Udostępniam także - przy okazji "Kamasutry", przykłady rysunków własnych, wykonane w gwaszu, o podobnym profilu wartości artystycznych. Fot. Andrzej Szelbracikowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Dobrze jest wpaść czasem do swoich "starych" galerii... skoro gości tak niewiele. I porównać to...jak TO ( z dużej litery oczywiście, Panie dziennikarzu :)) się ma, do aktualnej sytuacji "seksualno - politycznej " w Kraju nad Wisłą: - Doda, skazana przez sąd w stolicy za obrazę uczuć ( jeżeli ten ktoś, kto wniósł pozew w ogóle takowe posiada! W co raczę wątpić.)

Figurski i Wojewódzki usunięci za co prawda niezbyt mądre, ale przecież to SATYRA - Panowie i Panie Obrażalscywypowiedzi na Antenie ZETKA. Tak, Kamasutra zamiast biblii przydałaby się bardzo i dzisiaj! Może TO poruszyłoby Serca Magnatów na Ukrainie i w imię... Tolerancji i Wolności dla Wszystkich Ludzi, uwolniliby z dybów więziennych Julię TYMOSCHENKO, co bardzo życzę...wszystkim Obrażalskim! Andrzej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co tu jest "niedopowiedziane" Yvetto :)) ? Z jednej strony jest Wielka Tradycja KAMASUTRY: Indyjska, Japońska, Chińska, Azjatycka... Z drugiej Mennica europejska, której w gruncie rzeczy jest obojętne...:- czy idzie tu o Tę tradycję erotyczno - małżeńską dla Par Młodych! czy też o...Głowy Watykańskie ;))

Komercja i bizness się liczy w Europie! Dla mnie, jako dla Miłośnika Tradycji Kamasutry, jest to już zbyt komercyjne.. z tymi monetami kardynałów głów z Watykanu. Dlatego dalszych podobizn monet tej mennicy z Konstanz umieszczał tu nie będę. Chyba że sama Yvetto zamówisz w Konstanz am Bodensee w Niemczech którąś z nich. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyjatkowa ta relacja.. Wiele tematow niedopowiedzianych. Dziekujemy Andrzejku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Nieprzeterminowany"... jak miłość, lub przygotowanie do..."związku małżeńskiego". Wg. długich na kilka metrów malarskich płócień chińskich lub japońskich, które oglądałem w "Erotik Museum" w Hamburgu. Tak, co kraj to obyczaj! Dziękuję za komentarz Isabello i życzę miłego słonecznego Weekendu :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

To wielka ciekawostka ta moneta. O Kamasutrze juz tomy napisano i myślę że ten temat jest zawsze aktualny. Tak zwany temat "nieprzeterminowany".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Yvetto! Mimo wszystko należy uważać: otrzymałem drugą Monetę ze scenką z KAMASUTRY, ale już po znacznie wyższej cenie. - Biedni Grecy: na takie "tricki" zachodniej wolności niestety nie byli przygotowani! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moneta to wielka wartość, a Kamasutra to wdzięczny temat do tak bogatej galerii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redakcja link mocno okroiła określenia w temacie, sprowadzając galerię wybitnie do mennicy w Konstanz. Można i tak;)) - Ale dla mnie temat "Kamasutra" jest jak styl życia, to kultura Indii i moich lat 80 -tych w Niemczech. Dlatego odsyłam czytelników powyższej galerii zdjęć do linków internetowych Wikipedia - gdzie znajdują się ponad sześćdziesiąt znakomitych obrazów na temat jak żyć, jak stosować erotykę i seksualność wg.: Watsjajanie Mallanga żyjącemu pomiędzy I, a VI wiekiem naszej ery.

KAMASUTRA uważana jest za tekst filozoficzny, wzbogacający ars amandii w płaszczyźnie życia szczęśliwego. W Polsce tekst ukazał się w roku 1985 jako "Kamasutra, czyli traktat o miłowaniu" w przekładzie Marii Krzysztofa Byrskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.